Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

艁odzie Semper

semper 500 nowy model 艂贸d藕 w臋dkarska

  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1336 odpowiedzi w tym temacie

#1321 OFFLINE   krzysztof1983

krzysztof1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 post贸w

Napisano 16 wrzesie艅 2023 - 18:46

Bardzi ma艂o ludzie pisz膮 o 380 W ..s膮 posiadacze tej 艂贸dki???czy idzie si臋 dogada膰 z w艂a艣cicielem????


Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

#1322 OFFLINE   tryt

tryt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 post贸w
  • LokalizacjaWodzis艂aw Sl.
  • Imi臋:Roman

Napisano 25 wrzesie艅 2023 - 16:52

Semper 380W, Mercury 9,9, jedna osoba 75kg. Na dziobie winda kotwiczna i dwa raczej lekkie akumulatory. Niewiele grat贸w na 艂odzi. Przed艂u偶ka rumpla o 40 cm, siedz臋 na foteliku w臋dkarskim. 艁贸dka p艂ynie maksymalnie 29 km/h, co mnie ca艂kowicie satysfakcjonuje. By艂o by wi臋cej, gdyby fotelk by艂 kilkadziesi膮t centymetr贸w dalej w stron臋 dziobu i wtedy wi臋ksza przed艂u偶ka. Ale jest super :) 


  • krzysztof1983 lubi to

#1323 OFFLINE   mickeN

mickeN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 post贸w

Napisano 25 wrzesie艅 2023 - 19:19

A p艂ywa kto艣 modelem 500 ? Jak zachowuje si臋 na du偶ej fali, np Zalew, strefa przybrze偶na Ba艂tyku, Rugia itp 
Kto艣 co艣 wie ? Na fb w sumie tylko 1 osob臋 znam co p艂ywa, tak to nie widz臋 u偶ytkownik贸w, na olx te偶 偶adna nie by艂膮 wystawiona to o co tu chodzi :D 



#1324 OFFLINE   Pat92

Pat92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 post贸w
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 01 pa藕dziernik 2023 - 21:16

Pany, a lata kto艣 440xt? Na przysz艂y sezon chce albo sempera albo river foxa. Dzi艣 gada艂em z go艣ciem kt贸ry p艂ywa na 410, mowi, ze wszystko fajnie ale jednak na 30km silniku myszkuje przy wiekszych pr臋dko艣ciach. Ciekawi mnie czy 440xt ma podobnie? 

Og贸lnie to moze sa uzytkownicy 440stki i moga cos podpowiedziec, czy warto, jakie wady i jakie osiagi w 2os na 30km motorze ktos moze?



#1325 OFFLINE   MarMilo

MarMilo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 post贸w
  • LokalizacjaPiaseczno
  • Imi臋:Mariusz
  • Nazwisko:M.

Napisano 01 pa藕dziernik 2023 - 23:03

Pany, a lata kto艣 440xt? Na przysz艂y sezon chce albo sempera albo river foxa. Dzi艣 gada艂em z go艣ciem kt贸ry p艂ywa na 410, mowi, ze wszystko fajnie ale jednak na 30km silniku myszkuje przy wiekszych pr臋dko艣ciach. Ciekawi mnie czy 440xt ma podobnie? 

Og贸lnie to moze sa uzytkownicy 440stki i moga cos podpowiedziec, czy warto, jakie wady i jakie osiagi w 2os na 30km motorze ktos moze?

Przecie偶 to ca艂y w膮tek o Semperze i najwi臋cej post贸w o 440XT - poczytaj. Potwierdzam, 偶e na 30KM jedna osoba XT myszkowa艂. Max 47kmph z pe艂nym szpejem, ale mimo trymowania, obci膮偶ania itp myszkowanie pozosta艂o.



#1326 OFFLINE   krzysztof1983

krzysztof1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 post贸w

Napisano 20 pa藕dziernik 2023 - 20:34

A p艂ywa kto艣 modelem 400????


Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

#1327 OFFLINE   wisniowy21

wisniowy21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 223 post贸w
  • LokalizacjaBra艅sk
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 20 pa藕dziernik 2023 - 21:59

A p艂ywa kto艣 modelem 400????

Ja p艂ywa艂em 2 sezony co potrzebujesz ?

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk



#1328 OFFLINE   krzysztof1983

krzysztof1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 post贸w

Napisano 21 pa藕dziernik 2023 - 13:25

A p艂ywa kto艣 modelem 400????

Ja p艂ywa艂em 2 sezony co potrzebujesz ?

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

i jak si臋 p艂ywa艂o wodowalo???jak wykonanie tej 艂贸dki ???


Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

#1329 OFFLINE   wisniowy21

wisniowy21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 223 post贸w
  • LokalizacjaBra艅sk
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 21 pa藕dziernik 2023 - 16:04

i jak si臋 p艂ywa艂o wodowalo???jak wykonanie tej 艂贸dki ???


Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

 odezwij si臋 na Pw lub WhatsApp 504976177 


U偶ytkownik wisniowy21 edytowa艂 ten post 21 pa藕dziernik 2023 - 16:05

  • Mateusz458 lubi to

#1330 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 post贸w
  • LokalizacjaOpole
  • Imi臋:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 11 marzec 2024 - 10:03

Panowie jak macie zamontowane dziob贸wki w modelu 400WL, troch臋 ciasno z bakist膮 na dziobie , a szukam najlepszego rozwi膮zania.

 

Pozdrawiam

Marcin.



#1331 OFFLINE   koski89

koski89

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2024 - 14:01

Panowie na jakich przyczepach ci膮gacie swoje sempery 440xt?
Stoj臋 przed zakupem i zastanawiam sie nad Sidka S-1 od mirocar oferowan膮 przez producenta.
Dodatkowo czy mozecie poleci膰 jak膮艣 dobr膮 plandek臋 do tej 艂odzi?

#1332 OFFLINE   Mikeyy

Mikeyy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 65 post贸w

Napisano 03 kwiecie艅 2024 - 16:43

Ja mam Meers- ogl膮da艂em, por贸wnywa艂em z sidk膮- moim zdaniem meers du偶o solidniejszy i konstrukcja powoduje, ze 艂贸dka siedzi ni偶ej. Je艣li chodzi o plandek臋 to spytaj u producenta- ma takie w ofercie.



#1333 OFFLINE   cormoran

cormoran

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 post贸w

Napisano 04 kwiecie艅 2024 - 06:39

Panowie jak macie zamontowane dziob贸wki w modelu 400WL, troch臋 ciasno z bakist膮 na dziobie , a szukam najlepszego rozwi膮zania.

 

Pozdrawiam

Marcin.

Montowa艂em w tamtym miesi膮cu Minn Kot臋  na p艂ycie do szybkiego zdejmowania silnika . Trzeba przesun膮膰 oryginaln膮 rolk臋 kotwiczn膮 w lewo do bakisty. Jest ciasno i w moim przypadku zamontowa艂em tylko na trzy 艣ruby, chcia艂em 偶eby silnik by艂 jak naj bardziej na dziobie. P艂ywa艂em i jest super. Je艣li chodzi o spalin臋 mia艂em 20 km Mercury, by艂o s艂abo w dwie osoby.  Zmieni艂em na 25 km Yamaha jest teraz ogie艅, momentalnie wychodzi w 艣lizg 42 km/h. 


  • cabage lubi to

#1334 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 post贸w
  • Lokalizacja艁omianki
  • Imi臋:Tomek

Napisano 12 kwiecie艅 2024 - 12:18

Panowie jak macie zamontowane dziob贸wki w modelu 400WL, troch臋 ciasno z bakist膮 na dziobie , a szukam najlepszego rozwi膮zania.

 

Pozdrawiam

Marcin.

https://semper-boats...-semper-400-wl/ tu chyba montowali na miejscu, mo偶e jest tam wi臋cej fotek



#1335 OFFLINE   Ostlander

Ostlander

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 post贸w
  • LokalizacjaOlecko
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 13 kwiecie艅 2024 - 07:13

Ja mam Meers- ogl膮da艂em, por贸wnywa艂em z sidk膮- moim zdaniem meers du偶o solidniejszy i konstrukcja powoduje, ze 艂贸dka siedzi ni偶ej. Je艣li chodzi o plandek臋 to spytaj u producenta- ma takie w ofercie

Te偶 posiadam przyczep臋 Meers po inn膮 艂贸dk膮 - solar 450. Jak j膮 oceniasz? Ja o swojej zrobi艂em filmik  

Po przer贸bkach jest ok,. Sam膮 konstrukcj臋 mog臋 poleci膰. Nie mia艂e艣 problemu z o艣wietleniem?


U偶ytkownik Ostlander edytowa艂 ten post 13 kwiecie艅 2024 - 07:20


#1336 OFFLINE   Tapirro

Tapirro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 post贸w
  • Lokalizacjaokolice Wroc艂awia
  • Imi臋:Janusz

Napisano 13 kwiecie艅 2024 - 14:40

Montowa艂em w tamtym miesi膮cu Minn Kot臋 na p艂ycie do szybkiego zdejmowania silnika . Trzeba przesun膮膰 oryginaln膮 rolk臋 kotwiczn膮 w lewo do bakisty. Jest ciasno i w moim przypadku zamontowa艂em tylko na trzy 艣ruby, chcia艂em 偶eby silnik by艂 jak naj bardziej na dziobie. P艂ywa艂em i jest super. Je艣li chodzi o spalin臋 mia艂em 20 km Mercury, by艂o s艂abo w dwie osoby. Zmieni艂em na 25 km Yamaha jest teraz ogie艅, momentalnie wychodzi w 艣lizg 42 km/h.


Mo偶e odpowied藕 od czapy, bo je艣li chcesz silnik dziobowy, to chcesz ala ja te偶 planowa艂em, kupi艂em p艂yt臋 i po zastanowieniu (akurat by艂y problemy z dost臋pno艣ci膮 silnikow) zrezygnowa艂em. Zamontowa艂em solidn膮 rolk臋, kt贸ra wci膮ga kotwic臋 w siebie i ju偶 nie chc臋 nic elektrycznego. Na platformie pod echo mam knag臋 zaciskow膮 i montuj臋 j膮 na RAMie lub borice, zale偶y od sytuacji.

#1337 OFFLINE   Mikeyy

Mikeyy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 65 post贸w

Napisano 17 kwiecie艅 2024 - 12:45

Te偶 posiadam przyczep臋 Meers po inn膮 艂贸dk膮 - solar 450. Jak j膮 oceniasz? Ja o swojej zrobi艂em filmik  

Po przer贸bkach jest ok,. Sam膮 konstrukcj臋 mog臋 poleci膰. Nie mia艂e艣 problemu z o艣wietleniem?

呕adnych problem贸w- zero przer贸bek- 艣migam na oryginale. Jestem bardzo zadowolony






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych