Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

CYPRYS-moje dłubanki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3168 odpowiedzi w tym temacie

#621 OFFLINE   robal12

robal12

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 139 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 25 maj 2017 - 16:24

robale dotarły w expressowym tempie,rybkom będą smakować  :) dzięki i pzdr


  • cyprys19 lubi to

#622 OFFLINE   krzysiek-es

krzysiek-es

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 25 maj 2017 - 17:00

Ja zamówiłem 200 gum 3kwietnia! Wczoraj mi przyszło 131 gum. Nie wiem czyje to zamówienie do mnie trafiło. Trochę już mnie to wkur.... jak czytam że inni dostają expresem a ja czekam na swoje prawie dwa miechy!!

#623 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 25 maj 2017 - 18:43

Krzysztofie wysłałem priv . z zapytaniem,bo nie bardzo rozumiem....Jeśli czegoś brakuje,to oczywiście to naprawię,ale trzeba mi o tym napisać.

Być może się pomyliłem przy kompletowaniu,jeśli tak to biję się w pierś i Przepraszam,ale jak byś mi o tym napisał,to na pewno doślę czego brakuje.

Z reguły wysyłam więcej,niż ludzie zamawiają,co kilku kolegów może potwierdzić.

Kolega o nicku  "Beton" napisał,że coś pomyliłem i dosłałem brakujący towar z nawiązką....

Wierzcie mi,że przy tylu zamówieniach nie jest łatwo....


Użytkownik cyprys19 edytował ten post 25 maj 2017 - 18:46

  • jacekp29 i piotrmr lubią to

#624 OFFLINE   krzysiek-es

krzysiek-es

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 26 maj 2017 - 10:05

Napisałem natychmiast po otrzymaniu przesyłki ale nie odpowiedziałeś.

#625 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 26 maj 2017 - 10:47

Napisałem natychmiast po otrzymaniu przesyłki ale nie odpowiedziałeś.

Napisałeś do kogo???....ja nic na priva nie dostałem od Ciebie...niestety.



#626 OFFLINE   krzysiek-es

krzysiek-es

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 26 maj 2017 - 10:55

Screeny z wiadomościami 26b401a6878ec51e1bb1e6414925dae8.jpgc07f2303a43a83eb15b704dd8c9391b9.jpg

#627 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 26 maj 2017 - 11:16

Nie mam takiej wiadomości z 24 maja....Poza tym piszę do Ciebie na priv,ale chyba tego nie czytasz...nie wiedzieć czemu?



#628 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 26 maj 2017 - 13:11

Kolega raczy sobie żartować, złożyłem zamówienie w kwietniu, miało być wysłane w ciągu kilku dni. Szanowny kolega nawet nie raczył o tym powiadomić, chodzi wstępnie napisał, że zamówienie będzie potraktowane priorytetowo. Po zapytaniu dostałem odpowiedź, że zamówienie zostanie wysłane do Niemiec, ponieważ urlop w Polsce dobiegł końca. Cierpliwość ma swoje granice, po dwóch tygodniach czekania zapytałem ponownie, otrzymałem odpowiedź ze dzisiaj albo jutro paczka będzie nadana. Po kolejnym tygodniu ciszy zapytałem ponownie i dalej wodzenie za nos, paczka niby w drodze ale chyba golebiem puszczona bądź na osiolku. Nie chce robić nikomu antyreklamy, ale w interesach należy być rzetelnym. Służalcze podejście do klienta przed otrzymaniem pieniędzy a później totalna olewka. Nie pisalbym w wątku gdyby kolega nie opuścił rozmowy prywatnej, mam nadzieję że paczka dojdzie. Tak czy inaczej ostatnie zamówienie z mojej strony, nie polecam tego człowieka.

#629 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 26 maj 2017 - 13:35

Kolega nie raczy żartować...

Nie wyrobiłem się z wysyłką do Polski więc wysłałem na swój koszt do Niemiec!!!

Czego jeszcze oczekujesz,że przywiozę tą paczkę osobiście? Nie mam pojęcia ile idzie paczka do Niemiec,bo na codzień nie wysyłam.

Rozmowę prywatną opuściłem,bo po wysłaniu uznałem temat za zamknięty,a jak sobie wyobrażasz trzymanie wiadomości,gdy co chwilę wchodzą nowe zamówienia?

Polecać mnie nie musisz,aczkolwiek miło by było.Co do olewania staram się na bieżąco odpisywać,a każdego klienta traktować tak samo,niezależnie czy wydał 10 czy 200zł.

Osiołka,ani gołębi nie posiadam ,ale może byłoby szybciej niż pocztą...

Mimo wszystko Pozdrawiam



#630 OFFLINE   Andrzej2401

Andrzej2401

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Andrzej

Napisano 26 maj 2017 - 16:05

Również mam złe doświadczenia po transakcji z "cyprys19" , nierzetelna terminowość realizacji zamówienia. Kiedy powiedziałem co o tym myślę i zamierzam zrobić to jeszcze miał pretensje do mnie, że to moja wina ......



#631 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 26 maj 2017 - 16:20

Do mnie robale dotarły, fakt z opóźnieniem, ale jest wszystko co zamawiałem, a nawet więcej (jak to zwykle u Marcina). Warto było poczekać.
Podejrzewam, że przy takiej ilości zamówień - nie małych przecież, bo po kilkadziesiąt i więcej gum - opóźnienia mogą wystąpić. Marcin może zbyt optymistycznie podaje tak krótkie terminy. Dzień ma tylko 24 godz...
  • cyprys19 lubi to

#632 OFFLINE   MarcinZ

MarcinZ

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 841 postów
  • LokalizacjaGóra Puławska/LPU
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawadzki

Napisano 26 maj 2017 - 16:30

Panowie człowiek jest tylko czlowiekiem a nie maszyną...zarzucalismy chlopa zamowieniami i sie pogubil...
Ja tez swoje odczekalem,ale gumy wkoncu doszły.
Badzcie wyrozumiali...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • piotrmr i cyprys19 lubią to

#633 OFFLINE   dreadknight

dreadknight

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 26 maj 2017 - 16:45

Ja zamawiałem kilka razy robale i zawsze dostawałem paczkę z nawiązką. Z kolegą Cyprys zawsze można dojść do porozumienia a gorący okres zdarza się w każdej branży...
Wątpię żeby w końcowym rozliczeniu ktokolwiek został poszkodowany.
Ja ze swojej strony mocno polecam.
  • cyprys19 lubi to

#634 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 26 maj 2017 - 17:28

Akurat wróciłem z pracy, paczka leży na stole. Dostałem 5 woreczkow po przeliczeniu 3 zatrzymałem się na około 100 szt dalej nie liczyłem ale prawdopodobnie jest więcej niż zamówiłem. Kolego podejrzewam że masz dużo na głowie, moja rada to informuj na bieżąco o opoznieniach nawet w wątku niekoniecznie na priv, wtedy wszystko będzie cacy. Nie sprawdzałem czy zamówienie jest dokładne, większość robali się powtarza ale to szczegół. Jeśli kolega będzie bardziej rzetelny to będzie wszystko ok. Życzę dużo zamówień i jeszcze więcej czasu. Z mojej strony nie ma urazu. Trzymaj się.
  • woblery z Bielska i cyprys19 lubią to

#635 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 26 maj 2017 - 17:43

Nawet jeśli zdarzyło się opóźnienie zawsze miło i gratise

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  • cyprys19 lubi to

#636 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 26 maj 2017 - 18:02

Edytować nie mogę więc napiszę kolejny post. Robaków jest grubo ponad 200, zamówiłem około 150 szt. Jak wyżej pisałem, nie chcę robić antyreklamy, pisze na bieżąco jak sprawa wygląda, po kilku gorzkich aczkolwiek szczerych zdaniach chciałbym podsumować mój udział w tym wątku. Jeżeli ktoś godzi się na opóźnienia ( mówię tylko o swoim zamówieniu, być może inne są na czas) to dostanie świetne przynęty za śmieszną cenę. Moim zdaniem cena powinna być trochę wyższa, tymbardziej biorąc pod uwagę fakt, że kolega wysyła nadwyżki. Życzę Ci kolego sukcesów ale proszę zwróć uwagę na to, że wielu ludzi traci cierpliwość. Nic nie stracisz pisząc z góry, że zamówienie może być dostępne dopiero za x czasu, natomiast zyskasz wielu klientów i co najważniejsze zaufanie. Jeszcze raz pozdrawiam.
  • cyprys19 lubi to

#637 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 26 maj 2017 - 18:30

Również mam złe doświadczenia po transakcji z "cyprys19" , nierzetelna terminowość realizacji zamówienia. Kiedy powiedziałem co o tym myślę i zamierzam zrobić to jeszcze miał pretensje do mnie, że to moja wina ......

Nie miałem pretensji,że to Twoja wina...P oprostu przy zamówieniu 18 gum piszesz mi,że sprawę skierujesz na policję....ogarnij się "kolego" .

Czy jestem Tobie coś winien?Czy nie dostałeś towaru? Czy czegoś było za mało?Może sprostuj czy dostałeś zamówiony towar?

Nie oszukałem nikogo na 1zł i nie zamierzam tego robić,a jak widać sprawy się prostują,a rozwiązanie nie jest trudne. W ostateczności zwracam pieniądze i po sprawie.

Dość tego gadania IDŻCIE NA RYBY....


  • jacekp29 i MarcinZ lubią to

#638 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 26 maj 2017 - 19:28

Otóż to, trza łowić panowie!!! Ja mam jutro zawody w kole i kilka larw od Marcina z najnowszej dostawy obowiązkowo się w pudełku znajdzie ☺
  • cyprys19 lubi to

#639 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 26 maj 2017 - 19:54

W czwartek ruszam do Finlandii. Marcina gumki też zabieram , zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Użytkownik jacekp29 edytował ten post 26 maj 2017 - 19:59

  • cyprys19 lubi to

#640 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 26 maj 2017 - 20:00

W czwartek ruszam do Finlandii

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Jacku POWODZENIA, aczkolwiek tamtejsze ryby już widziały robale,za sprawą jednego z forumowych kolegów....ha...ha..ha.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych