Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Drużno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2214 odpowiedzi w tym temacie

#1481 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 641 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 23 grudzień 2020 - 22:36

Ten no kill nic nie da, obsługa przystani czyli rybacy wywloką z tej wody jeszcze więcej ryby dla siebie. Kolejnym etapem powinno być zakazanie rybaczenia.

#1482 OFFLINE   gaweł

gaweł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1272 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Paweł

Napisano 24 grudzień 2020 - 01:03

Ten no kill nic nie da, obsługa przystani czyli rybacy wywloką z tej wody jeszcze więcej ryby dla siebie. Kolejnym etapem powinno być zakazanie rybaczenia.

Czy Ty kolego uważasz że ktoś pozbędzie się swojej kasy?Bez jaj, kontrolowani to będą wszyscy spoza Elbląga.Na przestrzeni kilkunastu lat jak bywam na Drużnie niejedno widziałem.Ale pzw Elbląg nie będzie chciało mniej zarabiać.


  • urasenty i Astral lubią to

#1483 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 24 grudzień 2020 - 09:46

Myślę że jeśli kontrolę będą to bez wyjątków. Teraz niestety są bardzo rzadko ;/ A przydało by się typowe "trzepanie majdanu" po spłynięciu do bazy.


  • gaweł lubi to

#1484 OFFLINE   gaweł

gaweł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1272 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Paweł

Napisano 24 grudzień 2020 - 12:13

Myślę że jeśli kontrolę będą to bez wyjątków. Teraz niestety są bardzo rzadko ;/ A przydało by się typowe "trzepanie majdanu" po spłynięciu do bazy.

Jak to nastąpi to może wtedy będą wolne łodzie i bez "wyścigu szczurów"można będzie rezerwować.Po Świętach/oby nie zamarzło/zweryfikujemy sytuację. :)



#1485 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 24 grudzień 2020 - 12:38

Jak marzyć to jeszcze zakaz używania spaliny :)



#1486 OFFLINE   Tomi88

Tomi88

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 grudzień 2020 - 15:14

Zakaz używania spaliny istnieje. Możesz używać wyłącznie w kanale co ma sens że względu na odległości od poszczególnych części zbiornika. Wystarczy egzekwować zakaz spaliny poza kanałem.
  • Houdini lubi to

#1487 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 24 grudzień 2020 - 16:26

Zakaz używania spaliny istnieje. Możesz używać wyłącznie w kanale co ma sens że względu na odległości od poszczególnych części zbiornika. Wystarczy egzekwować zakaz spaliny poza kanałem.

 

Zgadza się ale jestem zdania że wyeliminowanie spalin miało by pozytywny wpływ na akwen. Strażnicy nie musieli by tracić czasu na kitranie się po trzcinach i obserwowanie kto pływa po szlaku a kto nie(czego i tak nie robią). Z resztą szlak jest oznaczony do pewnej pory później bojki są zwijane i pływa się na czuja. Zakaz spalin wyeliminował by zbędną pracę strażników no i przy tak płytkim akwenie zapewne pozytywnie wpłynęło by to na rybki i roślinność.



#1488 OFFLINE   Patryniu

Patryniu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaStg
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:P

Napisano 25 grudzień 2020 - 09:37

Witam, czy ktoś byłby chętny zamienić termin 30 grudnia na 29?

#1489 OFFLINE   Czaja911

Czaja911

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaGrudziądz

Napisano 25 grudzień 2020 - 12:09

Ogólnie chętnie odkupie jakikolwiek termin od 27-31 :D Płacę jak za prezydenta :D


  • jakub75 lubi to

#1490 OFFLINE   Patryniu

Patryniu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaStg
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:P

Napisano 25 grudzień 2020 - 22:59

Ok wezmę to pod uwagę jak nikt się nie zamieni :)
  • seam i Jarek M lubią to

#1491 OFFLINE   golenia

golenia

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • LokalizacjaBiskupiec
  • Imię:Przemek

Napisano 25 grudzień 2020 - 23:07

Ok wezmę to pod uwagę jak nikt się nie zamieni :)

 

Wysłałem ci wiadomość 



#1492 OFFLINE   Czaja911

Czaja911

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaGrudziądz

Napisano 26 grudzień 2020 - 09:01

Ok wezmę to pod uwagę jak nikt się nie zamieni :)

Ok licze na świateczny czar :D



#1493 OFFLINE   Robert Dorado

Robert Dorado

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • LokalizacjaSwarzędz
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:"kazik"

Napisano 28 grudzień 2020 - 21:54

Zgadza się ale jestem zdania że wyeliminowanie spalin miało by pozytywny wpływ na akwen. Strażnicy nie musieli by tracić czasu na kitranie się po trzcinach i obserwowanie kto pływa po szlaku a kto nie(czego i tak nie robią). Z resztą szlak jest oznaczony do pewnej pory później bojki są zwijane i pływa się na czuja. Zakaz spalin wyeliminował by zbędną pracę strażników no i przy tak płytkim akwenie zapewne pozytywnie wpłynęło by to na rybki i roślinność.

Jak już marzyć to zakaz elektryków tylko wiosełka, zakaz rzucania kotwicy bo niszczy dno. Najlepiej zakaz wędkowania bo to by wyszło rybom na zdrowie ;)
A poważnie to poparz na to z punktu bezpieczeństwa, wyobraź sobie strażników szukających po ciemku wędkarzy na wodzie.

Piszę z krainy gdzie prawie nigdzie nie mogę stosować spaliny i takie pomysły strasznie mnie ....



#1494 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 29 grudzień 2020 - 09:24

Jak już marzyć to zakaz elektryków tylko wiosełka, zakaz rzucania kotwicy bo niszczy dno. Najlepiej zakaz wędkowania bo to by wyszło rybom na zdrowie ;)
A poważnie to poparz na to z punktu bezpieczeństwa, wyobraź sobie strażników szukających po ciemku wędkarzy na wodzie.

Piszę z krainy gdzie prawie nigdzie nie mogę stosować spaliny i takie pomysły strasznie mnie ....

No tak od razu zaginieni potopieni... Jakoś pływam na elektryku w najdalsze części i problemu nie ma. Chodzi mi o to by stworzyć każdemu wędkarzowi podobne warunki. Wypuszczanie z bazy według mnie też powinno być na komendę o danej godzinie.



#1495 OFFLINE   Robert Dorado

Robert Dorado

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • LokalizacjaSwarzędz
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:"kazik"

Napisano 29 grudzień 2020 - 09:29

Ja nie mam samolotu ale nie żądam zakazu lotu dla wszystkich Dobrego roku

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#1496 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 grudzień 2020 - 09:59

Ja nie mam samolotu ale nie żądam zakazu lotu dla wszystkich Dobrego roku

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ja również odniosłem wrażenie, że to tutaj tkwi problem ;)
  • Mysha i hi tower lubią to

#1497 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 641 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 29 grudzień 2020 - 11:33

Drużno to nie organizacja codziennych imprez zawodniczych. Każdy pływa na tym co ma i wypływa kiedy chce. Jeżeli ja wypływam o 7.15 to nie będę czekał na marudera który się zbiera 40minut. Ograniczono na tym zbiorniku silniki do 5km i to w zupełności wystarczy, hałas ze spaliny nie jest problemem, bardziej falowanie na szybkich jednostkach. Tak jak jest teraz to jest super z tym no kill, jeszcze bym zainstalował kilka kamer w newralgicznych miejscach gdzie można wywalać ryby na brzeg i żeby zobaczyć co robią rybacy, albo przynajmniej im poinstalował bym gps na łodziach.

#1498 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 29 grudzień 2020 - 12:31

Drużno to nie organizacja codziennych imprez zawodniczych. Każdy pływa na tym co ma i wypływa kiedy chce. Jeżeli ja wypływam o 7.15 to nie będę czekał na marudera który się zbiera 40minut. Ograniczono na tym zbiorniku silniki do 5km i to w zupełności wystarczy, hałas ze spaliny nie jest problemem, bardziej falowanie na szybkich jednostkach. Tak jak jest teraz to jest super z tym no kill, jeszcze bym zainstalował kilka kamer w newralgicznych miejscach gdzie można wywalać ryby na brzeg i żeby zobaczyć co robią rybacy, albo przynajmniej im poinstalował bym gps na łodziach.

Właśnie chodzi o te wypływanie kiedy się powinno a nie kiedy się chce. W regulaminie jest zapis godzina po wschodzie, dobrze wiemy jak to nie funkcjonuje. 5km? tylko na naklejce. Nie twierdzę że wszyscy pływają na ósemkach czy coś ale wiele razy zbyt ciężki ten silnik że w dwóch niosą a i płyną coś za szybko. Ojj źle odebraliście to o spalinach :)
 



#1499 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 grudzień 2020 - 14:58

Właśnie chodzi o te wypływanie kiedy się powinno a nie kiedy się chce.

Myślałem, że to tylko wędkowanie a nie wojsko :) Może pistolet sygnałowy, co? ;)

#1500 OFFLINE   Maciej86

Maciej86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 02 styczeń 2021 - 16:43

No kill kuźwa, ale tylko na wędkarzy.

Załączone pliki


  • Sadek8 lubi to