Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Listopadowy offtop boleniowy...o wszystkim - wydzielone z Boleni 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 09 listopad 2010 - 17:16

Tak jak by :D Ale w tych sprawach też polecam C&R :mellow:

#22 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 17:25

A żebyś wiedział tylko tu czasem rybka nie chcę odpłynąć i trzyma się jak głupi drzwi. :lol: przy tym wzbudzając niepokój dyżurnej Rapy :o

#23 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 09 listopad 2010 - 17:49

A wypowiadasz magiczne zaklęcie, „będziemy w konrakcie”? B)

#24 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 09 listopad 2010 - 17:52

Myślę, że nikt z nas nie jest zwolennikiem gripów. Mi chodzi o uświadamianie nowych ludzi na forum. Są dwa sposoby i o tym już gdzieś było. Jest teoria jak to się kolokwialnie mówi:
Walenia prosto z mostu.
Czy ten sposób jest dobry czy nie, to można sobie gdybać. Na pewno odnosi natychmiastowy efekt pozytywny(kolega momentalnie zrozumie), lub negatywny(obrazi się na forum). A idea forum to propagowanie nowoczesnego wędkarstwa etc.
Więc gość który w czasie posuchy łapie bolka, mało tego pisze jeszcze gdzie go złowił na co i jak prowadził(Na tym forum to pełna egzotyka :mellow:)dostaje od razu czapę.
Mi się wydaje, że należałoby mu priva puścić i napisać, że jest taka niepisana umowa:
Nie trzymamy na zdjęciu bolka Gripem.
W regulaminie nic o tym nie ma więc skąd miał wiedzieć? Niepisane zasady tworzą sami forumowicze i trudno ich od razu wymagać od kogoś nowego. Co innego jak się zwróci uwagę i nie przyniesie to skutku. Wtedy można ile fabryka dała.


#25 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 17:52

Robert.
Tak ale to tylko w dużej rzece się sprawdza.W takich siurkach jak ja łowię patent bywa nieskuteczny ;)
Krisu ja to tylko za czapę bolka wyjadę na maxa.Resztę cała tylko komentuję.Widać po Gorgolu że człek jest w porzo.i szacunek za bolka o tej porze roku pełny.

#26 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 09 listopad 2010 - 20:08

No i sie narobiło,gripa nie uzywałem ja tylko kumpel,jezdziemy zawsze we trzech,i jest tak ze kumpli nie interesuje nic tylko ciupaki,ja ganiam za bolkami,walnął mi pieknie,walka była siłowa,podleciał kumpel i chwycił go w pól i mu wypadł z rąk,dopiero jak go podciagnołem blizej,drugi z kolegów nawet nie wiem kiedy chwycił go gripem,i od razu ziemia,szybkie fotki i woda,patrzyłem dokładnie na jego szczękę,i było ok, a juz 2 razy straciłem bolka przez nieumiejetne podbieranie ryb i tez nie były małe,wiec wiem jak to boli,ale nie jestem az tak chytry na rybe zeby ja z wody wydrzec za wszelka cene,po fotkach odplynoł jak rakieta,swietna kondycja i to mnie chyba bardziej ucieszył ten widok odpływajacego bolenia jak samo zlowienie,gdyby go nie chwycił i próbował podebrac rekoma to by poszedł w h..,i było by zle bo mial całego woba w paszczy i 2 dobrze zapiete kotwice,w chwili gdy go podniósł linka odpieła sie od wobka,pusciła agrafka,...kiedys @Robert umiescił fotke suma z przeplecionym sznurem przez pysk i skrzela i tez było chalo,ale powiedzial ze z sumem wszystko ok i było po krzyku,ja wiem moze dla tego ze jest wytrawnym łowca (ktorego szczerze podziwiam i szanuje)..ze jestem nowy na forum nie sadze,ze mam mało postów po tym sie wnioskuje,a pewnie,wole czytac i zbierac info,niz za wszelka cene wchodzic w dyskusje,i pierdoły pisac jak nie ktorzy aby tylko punkty zbierac, a czego mam nie pisac gdzie,mi sie udało to moze i komu innemu tez niech sie uda,-ja wiem jedno ze opinia jest jak dupa kazdy ma swoją :mellow: -pozdrawiam i do nastepnego bolka(juz bez gripa)

#27 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 21:15

@Robert
Co to za napis na dole, to Ty nie wiesz że Mojżesz wciąż nas prowadzi ku Zielonej Wyspie :D

#28 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 listopad 2010 - 01:49

Dziwna dyskusja się wywiązała. Nie chciałem wywołać offtoopa, nie napisałem nic do skomentowania. Pogratulowałem ryby (Koledze @gorgol) i z przymrużeniem oka zwróciłem uwagę, że grip do rybiego C&R pyska, średnio pasuje. Żadnego czepialstwa, obrażania, wyśmiewania, koleżeńska uwaga, jak to na Forum powinno wg mnie wyglądać. Wątki 'pielęgniarskie' zmilczę, choć w nowym temacie są jakby bardziej na miejscu.. ;)

Pozdrawiam
Grzesiek

#29 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 10 listopad 2010 - 16:57

I takie tez jest moje zdanie zamiast siedziec jak te stare dewoty i klepac w klawiature,ze niby brawo i ok ale jednak,to brac,kije i nad wode a nie chwalic sie tylko bolkami w maju i wrzesniu i same ochy i achy,a tu ze niema ze juz zima ze nie gryza,a dupa sa tylko trzeba sie bardziej przyłozyc .znajomy miał dzis 2 zmiane,z rana był na rybach i chwycił na przykosie chlapiacego bolka 67cm,da sie,pewnie ze sie da.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych