Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Simms G4 Pro Jacket - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   skwara

skwara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacjapiaseczno

Napisano 18 styczeń 2011 - 20:39

witam
jak w temacie czy ktos z was uzywa tej kurtki ??
nie jestem przekonany czy cena jest adekwatna do jakosci, posiadam kilka ciuchow simmsa i wg mnie sa super ale chcialbym poznac opinie ludzi ktorzy posiadaja ja juz jakis czas :D
pzdr

#2 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4436 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 10:23

Witam,

Nie uzywalem wprawdzie G4 ale z mojego punktu widzenia nie warto wydawac az tyle na kurtke. Znajomi maja od paru ladnych lat G3, sa super, moj Rivertec ( ?) z Gore-texu po 3 latach dalej nie nasiaka zupelnie woda, krople sie od niego odbijaja i to w kraju wiecznych deszczow gdzie inne kurtki padaly szybko.

Generalnie bardzo polecam Simmsy z Gore-Texu aczkolwiek G4 jak dla mnie sa po prostu za drogie.

Z tego co wiem kolega bedzie zamawial troche rzeczy z fajnego sklepu w US. Jak sie na cos zdecydujesz daj znac, wyjdzie sporo taniej i nie chodzi mi o wysylke :D :D :D

Bujo



#3 OFFLINE   bigos

bigos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 650 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 20 styczeń 2011 - 00:24

Mysle ,ze Bujo ma racje.Jest na rynku sporo rzeczy nie wartych swojej ceny.Kurtki Simmsa sa bardzo wygodne do noszenia i dobrze zaprojektowane od strony uzytkowej - ale cena z gwiazd.Dlatego po smierci mojej G 3 Guide zamowilem przeceniona na 200 dolcow Patagonie Guide Water...I od sprzedawcy dostalem propozycje Simmsa G3 Guide w tej samej cenie, bo Patagonie sie akurat skonczyly w moim rozmiarze...Ale za 400 dolcow ( normalna cena) bym tej kurtki nie kupil...Natomiast G4...Jak ktos ma naprawde kaprys, to bedzie zadowolony , ale na garbie to nie sadze zeby poczul roznice miedzy G4 a 3 na przyklad - czy inna tansza kurtka...Wszystkie w pewnym momencie zaczynaja cieknac jesli ktos chodzi na ryby troche czesciej jak ,,10 razy w roku''...Simms wychodzi super na zdejciach i w tej kategorii nie ma konkurencji - zwlaszcza G4 :D

#4 OFFLINE   arkorp76

arkorp76

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 25 styczeń 2011 - 02:05

Panowie polecam z cala odpowiedzialnoscia kurtki firmy cloudveil. Mam te kurtke i simms g4 tez (niewarta 440 $).Podaje link http://www.levelninesports.com/Cloudveil-2010-Snake-River-Pr o-Jacket-Men-S .Cena jak widac (188$)jest do przyjecia. Kamizelki muchowe tez super (48$). Naprawde firma godna uwagi.
Artur.

#5 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 29 styczeń 2011 - 11:59

Panowie polecam z cala odpowiedzialnoscia kurtki firmy cloudveil. Mam te kurtke i simms g4 tez (niewarta 440 $).Podaje link http://www.levelninesports.com/Cloudveil-2010-Snake-River-Pr o-Jacket-Men-S .Cena jak widac (188$)jest do przyjecia. Kamizelki muchowe tez super (48$). Naprawde firma godna uwagi.
Artur.


Bardzo fajne te ubrania.Chyba skusiłbym się na cościk ale pewnie w kraju ojczystym nie uświadczysz. :D

#6 OFFLINE   arkorp76

arkorp76

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 30 styczeń 2011 - 23:56

Raczej nie.Proponuje sprawdzic czy jest mozliwosc wysylki do polski.Kurtka jest naprawde solidna,wczesniejszy model tez.Jesli ktos preferuje simmsa to polecam te strone: http://www.redtruckflyfishing.com/
Pozdrawiam Artur

#7 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:17

Co do Cloudveila to zdecydowanie nie polecam woderów tej firmy, mam topowy model 8x i po około 15 rybodniówkach zaczęły cieknąć skarpety. To sie oczywiście może zdażyc w każdych woderach, ale to że producent ma głęboko w dupie klienta z odległej Polski i nie raczy nawet odpowiedzieć na mail (wysłałem 3) to juz nieładnie. Nigdy więcej nie kupię nic tej firmy.

Z tego powodu muszę kupić nowe gacie a będą to simmsy g3 - Bujo czy jest sznsa podczepić się pod zamówienie Twojego znajomego?

#8 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 04 maj 2013 - 00:57

Temat trochę "zamarł". Mam zamiar zakupić kurtkę simmsa i zastanawiam się nad guid,G3 lub G4. Może ktoś z nowych użytkowników testował te kurtki i podzieli się cennymi uwagami.



#9 OFFLINE   STREMER

STREMER

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 04 maj 2013 - 14:58

Mam G3 i jestem b. zadowolony tym bardziej, że kupiłem za niewielką cenę. Jeżeli chcesz kupić G4, to zwróć uwagę na różnice pomiędzy tymi kurtkami. Jeżeli uważasz że te różnice warte są wydania większej kasy, to kupuj droższą G4. Jeżeli nadal uważasz, że G3 jest za droga, to spróbuj ustalić czym różni się ona od modelu "niższego" i zadecyduj, którą lepiej kupić. I porównuj tak aż dojdziesz do kurtki, która zaspokaja Twoje minimalne i bezwzględne wymagania. Szczerze mówiąc to różnice miedzy tymi wszystkimi modelami są niewielkie a płaci się za nie niemało, a i tak nie korzysta się z tych wszystkich bajerów/kieszeni, jeżeli nosisz na kurtce kamizelkę z wieloma kieszeniami. No chyba, że nie nosisz? Najważniejsze, żeby kurtka była z Gore-Texu z dobrze podklejonymi szwami i nie krępowała ruchów.
Pamietam, że na wyprzedazach w USA G3 i G4 bywały w tych samych cenach np po 200$

Użytkownik STREMER edytował ten post 04 maj 2013 - 15:32