Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Street Fishing Extreme Bydgoszcz - ONLINE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 30 maj 2016 - 21:08

Świetna impreza i najlepsze towarzystwo :D  Gratulacje dla organizatorów, widzimy się we Wrocławiu ! 

 

Silesia team, @kaczor, @Adam L. i @Wojtek2016, w akcji. 

 

Załączone pliki



#82 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2662 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 30 maj 2016 - 21:11

Ktoś zaspokoi ciekawość nas nieobecnych :(   i zrobi jakieś informacyjne podsumowanie imprezy?

Ile osób brało udział w zawodach? Co złowił zwycięzca i jakie ryby dały pozostałe miejsca na pudle ?



#83 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 30 maj 2016 - 21:17

Bedzie na pewno dajmy ludzią chwile na odpoczynek bo narobili sie grubo przy organizacji cierpliwosci tego nam wędkarzom nie powinno brakować.

Użytkownik Adam L. edytował ten post 30 maj 2016 - 21:18

  • Friko, MarcinZet i biker1 lubią to

#84 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 30 maj 2016 - 22:56



Ten rower streetfishingowy niezły.... może Romet wypuści model dla wędkarzy i zostanie partnerem imprezy w sumie rower bardzo pasuje do street fishingu :good:


Miał być jeszcze bardziej fishingowy ale nie starczyło czasu na przygotowania

Polecam bo pozwala zwiedzić i połowic na całym odcinku.
  • remek, Friko i biker1 lubią to

#85 OFFLINE   pawełek

pawełek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 30 maj 2016 - 23:33

Ktoś zaspokoi ciekawość nas nieobecnych :(   i zrobi jakieś informacyjne podsumowanie imprezy?

Ile osób brało udział w zawodach? Co złowił zwycięzca i jakie ryby dały pozostałe miejsca na pudle ?

 

Było ok. 150 zawodników, zwycięzca złowił 32 cm okonia i to ten gatunek przodował na zawodach. Oprócz okonia łowiono też klenie, pstrągi, trotki, podobno tez i certy. Kleń 38 cm również "przyniósł" nagrodę. Zadania premiowane decydowały czasem o miejscach na podium.



#86 OFFLINE   przemope

przemope

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Przemysław
  • Nazwisko:Peszek

Napisano 31 maj 2016 - 16:16

Gratulacje dla organizatorów za perfekcyjnie zorganizowaną imprezę.


  • remek i MarcinZet lubią to

#87 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 maj 2016 - 16:33

4 MINUTA ... WAŻNA ... DLA POLSKIEGO WĘDKARSTWA 

 

http://bydgoszcz.tvp...584420/30052016


  • Meme, gutekjelonki, Pisarz.......ewski Piotr i 4 innych osób lubią to

#88 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1898 postów
  • Imię:Robert

Napisano 31 maj 2016 - 16:38

Brawo TY.



#89 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 maj 2016 - 17:15

Brawo TY.


Brawo MY!
- super zespół Street Fishing Team - bez zespołu i takich ludzi można by tylko marzyć a tak tworzyMY rzeczywistość
- uczestnicy bez których nie byłoby imprez

ZapraszaMY do Poznania. Uśmiechniętych wędkarzy dla których dobra zabawa w doborowym towarzystwie pasjonatów jest najważniejsza ... Oczywiście ryby i rywalizacja bedą stanowiły super dodatek.

#90 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 31 maj 2016 - 17:17

będziemy....



#91 OFFLINE   dreadknight

dreadknight

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 31 maj 2016 - 17:18

jest gdzieś dostępna agenda na Poznań? nigdzie nie mogę znaleźć w jakich godzinach start i zakończenie. 



#92 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 31 maj 2016 - 17:29

Kurde niewiedzialem ze mieszkam za granicą filmu nie obejrze mam komunikat ze w moim kraju niedostępne hahaha ciekaw historia

#93 OFFLINE   harbuz1989

harbuz1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaTychy

Napisano 31 maj 2016 - 20:10

Kurde niewiedzialem ze mieszkam za granicą filmu nie obejrze mam komunikat ze w moim kraju niedostępne hahaha ciekaw historia

 Adam nie jesteś sam :)



#94 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 31 maj 2016 - 20:38

Mieszkam na terenie województwa śląskiego może ich mapa jest z czasów niemieckiej okupacji kiedy śląsk był niemiecki haha ...wtedy by się zgadzało
  • biker1 lubi to

#95 OFFLINE   Lewy013

Lewy013

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • LokalizacjaWronki
  • Imię:Dawid

Napisano 31 maj 2016 - 22:47

Ja ze swojej strony chciałbym pogratulować organizatorom SFP za imprezę w Bydgoszczy. Energię i poświęcenie jakie włożyliście w organizację tego spotkania jest nie do opisania. Dziękuję.

A jeśli chodzi o  moją subiektywną ocenę łowienia w mieście - dlatego wybrałem się na SFP, ponieważ nigdy nie łowiłem w takim klimacie, a zazwyczaj z wędką samotnie uciekam z dala od cywilizacji - to bardzo chętnie wróciłbym nad Brdę, ale wczesnym rankiem albo późnym wieczorem jak miasto będzie już zasypiać, bo jednak dzienny zgiełk dużego miasta to nie dla mnie.

W każdym bądź razie to co robicie jest godne podziwu i tak trzymać!

Pozdrawiam

Dawid Lewicki



#96 OFFLINE   pawełek

pawełek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 31 maj 2016 - 23:26

Rozmawiałem też o tym z organizatorem. Jeśli chodzi o wieczorne połowy to podobno byłoby ciężko. Osobiście miałbym pewne sugestie do następnych imprez, mogę się mylić więc mile widziane Wasze sugestie i opinia organizatorów.

1. Moim skromnym zdaniem zawody skoro świt są realne, mogłoby być dość męczące ale bardzo ciekawe z lepszymi wynikami i bez zgiełku.

2. Co z osobami, które przyszły powędkować tego samego dnia, a wcale nie były zainteresowane lub nawet nie wiedziały o SF? Czy jest możliwość aby taka osoba odmówiła udostępnienia nam miejsca?

 

3. Kwestia rowerów. Można by było w regulaminie jasno ująć ten sposób przemieszczania się po mieście. Rower daje więcej możliwości :) Choć autobus czy tramwaj też jest ciekawy, szczególnie gdy rzadko korzysta się z komunikacji ;) lub pochodzi się z innego miasta.

 

Co sądzicie?



#97 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 31 maj 2016 - 23:35

Ufff...dzięki wielkie :)

Cholera, a ja latałem z tą nerką po tych którzy zostali jak wariat:-) Twoja? Twoja? Dobrze, że się znalazł właściciel, jest komplet punktów;-)


  • Adam L. i kaczor lubią to

#98 OFFLINE   pawełek

pawełek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 31 maj 2016 - 23:53

Ja ze swojej strony chciałbym pogratulować organizatorom SFP za imprezę w Bydgoszczy. Energię i poświęcenie jakie włożyliście w organizację tego spotkania jest nie do opisania. Dziękuję.

A jeśli chodzi o  moją subiektywną ocenę łowienia w mieście - dlatego wybrałem się na SFP, ponieważ nigdy nie łowiłem w takim klimacie, a zazwyczaj z wędką samotnie uciekam z dala od cywilizacji - to bardzo chętnie wróciłbym nad Brdę, ale wczesnym rankiem albo późnym wieczorem jak miasto będzie już zasypiać, bo jednak dzienny zgiełk dużego miasta to nie dla mnie.

W każdym bądź razie to co robicie jest godne podziwu i tak trzymać!

Pozdrawiam

Dawid Lewicki

Jeśli chodzi o organizację to też się przyłączam. W szczególności za sprawne podejmowanie szybkich decyzji podczas ogłaszania wyników. Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem było np. wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika. Chłopak się starał.. a nagroda na pewno zaowocuje w przyszłości i zachęci do kolejnej rywalizacji i promowania SF :)


  • Sebo, Adam L. i MarcinZet lubią to

#99 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 01 czerwiec 2016 - 00:02

Jeśli chodzi o organizację to też się przyłączam. W szczególności za sprawne podejmowanie szybkich decyzji podczas ogłaszania wyników. Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem było np. wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika. Chłopak się starał.. a nagroda na pewno zaowocuje w przyszłości i zachęci do kolejnej rywalizacji i promowania SF :)

@pawełek, masz rację, to był strzał w dyszkę. Chłopak był na miejscu z mamą, tatą i bratem - wszyscy byli w szoku! Włącznie z wygranym, trzeba siać ziarno, wyrośnie z niego super gość, tego jestem pewien.


  • pawełek lubi to

#100 OFFLINE   Lewy013

Lewy013

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • LokalizacjaWronki
  • Imię:Dawid

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:19

Moim zdaniem kwestią dyskusyjną jest robienie zdjęć rybom z dwoma kartami startowymi. Wiem że jest to po to żeby uniknąć oszustw, ale jeśli ktoś złapie rybę a pozostali uczestnicy łowią w jakiejś odległości to co wtedy? Wołać kolegę, który może nas nie usłyszeć czy biegać ze zdobyczą i niepotrzebnie ją męczyć? Dla ryb najlepszym rozwiązaniem byłaby fotka tylko z własną kartą startową. Wyjęcie z wody, szybkie ustawienie, pstryk i spowrotem do wody.
  • przemope lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych