Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Piękne widoki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3135 odpowiedzi w tym temacie

#2941 OFFLINE   Grzesiek

Grzesiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów
  • LokalizacjaPołudnie :)

Napisano 21 grudzień 2021 - 08:50

https://boobsadventcalendar.com/


Tyle piękna tutaj, a nikt nic nie komentuje ?  Co z Wami Koledzy ?

 

Dla Pani ze zdjęcia nr 15 to nawet mógłbym zrezygnować z wieczorowych wypadów na sandacze i grzecznie siedzieć z nią przy kominku popijając grzańca... Jak dla mnie "fizyczny" ideał.


Użytkownik Grzesiek edytował ten post 21 grudzień 2021 - 08:52


#2942 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 22 grudzień 2021 - 19:39

Grzesiek sory, ale ten Twój fizyczny ideał to bardziej na dożywianie niż kominek, dodatkowo max 16 lat skończone. Fakt, każdy ma swój ideał, ale chłop nie pies, na kości nie poleci, to że cycek nie pineski to jedyna zaleta. Zresztą większości z tych dziewcząt daleko do piękna słowianki.
  • Fatso lubi to

#2943 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 22 grudzień 2021 - 20:47

Mistrz Starowieyski, wielokrotnie w swoich wyrazistych dziełach, przedstawiał kobiety obfitych kształtów z równie obfitymi, rubensowskimi biustami. Jednak nie były to wypchane silikonem, sterczące, jędrne biusty. (poszukajcie w iternetach, warto) Zapytany o to w jednym z programów czemu takie ...?

Odpowiedź była prosta: ..." cyc nie chuj, nie musi stać"... 

;)  :D

PS jako, że to cytat, nie trzeba usuwać z powodu wulgaryzmu ;)


Użytkownik BOB edytował ten post 22 grudzień 2021 - 20:48


#2944 OFFLINE   Grzesiek

Grzesiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów
  • LokalizacjaPołudnie :)

Napisano 23 grudzień 2021 - 08:01

Grzesiek sory, ale ten Twój fizyczny ideał to bardziej na dożywianie niż kominek, dodatkowo max 16 lat skończone. Fakt, każdy ma swój ideał, ale chłop nie pies, na kości nie poleci, to że cycek nie pineski to jedyna zaleta. Zresztą większości z tych dziewcząt daleko do piękna słowianki.

No cóż Robercie, jedni wolą urodę Jessicy Alby, inni Katarzyny Niezgody. De gustibus non disputandum est, jak głosi maksyma. Myślę jednak, że Pani ze zdjęcia ma więcej niż 16 lat. I chyba lepsze takie 18-20 - letnie, aniżeli 30-40 latki, nieprawdaż ?

Bob, jednak wolałbym, żeby cyc stał....:D

 



#2945 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 23 grudzień 2021 - 08:30

No cóż Robercie, jedni wolą urodę Jessicy Alby, inni Katarzyny Niezgody. De gustibus non disputandum est, jak głosi maksyma. Myślę jednak, że Pani ze zdjęcia ma więcej niż 16 lat. I chyba lepsze takie 18-20 - letnie, aniżeli 30-40 latki, nieprawdaż ?

Bob, jednak wolałbym, żeby cyc stał.... :D

 

Nie wiem Grzegorzu ile masz lat, ale z tego co piszesz, wnoszę, że bliżej Ci do wieku pacholęcia niż średnio dojrzałego. Dlatego też masz prawo się mylić, bo poznawanie różnorakich aspektów życia dopiero przed Tobą (czego zresztą Ci zazdroszczę)  :D

Co do gustu to oczywista oczywistość, każdy ma prawo do swojego. Natomiast na Twoje "nieprawdaż?" odpowiem: nieprawdaż, błędnie uogólniasz ;)  :P



#2946 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 23 grudzień 2021 - 08:42

I chyba lepsze takie 18-20 - letnie, aniżeli 30-40 latki, nieprawdaż ?


Każdy wiek ma swoje radości, ale nie, nieprawdaż 😆

Użytkownik Mysha edytował ten post 23 grudzień 2021 - 08:43


#2947 OFFLINE   Grzesiek

Grzesiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów
  • LokalizacjaPołudnie :)

Napisano 23 grudzień 2021 - 08:48

Bobie, lat mam 39,5, w lipcu 2022 stuknie 40. Ale jednak będę się upierał, że lepsze 20-latki, niż Panie w moim wieku. No, ale może się nie znam ? Może wchodzę w kryzys wieku średniego ? Może jakiś "zboczony" jestem... ;)



#2948 OFFLINE   Grzesiek

Grzesiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów
  • LokalizacjaPołudnie :)

Napisano 23 grudzień 2021 - 08:51

Aha, i żeby była jasność Panowie, mówię tutaj li tylko o aspekcie fizycznym niewiast. Bo co do "właściwości" umysłowo-psychicznych, to pełna zgoda. Kobiety dojrzałe są lepsze, mądrzejsze i bardziej "życiowe".



