Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

abu garcia blue max


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   vitor

vitor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:58

Cześć,mam małe pytanko, czy jak na pudełku tego multika pisze że pomieści on 175m 0,30mm plećki lub żyłki to znaczy że można nim rzucać cięższymi przynętami?Bo wiadomo że im większa średnica żyłki lub plecionki to większymi przynętami można operować bo zwiększa się równierz wytrzymałość.Z góry dzięki za odpowiedzi B)

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 styczeń 2011 - 20:37

Cześć,mam małe pytanko, czy jak na pudełku tego multika pisze że pomieści on 175m 0,30mm plećki lub żyłki to znaczy że można nim rzucać cięższymi przynętami?Bo wiadomo że im większa średnica żyłki lub plecionki to większymi przynętami można operować bo zwiększa się równierz wytrzymałość.Z góry dzięki za odpowiedzi B)


w duuuuuzym uproszczeniu mozna tak zalozyc...



#3 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:09

Cięższymi przynętami? Ale cięższymi od czego? Od wody, od powietrza? Żebyś dobrze zrozumiał Kolegę powyżej: można założyć, że tak jest jak napisałeś, co nie znaczy, że ten model nie może się rozkraczyć po roku przy obrotówkach. Nie tylko cięższych, ale nawet przy średnich. Jeśli interesuje Cię konkretny model, pytaj o konkretny model - wróżenie o właściwościach konstrukcji po opisie na pudełku, to... no właśnie, wróżenie.

Jako taką odpowiedź już dostałeś http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=193687 & , ani na tacklewarehouse, ani na jerkbaicie chyba zdanie o tym kręćku się wiele nie zmieniło, a ich użytkowników wielu tutaj nie przybyło. Trafnych wyborów!

Pozdrawiam
Grzesiek

#4 OFFLINE   vitor

vitor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:21

Cięższymi czyli mi chodziło o około 50,60gram, a te opisy na tacklewarehouse to jakieś dziadostwo ja ten multik używam i nic się nie dzieje ale do przynęt o masie 25gram i dlatego właśnie się pytam.I proszę się tak nie złościć bo przecież jest to miejsce wymiany informacji.

#5 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:07

Zapomniało mi się dodać emotki do tych złośliwości, sorry :mellow: Nikt się nie złości!
Rzucać myślę można swobodnie te 60 g czy nawet więcej, a ile zwijania wytrzyma konstrukcja, zależy od używanych przynęt i techniki prowadzenia przynęty. Jeśli będziesz kasował luz linki powstający np. przy jerkowaniu 60g przynętą, to nie będzie dostawał specjalnie w kość, a jak będziesz zwijał korbką obrotówki nr 5 i większe, albo woblery SDR nie ważące nawet 1/3 tego jerka, dużo szybciej zajedziesz młynek. EDIT: P.S. To uwagi natury ogólnej, nie mam tego młynka.

Pozdrawiam
Grzesiek :D :D :D

#6 OFFLINE   vitor

vitor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 20 styczeń 2011 - 12:00

Ok,dzięki za odpowiedź.


pozdrawiam jaxon B)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych