Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WOBLERY MATUSIAK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
749 odpowiedzi w tym temacie

#741 OFFLINE   robimax

robimax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Robert

Napisano 08 marzec 2015 - 22:29

cos mi tu nie pasi , kupujac nie widziales tego?

Aleś walnął posta na dzień dobry, nie lepiej było się przywitać w odpowiednim dziale.

Co do wobka niech się autor wypowie, ale 3 strony w stecz  widać na jednym zdjęciu że  jakieś problemy ze stelażami się pojawia...


Użytkownik robimax edytował ten post 08 marzec 2015 - 22:38


#742 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3232 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 22:35

 

cos mi tu nie pasi , kupujac nie widziales tego?

Kupując w sklepie internetowym nie widzimy zdjęcia konkretnej sztuki tylko ogólne danego modelu ;)


  • tofik lubi to

#743 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2015 - 08:55

Kupując w sklepie internetowym nie widzimy zdjęcia konkretnej sztuki tylko ogólne danego modelu ;)


O którym konkretnie sklepie mówisz???

#744 OFFLINE   logun74

logun74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Lokalizacjagorzów wlkp
  • Imię:tomasz
  • Nazwisko:kałużny

Napisano 09 marzec 2015 - 09:12

Kupiłem w Pirani- sklep zachował sie wzorcowo - wymieniono mi tego jerka na innego , ale niesmak pozostał , ale najbardziej zależy mi na wyjaśnieniu sprawy przez pana Matusiaka. Co do sklepów internetowych , jeśli sie pojawi taki temat moge opisać perypetie z innym sklepem , ale to nie temat w tym wątku.



#745 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3232 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 09:23

 

O którym konkretnie sklepie mówisz???

Np. predator-fishing.pl :) Kupując przykładowo Brombę Lipińskiego możemy zamówić sobie 10sz, podczas gdy na zdjęciu są pokazane tylko dwie sztuki. Można się domyślić, że pozostałe będą wyglądały tak samo ja te dwie widoczne na zdjęciu. Popraw mnie jeśli się mylę.

http://predator-fish...5mm-p-1564.html



#746 OFFLINE   logun74

logun74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Lokalizacjagorzów wlkp
  • Imię:tomasz
  • Nazwisko:kałużny

Napisano 09 marzec 2015 - 09:32

No właśnie tak to wygląda , moim skromnym zdaniem , każdy sklep internetowy , który sprzedaje nowe produkty( mówie o wszystkich produktach , nie tylko zwiazanych z wedkarstwem) ma zdjecia poglądowe , nie tylko tej jednej sztuki , która jest akurat do sprzedania. 



#747 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2015 - 09:42

Kiedyś na tym forum znajomy poprzez moje konto kupił od pewnego "lurebiildingera" i nie mówię tu o P. Matusiaku 7 Boleniówek o wyglądzie załączonym w wątku tego pana. Pomijając już sam fakt, że kasę przelał z góry i czekał na nie chyba z trzy miesiące to po szeregu próśb które zaczęły przeradzać się w końcu w interwencje słowne otrzymał wyczekane woblery z których 1 słownie jeden! Był podobny do tego jakie zamówi... W korespondencji priv ów "lurebuilder " oświadczył dosyć dobitnie, że te też będą suuuuper łowne i chłopak dał sobie z gościem spokój :( szkoda mi go było, bo przez cały sezon nic na to nie złowił a zapłacił jak za zboże, a to jeszcze biedny uczniak był :( sorry za OT

Użytkownik spinnerman edytował ten post 09 marzec 2015 - 09:44


#748 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 09 marzec 2015 - 12:45

Witam - pisze tutaj w wątku autorskim Pana Matusiaka , ponieważ ponad tydzień czasu czekam na odpowiedz wysłaną na maila. Pozostała bez odpowiedzi , a widzę , że Pan Matusiak jest dostępny na Jerkbaicie. Zakupiłem w sklepie Piranai jerka karaś - sygnowanego nazwiskiem Pana Matusiaka. Dostałem bubla , i chciałem tylko o potwierdzenie , czy to wyrób Pana Matusiaka , czy tez ktoś sie pod Niego podszywa. Zdjecia takiej sobie jakości , wiec kilka słów opisu. Dolne oczko brzuszne jerka - wystaje tylko zewnętrzna strona drutu, bez możliwości przełożenia jakiegokolwieg kółka , tylnie oczko , lekkie pociagnięcie i wyrwane jest z korpusu. . Prosiłem tylko p potwierdzenie lub nie , czy jest to Pański wyrób , bo wierzyć mi sie nie chce , żeby osoba z renomą wypuściła taką tandetę spod swojej reki. Jesli to nie Pański wyrób , to prosze interweniować.

 

 

33vok6x.jpg

97nnh1.jpg

34sfp91.jpg

2zje3jb.jpg

Witam wobek zapewne jest mojej produkcji ,i nie powinien sie znaleźć w sprzedaży ,,ale Mariusz z Pirani sporo zamawia i pewnie przypadkowo sie gdzieś dostał do partii wysyłanej do niego-----a to był jeden z modeli testowych z podniesionym stelażem ale żeby nie robic formy w ciemno zrobiłem to w formie już dostępnej zamysł był taki podnieść tył jak najwyżej żeby podnieść obciążenie i dolne oczko miało  nie istnieć ,wiadomość gdzieś od kolegi przeoczyłem ,staram sie wszystkim odpisywać ale jest dużo wiadomości na poczcie i FB i czasem cos umknie ,najważniejsze ze sprawa załatwiona pozytywnie a ja dorzucę sztukę do kolejnego zamówienia Pirani a proszę o zwrot tamtego jerka


  • Norbert 78 lubi to

#749 OFFLINE   logun74

logun74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Lokalizacjagorzów wlkp
  • Imię:tomasz
  • Nazwisko:kałużny

Napisano 09 marzec 2015 - 17:19

Jerk wymieniony w Piranii na inny .



#750 OFFLINE   Norbert 78

Norbert 78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 10 marzec 2015 - 10:23

Piotr, świetny odcinek o odlewaniu gum, juz nie moge się doczekać następnego odcinka ☺