#2949 OFFLINE   Z.Milewski

Z.Milewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 622 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 23 grudzień 2021 - 09:38

Bobie, lat mam 39,5, w lipcu 2022 stuknie 40. Ale jednak będę się upierał, że lepsze 20-latki, niż Panie w moim wieku. No, ale może się nie znam ? Może wchodzę w kryzys wieku średniego ? Może jakiś "zboczony" jestem... wink.png

Ja np. mam niezmienny gust. Odkąd wydoroślałem, podobają mi się najbardziej 20-latkilaugh.png wink.png . To nie jest zboczenie, to stałość gustubiggrin.png .

Podoba mi się 06.12,  13.12,  17.12,  może i dożywianie im potrzebne, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Gdybym tylko też miał 20 lat...laugh.png .


  • Pawgas lubi to

#2950 OFFLINE   Z.Milewski

Z.Milewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 622 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 23 grudzień 2021 - 09:39

Aha, i żeby była jasność Panowie, mówię tutaj li tylko o aspekcie fizycznym niewiast. Bo co do "właściwości" umysłowo-psychicznych, to pełna zgoda. Kobiety dojrzałe są lepsze, mądrzejsze i bardziej "życiowe".

Byle nie nazbyt, przejrzałe kobiety często gorzknieją wink.png biggrin.png .



#2951 OFFLINE   Grzesiek

Grzesiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów
  • LokalizacjaPołudnie :)

Napisano 23 grudzień 2021 - 10:26

Ja np. mam niezmienny gust. Odkąd wydoroślałem, podobają mi się najbardziej 20-latkilaugh.png wink.png . To nie jest zboczenie, to stałość gustubiggrin.png .

Podoba mi się 06.12,  13.12,  17.12,  może i dożywianie im potrzebne, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Gdybym tylko też miał 20 lat...laugh.png .

Choć jeden mnie rozumie !  Dzięki Zbyszku ! :D I tak, masz rację. Słodycz z wiekiem stanowczo przemija... ;)



#2952 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 23 grudzień 2021 - 10:39

Dla mnie kobietki są jak lizaki, wolę takie które na dłużej starczają, niż te kiedyś cienkie paluszkowe jak na choinkach wieszano. Tych grubych, lizaków, też nie lubię bo się do gęby nie mieszczą. Jak wieszcz kiedyś pisał: "każda potwora ma swojego amatora". Kobieta musi być kobietą, nie chudą modliszką i nie waleniem wywalonym na brzeg oceanu. Te wszystkie grubaski które tu też być może wchodzą przepraszam, ale w 90% tak jak przy patyczakach to kwestia doboru żywienia. Wesołych Swiąt i ani chudego ani tłustego Mikołaja wszystkim życzę. Z chudych prezentów to jedynie wędki mi do gustu przypadają. Dla mnie faceta w okolicach 50tki wszystko co poniżej 30tki jest niedopuszczalne , no może kiedyś, gdy sam miałem poniżej 30tki.


Użytkownik Matteoo edytował ten post 23 grudzień 2021 - 10:56

  • Mirek* i piter v lubią to

#2953 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 23 grudzień 2021 - 11:02

Aha, i żeby była jasność Panowie, mówię tutaj li tylko o aspekcie fizycznym niewiast. Bo co do "właściwości" umysłowo-psychicznych, to pełna zgoda. Kobiety dojrzałe są lepsze, mądrzejsze i bardziej "życiowe".

No nie wiem,nie wiem.Jest tu haczyk.Oprócz tego co zawarłeś w ostatnim zdaniu trzeba nadmienić że są też znacznie cwańsze i potrafią to wykorzystać...



#2954 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 23 grudzień 2021 - 14:47

Może mieliście wiele kobiet, ja nie. Ale z tego co piszecie wynika, że to ja miałem szczęście  :D  :D  :D



#2955 ONLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1932 postów

Napisano 23 grudzień 2021 - 16:00

Ale marudzicie, idźcie karpia zabić albo mak mielić...


  • slawek_2348 lubi to

#2956 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 23 grudzień 2021 - 17:37

U mnie to już odrobione więc mogę mądralować :D


  • strary lubi to

#2957 ONLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 23 grudzień 2021 - 18:15

Ja nawet w liceum wolałem takie po trzydziestce a nawet 40 ;) Mam młodszą kilka latek żonę także czas gra na moją korzyść w tym przypadku 🙃
  • BOB lubi to

#2958 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 23 grudzień 2021 - 19:26

Ja nawet w liceum wolałem takie po trzydziestce a nawet 40 ;) Mam młodszą kilka latek żonę także czas gra na moją korzyść w tym przypadku


Szymon ,Ale chyba popatrzeć..♀️♀️

Użytkownik tibhar edytował ten post 23 grudzień 2021 - 19:29

  • Byniek lubi to

#2959 ONLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 23 grudzień 2021 - 20:38

Szymon ,Ale chyba popatrzeć..♀️♀️


W liceum tylko na tyle mogłem sobie pozwolić 😉
  • tibhar lubi to

#2960 OFFLINE   Byniek

Byniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Zbigniew
  • Nazwisko:Kołczyk

Napisano 23 grudzień 2021 - 22:12

Panowie do marzeń i życzeń proponuję dołączyć obrazki 18, 22, 35, 40. Jestem przekonany że będzie fajniej.

pozdrawiam byniek






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych