Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 styczeń 2013 - 08:51

Jest to całkowita prawda z tymi nurkami......niestety,kolegi ojciec był tam na ochronie....i kilka razy znalezli w trzcinach na brzegu poprzebijane szczupaki dosyc słusznych rozmiarów....

A i pracował ze mna w sezonie letnim jeden chłop co był w ochotniczej straży,i jak sie spotykali z 'państwówka" to ekipa nurków,strażaków opowiadała ciekawe historie z polowań.

A o zastawianych na noc sznurach przez strazników nie wspominając. :angry:

Watpie czy jak udostepnią go wędkarzom to uda sie im złowić tyle ryb...co zotało wyjetych gdy dołek był zamkniety.


Użytkownik gorgol edytował ten post 31 styczeń 2013 - 08:52

  • zbychu lubi to

#142 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:37

Cieszę się że w końcu na światło dzienne wychodzi cała prawda o "wielkiej nadziei tarnobrzeskiego wędkarstwa". Szkoda tylko że troszkę za późno oraz mam nadzieję że odpowiedzialni za ten stan rzeczy przetrą oczy i to się zmieni.


Użytkownik miramar69 edytował ten post 31 styczeń 2013 - 18:37


#143 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 styczeń 2013 - 19:31

Heheheheh,za przeproszeniem to chyba tylko ślepy i głuchy nie wie do tej pory jakie cuda tam sie dzieja......



#144 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 31 styczeń 2013 - 19:47

Jeżeli śledziłeś ten post od samego początku to powinieneś zauważyć że jednak są tacy  :(



#145 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 styczeń 2013 - 20:17

Nie dziwie sie ze ci z poza okregu nic nie wiedzą ale ze miejscowi...albo wiedza i nic nie mówią.......tam nawet w lecie w czasie pływania rowerkami (kajakami) chłopy dawały rade..z plecaczkiem na rowerek we dwóch,w plecaczku podlodówki i wio..gumeczki na dno po trzcince i okonie w plecak....i tak dzień dnia......



#146 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 31 styczeń 2013 - 20:24

Za stary wyjadacz ze mnie i ja to doskonale wiem , ale inni nie chcą tego wiedzieć i tak to się kręci. A jak już zostało prawie wszystko posprzątane to teraz szuka się jeleni żeby kasę trzepać na naiwnych :)



#147 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 01 luty 2013 - 17:39

Szczerze powiem, że miałem jakąś tam nadzieję, że będzie to normalny zbiornik. Słyszałem co prawda to i uwdzie, co się tam wyprawia, ale nurkowie to już przesada. Tak więc miasto nie zarobi, a jeszcze straci. W dodatku same zakazy wprowadzają wiedząc co się tam wyprawia.

 

A na koniec jak już zobaczą, że lipa z tego będzie oddadzą to PZW.



#148 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaMielec
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 luty 2013 - 08:19

http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html



#149 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 17 luty 2013 - 22:57

Papiery podpisane prace mają ruszyć na wiosnę ;)



#150 OFFLINE   Monster

Monster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów

Napisano 20 luty 2013 - 18:06

Ostatnio ciekawej rzeczy się dowiedziałem od znajomego, który należy do koła nr2 w Tbg, otóż podobno wysłali zaproszenie prezydentowi miasta na walne zgromadzenie ich koła, które odbędzie się w najbliższą niedzielę. Jeżeli przyjdzie to mają mu zamiar robić wywody na temat tego, że ryby które dostały się do zbiornika z Wisły, są to zarybienia z ich pieniędzy i w sumie ich ryby i (teraz najlepsze)wędkarze powinni łowić tam za darmo :lol: hehehe :lol:

Tak mnie to rozbawiło, że musiałem się z Wami tym podzielić :P  A mój wniosek jest taki, że wydoili już wszystkie możliwe zbiorniki dookoła i dlatego tak się trzęsą i pienią na ten zbiornik, bo jeszcze tam pływa trochę rybek za które karta by się zwracała -.-



#151 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 20 luty 2013 - 19:19

 .......i dlatego tak się trzęsą i pienią na ten zbiornik, bo jeszcze tam pływa trochę rybek za które karta by się zwracała

 

No z takim podejsciem to powinni pozwolić tam łowic za jakies 80 lat.

Ale w sumie jak ze popularne jest takie podejście do tematu wedkarstwa w Polandi.



#152 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 22 luty 2013 - 15:03

Śpioch przy dnie :) 



#153 OFFLINE   lucek

lucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 22 luty 2013 - 15:06

To prawda PZW chce zbiornik włączyć do wód PZW, zignorowali napisany regulamin specjalnego łowiska. Prawdopodobnie Jeziorem zarządzać będzie ktoś inny.



#154 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 22 luty 2013 - 18:24

@kubas PZW tego nie przejmie to już pewne i może całe szczęście. Piecze nad zbiornikiem we wszystkich sprawach będzie miał LOK Tarnobrzeg.Tak wynikało z rozmów 18.01 z prezydentemTbg.

 No przecież już to napisałem dawno temu ;)



#155 OFFLINE   Monster

Monster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów

Napisano 22 luty 2013 - 20:08

To prawda PZW chce zbiornik włączyć do wód PZW, zignorowali napisany regulamin specjalnego łowiska. Prawdopodobnie Jeziorem zarządzać będzie ktoś inny.

To nawet bardzo dobrze, że nie trafi w ręce PZW, bo to lichy gospodarz, zbiornik zostałby spisany na straty z góry. PZW nie potrafi dobrze gospodarować zbiornikami które ma w posiadaniu a pcha się do takiego zbiornika :lol: . Teraz tylko żeby ten zarządzający okazał się dobrym gospodarzem ;)

A szczupaczek piękny, oby nie dał się złapać w niepowołane ręce:)


Użytkownik Monster edytował ten post 22 luty 2013 - 20:12


#156 OFFLINE   lucek

lucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 23 luty 2013 - 12:19

LOK Tarnobrzeg zarządza tylko bazą nurkową i nieprawdą jest, że będzie zarządzał czymś więcej. Pozszukiwany jest podmiot, który zorganizuje i będzie zarządzał łowiskiem, pod uwagę brany jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

#157 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 23 luty 2013 - 13:07

Czyli urząd miasta już się tego nie podejmie? Jaki to ma być podmniot? związany z wędkarstwem czy bardziej bazą turystyczną? OSIR raczej nie będzie kładł nacisku na wędkarstwo, bo ma całkiem inne zadania, więc jaki tu jest sens przekazywania zbiornika takiemu stowarzyszeniu?



#158 OFFLINE   lucek

lucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 23 luty 2013 - 13:11

Nie OSIR tylko MOSIR - Miejski więc jak najbardziej instytucja miejska podległa Prezydentowi i Urzędowi Miasta. PZW chce zrobić z Jeziora wodę PZW na co zgody nie ma dlatego poszukiwania podmiotu, ktory bedzie organizował łowisko. Jaki inny "związany z wedkarstwem" podmiot funkcjonuje w Tarnobrzegu?

Użytkownik lucek edytował ten post 23 luty 2013 - 13:12


#159 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 23 luty 2013 - 17:30

Jaki podmiot nie wiem, bo nie pochodzę z tamtąd, ale skoro duża część ryb została już skutecznie skusowana przez pewne osoby, to raczej ciężko będzie przyciągnąć tam wędkarzy i jeszcze kazać im za to płacić, zwłaszcza jeśli regulamin nie zezwala na połów z środków pływających i korzystania z zanęt. W dodatku większość zbiornika i tak będzie wyłączona z wędkowania co tym bardziej przekreśla jego szanse na utrzymanie się i pozwolenie na jakieś kolejne kroki.

 

Mimo wszystko życzę powodzenia w realizacji kultu wędkarstwa, bo takie mogło być to łowisko, ale mam już duże wątpliwości czy będzie po tym wszystkim co się czyta i dowiaduje od osób postronnych, często łowiących na tym zbiorniku nielegalnie, z bardzo dobrym skutkiem. Smutne, ale prawdziwe niestety.



#160 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 23 luty 2013 - 17:33

I jeszcze jedno może warto założyć jakieś stowarzyszenie? Podobnie ma się zbiornik pod Kielcami w Sukowie, ceny kosmiczne, ale ludzi chętnych nie brakuje.