Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.
Po wielu artykułach o rodbuildingu sam postanowiłem coś wykręcić.
Padło na Batsona IMB 784 ,ponieważ głównie łowię sandacze,a pozatym udało mi się kupić blank w promocji od p.Irka(SPINROD).
Wyszło coś takiego

post-1748-1348915025,2633_thumb.jpg

  • Like 2
Opublikowano

Cześć,

Zwiększyłem limit wielkości załączników x2. Teraz możecie umieszczać większe zdjęcia.

 

Kijek bardzo fajny!

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Bardzo ciekawy projekt rękojeści. Taka mieszanka materiałów, ale nie bije po oczach i ładnie się komponuje. Bardzo fajny.

No i jak na pierwszy ukręcony kij to wygląda super.

Opublikowano

Jak to jest pierwszy kij, to pomyślcie jakie będą następne! Gratulacje @kogut, dzięki że się podzieliłeś z nami. Mam nadzieję że te artykułu, które Cię zainspirowały to były równiez artykuły na jerkbait.pl :D

 

Pozdrawiam

Opublikowano

No, teraz to inna bajka, wreszcie coś widać :mellow:

Sam realizuję raczej warianty minimalistyczne (z wrodzonej niechęci do wzmożonego wysiłku twórczego), więc tym bardziej docieniam wkład pracy. Ładny kij.

Opublikowano

Kurczę! Ja nie lubię dzielonych rękojeści, ale to jest naprawdę ŁADNE! :huh:

Gratuluję!

Pzdr,

Fatso

Opublikowano
No, no, no, to się kolego spisał :D Pięknie to wygląda a, rzeczywistości pewnie ze 100 razy lepiej. Gratuluję bo jest czego :D
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

No @Kogut design jak dla mnie jest the Best!!!!!

Jak nie przepadam za rękojeściami dzielonymi to jestem pod wrażeniem B).

Chyba sam nie wierzysz w to co zrobiłeś :D.

Opublikowano

Jozi, Wędeczka króciutka robiona z myślą o belly boat,ale spokojnie ogarnia koguty do 18gr i kilkanaście psów już wyjechało.

A ta imitacja drewna.... każdy marzy o odrobinie luksusu :mellow:

Opublikowano

Bardzo zmyślne kijaszki :D . Tak jak i Jozi nie gustuję w dzielonych, ale IST 993 bardzo mi podpasował. Wszystko pięknie się zgrało. Robota ze smakiem.

A ta drewniana wstawka - :D :D,ja na to nie wpadłem.. :(

 

pozdrawiam Artur

  • Like 1
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ostatnio znów zostałem szczęśliwym posiadaczem blanku

SHIKARI SHX,tym razem jest to spin jig sześciostopowy.

PSJ 602,od 3,5gr do 10,5gr,6-12lb.Ubrany w piankowy IPS-DU3-16S,alconite.

post-1748-1348916006,6278_thumb.jpg

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...