Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Półmetrowe okonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 07 styczeń 2011 - 15:01

50 był gdzieś u nas na okoniowym zaraz go poszukam, ale gruuubo ponad 50 :unsure: <_<

Edit: cholerka zbrakło mu 3cm

ale chodziło mi tu o tego starego dziadziucha
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=13324&am p;prevloaded=1&&start=200

#42 OFFLINE   datoos

datoos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:20

Datoos proszę cie nie przeginasz z fantazją :unsure: .
Poczytaj sobie co łowią zawodnicy na zawodach z łódki na rybniku , szału nie ma :wacko: .Zawody sa dwa albo trzy razy do roku łowią goście z całej polski którzy w niejednej studni łowili.Mam znajomych z Rybnika i wiem na bieżąco co się dzieje.A łowcy z rybnika dają radę i łódki nie sa im do tego potrzebne.



Nie Tomi fantazja nigdy nie szła ze mną w parze. Lecz dla Twojej informacji choć sam na tym zbiorniku nie łowię nie łowiłem i w najbliższym dziesięcioleciu nie będę łowił, miałem okazję kilkukrotnie rozmawiać z kimś kto nurkował w tym zbiorniku po ostatniej głośnej sprawie. Osoba ta nie jest wędkarzem i pewnie w życiu nie trzymał wędki w ręku dlatego mogę być spokojny, że tak jak w niektórych przypadkach to co widział ani w oczach nie puchło a tym bardziej nie przybierało na długości.
Mam tylko nadzieję, że w najbliższej przyszłości, ktoś wyciągnie takiego wieprzka, a wtedy przypomnisz sobie co pisałeś.

Szacunek dla kolegi.

#43 OFFLINE   minkof

minkof

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 334 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:05

KLIK

Piąte zdjęcie od dołu.

#44 OFFLINE   Maniek_17

Maniek_17

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaJanowice Wielkie

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:57

Tutaj też jest jeden:
-=>KLIK<=-
pozdrawiam

#45 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 08 styczeń 2011 - 09:14

Datoos opowieści od nurków zawsze są najlepsze, jak robili remont zapory Goczałkowickiej to natknęli się na tak ogromne sumy że bali się potem nurkować :mellow: .WIem jedno fantazja ludzka nie zna granic :unsure: B)

#46 OFFLINE   Myku1987

Myku1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 08 styczeń 2011 - 13:33

Obiecana fotka

zdjecie niezgodne z regulaminem

#47 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:13

Obiecana fotka



58 cm i 2,78 kg
Nie uznany rekord Polski (mimo zgłoszenia).

#48 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:19

Dlaczego nie uznany? :D

#49 OFFLINE   jujus20

jujus20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaSarnaki

Napisano 08 styczeń 2011 - 17:13

został złowiony na cykade spinmad! sa bardzo dobre na okonie! p[olecam

#50 OFFLINE   datoos

datoos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 08 styczeń 2011 - 18:01

Datoos opowieści od nurków zawsze są najlepsze, jak robili remont zapory Goczałkowickiej to natknęli się na tak ogromne sumy że bali się potem nurkować :mellow: .WIem jedno fantazja ludzka nie zna granic :unsure: B)



Remontem zapory nigdy się nie interesowałem, jednak na zbiorniku o którym piszesz odłów sieciami jest dozwolony i praktykowany od niepamiętnych czasów a na Rybniku nie.
Poza tym średnia roczna temperatura Goczałkowic jest jak się zapewne domyślasz niższa niż Zalewu Rybnickiego, więc intensywność pobierania pokarmu przez wąsatego przypada na konkretne miesiące, w przeciwieństwie do Rybnika.

A Goczałkowice zostawmy w spokoju niech sobie są i tyle.

Jak będziemy mieli okazję spotkać się na rybkach bo widzę że jesteś z (opis). To dam Tobie rzucić okiem na sumki z mojego skromniutkiego albumiku, które złowiłem nie w Hiszpanii, na Węgrzech ale w naszych wodach.

Pewnie jak będzie temat 2 metrowych sumików to rozpisywać się będziemy o półmetrowych okoniach. :unsure:


Szacunek dla kolegi.

P.S.

Chyba że masz w planach od 10 do 16 stycznia być na pomorskich rzeczkach to się spotkamy i wymienimy spostrzeżeniami nad wodą.

#51 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 08 styczeń 2011 - 18:04

też jestem ciekaw dlaczego, hlehle? :wacko:

Pewnie ktoś stwierdził że żeby wystawić kolejnego pretendenta trzeba by go uprzednio wałkować ze 3 dni, i uznali że to się nie kalkuluje :unsure:

#52 OFFLINE   Sobol

Sobol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 08 styczeń 2011 - 18:08

Chyba przez to że zgloszenie ryby nie nadeszlo w odpowiednim czasie,czy jakoś tak :unsure:

#53 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 08 styczeń 2011 - 18:40

Datoos chodziło mi tylko o to że nurkowie mają jeszcze większą fantazje niż wędkarze,gdzie by nie zanurkowali to sumy potwory.
Jak nurkowali w żwirowni w Ochabach to była ta sama gadka pełno sumów po 2.5 metra a sumy są tam dopiero od kilku lat.
Co do łowienia na pomorskich rzekach w styczniu to mi już przeszło nie będę uczestniczył w tej patologi.

#54 OFFLINE   przemoL

przemoL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 styczeń 2011 - 19:31

dokładnie tego okonia nie uznali bo zgłoszenie nadeszło za późno, w wś było o tym napisane jak po weekendzie znajdę w którym numerze i będę mógł coś więcej napisać

#55 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 styczeń 2011 - 13:28

Rekord nie został uznany z powodu takiego że zdjęcje było nie etyczne ponieważ było zrobione w sklepie wędkarskim czy tam w domu. I uważali ze taka ryba powinna byc wypuszczona i dlatego nie uznali .

#56 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 09 styczeń 2011 - 18:04

Rekord nie został uznany z powodu takiego że zdjęcje było nie etyczne ponieważ było zrobione w sklepie wędkarskim czy tam w domu. I uważali ze taka ryba powinna byc wypuszczona i dlatego nie uznali .


:lol:

#57 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2944 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 09 styczeń 2011 - 20:15

Fajnie by było, gdyby tak rzeczywiście było. Tzn. żeby okaz rekordowy musiał zostać wypuszczony, żeby zgłoszenie rekordu było ważne.

#58 OFFLINE   przemoL

przemoL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 styczeń 2011 - 23:57

To jednak w WW nie uznali tego rekordu, więc na pewno to że ryba dostała w łeb nie miało z tym nic wspólnego.

A tych co chcą wiedzieć więcej odszyłam do numeru 2/2010 str 83

#59 OFFLINE   Marcinos25_ac

Marcinos25_ac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:łapka

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:10

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8b18bc1382cff55c.h tml

#60 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 12 styczeń 2011 - 14:18

To jednak w WW nie uznali tego rekordu, więc na pewno to że ryba dostała w łeb nie miało z tym nic wspólnego.

A tych co chcą wiedzieć więcej odszyłam do numeru 2/2010 str 83


Firma produkująca Cykady a dokładniej jej prezes czyli wykonawca jest mi bardzo znany i jest W dobrym kontakcie z Kobietą która złowiła tego okonia. I z naszych informacji ktore udało nam sie od niej wyciągnąc wychodzi na to że ryba została zgłoszona nie tylko Do WW ale także do pozostałych gazet i na nic. Zdjęcie nie było Etyczne. Takie Tłumaczenie. Ileś prawdy w tym jest aczkolwiek Ta kobieta tłumaczyła się tym ze musiała tak postąpić ponieważ nie miała przy sobie aparatu.

Tak czasami Bywa.