Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Fenwick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1744 odpowiedzi w tym temacie

#801 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 27 październik 2014 - 20:40

........................... ale że zwykly kowalski czy nowak woli fenwicka od st croix to troche mnie dziwi - woli wydac 900-1000 na aetosa niz na na avida - wolność Tomku w swoim domku ...............

Mnie, już tam, nic nie dziwi. Zbyt wiele zmiennych ;)


  • Meme, Bolesław i Kadi lubią to

#802 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 27 październik 2014 - 20:58

St Croix ma w Polsce problemy z dostępnością.Spróbuj na pomorzu w okolicach 3miasta pomacać STC.Nie ma mowy a Fenwicki są. Co do Aetosa to kompletnie nie rozumiem tej serii.Jest droga,made in USA,firma z tradycjami i doświadczeniem a dziadostwo jakich mało. Jak oni funkcjonują z tym modelem na rodzimym rynku to nie mam pojęcia. Tytanowe przelotki mogliby z powodzeniem zastąpić aluminiowymi,były by trwalsze.A blanki?? Strzelają jak złoto w jeden sezon kolega połamał dwa a sezon w pełni :rolleyes: ,ja nie zdążyłem i sprzedałem. Teraz na łodzi króluje STC i Phenix i coraz częściej zapominam zabierać zapasowy kij. Nadszedł spokój........


  • Meme i mdziam_78 lubią to

#803 ONLINE   BGM

BGM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów

Napisano 27 październik 2014 - 22:19

stc tez sie lamia w tamtym tygodniu 2 sztuki bylem swiadkiem tbs i jedna oczko wyzej koledzy sie smiali ze teraz moja kolej phenixy chyba najlepiej wypadaja



#804 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 październik 2014 - 22:44

stc tez sie lamia w tamtym tygodniu 2 sztuki bylem swiadkiem tbs i jedna oczko wyzej koledzy sie smiali ze teraz moja kolej phenixy chyba najlepiej wypadaja

to mnie zaskoczyłeś.....myślałem że są niezniszczalne  ;)

a co do Phenixów to też znam przypadki że strzeliły z tym że zazwyczaj był to błąd urzytkownika. Mi dwa Aetosy strzeliły przed oczami  :o

normalnie w trakcie rzutu i dwa razy w tym samym miejscu o kilku kolejnych słyszałem.....i nie spieszą się z reklamacją  :angry:



#805 ONLINE   BGM

BGM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów

Napisano 29 październik 2014 - 10:06

kolega cholowal tbs sandacza metrowke wedke mial na 12 godz przy brzegu  chcial jeszcze troche pociagnac i trach ponad 20cm od gory zlamane ja tez lowie tbs ale juz tak silowo nie bede ciagnol troche mnie zszokowalo a dba o wedki kolega nie poobijane itp itd chyba znow sobie kupie speed mastera  na zapas darlem suma  kiedys to masakra tak sie giela myslalem ze mi kreciol wypadnie z uchwytu mialem 14  40g 240cm jak spotkam gdzies 210cm zaraz kupie :D i niech sobie lezy



#806 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 29 październik 2014 - 10:13

kolega cholowal tbs sandacza metrowke wedke mial na 12 godz przy brzegu  chcial jeszcze troche pociagnac i trach ponad 20cm od gory zlamane ja tez lowie tbs ale juz tak silowo nie bede ciagnol troche mnie zszokowalo a dba o wedki kolega nie poobijane itp itd chyba znow sobie kupie speed mastera  na zapas darlem suma  kiedys to masakra tak sie giela myslalem ze mi kreciol wypadnie z uchwytu mialem 14  40g 240cm jak spotkam gdzies 210cm zaraz kupie :D i niech sobie lezy

Ta wypowiedź ma być podobno w przyszłym roku na egzaminie maturalnym z nieśmiertelnym pytaniem "co autor miał na myśli".

Przyznać też muszę, że językowo to zdanie jest naprawdę brawurowe.



#807 OFFLINE   sucks_one

sucks_one

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaKonstancin Jeziorna
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Kurek

Napisano 29 październik 2014 - 10:13

kolega cholowal tbs sandacza metrowke wedke mial na 12 godz przy brzegu  chcial jeszcze troche pociagnac i trach ponad 20cm od gory zlamane ja tez lowie tbs ale juz tak silowo nie bede ciagnol troche mnie zszokowalo a dba o wedki kolega nie poobijane itp itd chyba znow sobie kupie speed mastera  na zapas darlem suma  kiedys to masakra tak sie giela myslalem ze mi kreciol wypadnie z uchwytu mialem 14  40g 240cm jak spotkam gdzies 210cm zaraz kupie :D i niech sobie lezy

Sorry za OT ale  to chyba najbardziej złożone zdanie jakie udało mi się przeczytać :)

Do kółka recytatorskiego raczej nie nadaje się :) za to Kamil idealnie zaszufladkował kategorie :)


Użytkownik sucks_one edytował ten post 29 październik 2014 - 10:16


#808 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 29 październik 2014 - 11:11

Ta wypowiedź ma być podobno w przyszłym roku na egzaminie maturalnym z nieśmiertelnym pytaniem "co autor miał na myśli".

Przyznać też muszę, że językowo to zdanie jest naprawdę brawurowe.

wypowiedż,wypowiedzą.Generalnie zrozumiałem o co chodzi ale riposta Kamila sprawiła że muszę myć monitor  :lol:



#809 ONLINE   BGM

BGM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów

Napisano 29 październik 2014 - 14:20

sorki za nasza polszczyzne wazne ze wiadomo o co chodzi wole wiecej przykladac sie do lowienia :D



#810 OFFLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 12:22

Ma ktoś Fenwick Elit tech Bass Series?. http://www.fenwickfi...default,pd.htmlCiekawi mnie czy są szybsze niż seria smallmouth.



#811 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 23 listopad 2014 - 18:28

Łysy Wąż coś już testował ;-) Poza nim i KR Fishing raczej nikt.

#812 OFFLINE   pablo40404

pablo40404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 23 listopad 2014 - 20:09

Ja kupiłem aetosa na rynek skandynawski 2.30m i 10-40gr  za 1000 kr (+/- 500 zł) i zastanawiam się czym różni się budowa wędek na polski rynek, że są prawie dwa razy droższe. Może mi to ktoś bardziej kompetentny wytłumaczyć?



#813 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 23 listopad 2014 - 21:17

Ja kupiłem aetosa na rynek skandynawski 2.30m i 10-40gr  za 1000 kr (+/- 500 zł) i zastanawiam się czym różni się budowa wędek na polski rynek, że są prawie dwa razy droższe. Może mi to ktoś bardziej kompetentny wytłumaczyć?

Myślę że jedynie dystrybutor ;)



#814 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 23 listopad 2014 - 21:52

Indywidualne warunki handlowe.

#815 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 24 listopad 2014 - 09:00

Ja kupiłem aetosa na rynek skandynawski 2.30m i 10-40gr  za 1000 kr (+/- 500 zł) i zastanawiam się czym różni się budowa wędek na polski rynek, że są prawie dwa razy droższe. Może mi to ktoś bardziej kompetentny wytłumaczyć?

A czy mógłbyś zrobić fotki tego eatosa i tu wstawić i napisać o nim kilka zdań okiem użytkownika(mam dwa 213 do 28gr i 218 do 17gr)bardzo mnie ten kij zainteresował



#816 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 24 listopad 2014 - 09:31

Indywidualne warunki handlowe.

A ja bym powiedział że pazerność!(znam ceny hurtowe tych patyków i wiem że ceny sklepowe są ustalane przez polskich dystrybutorów(marże sklepy mają sporą ).



#817 ONLINE   BGM

BGM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 09:44

panowie poszukuje kija  tylko w dwoch kawalkach mam dwa typy avid 66mhf2 czy fenwick wolley jiging 69mhhf2 ciezko o taki kij w 2 kawalkach i tylko te firmy mnie interesuja moze ktos lowi szczegolnie fenwick bo kolega ma elitke 66 czesto nia lowie ale to 1 kawalek gramatura to od 10 g do 25g glowki by to obslugiwalo



#818 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 24 listopad 2014 - 10:02

sw.RP - gdybyś prowadził jakiś biznes typu sklep wędkarski to chciałbym zobaczyć, jak sprzedajesz wędzisko Fenwicka za 949 zł i zarabiasz na nim 50 zł żeby nie być pazernym  :D  :D  :D Nie są to INSTYTUCJE CHARYTATYWNE tylko sposób na życie a przy okazji realizacja pasji. Tylko żeby o tym rozmawiać trzeba by było w przeszłości lub teraźniejszości prowadzić własną firmę a nie biadolić, że wędki są za drogie. Jak kogoś nie stać na Fenwicka czy St.Croix to łowi Jaxonem albo zbiera grzyby. No i ceny sugerowane przy takich produktach są bardzo dobrym rozwiązaniem, bo każdy jest traktowany równo. Czy zamawia 10 wędek czy 1000 wędek  ;)

 

Swoją drogą na Fenwickach nie ma kokosów. Wolę sprzedać 3 kołowrotki Mistrall-a za 100 zł niż jednego HMG bo ma większy zarobek.

 

 

fenwick wolley jiging 69mhhf2 - nie ma czegoś takiego  ;) Napisz jeszcze raz i to poprawnie. W serii Smallmouth jest fajny kij - ESMS63MH-F-2.



#819 ONLINE   BGM

BGM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 11:45

kamil strona fenwicka nie dziala na bassie sprawdz ews 692mhmf a ty  piszesz ze niema czegos takiego



#820 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 24 listopad 2014 - 19:01

"mhhf" medium heavy heavy? fast :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych