Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FILMY WĘDKARSKIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6525 odpowiedzi w tym temacie

#2301 OFFLINE   Zandermasterr

Zandermasterr

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 406 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 10:15

I kolejny nowy film naszego Kolegi :) Moje ulubione filmy. Najlepszy kanał wędkarski nagrywany metodą POV :)

 



#2302 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 grudzień 2015 - 10:44

I kolejny nowy film naszego Kolegi :) Moje ulubione filmy. Najlepszy kanał wędkarski nagrywany metodą POV :)

 

 

Powiem szczerze .... świetny filmik. Prosty, łatwy w odbiorze i przekazujący dużo wiedzy w temacie . Idę na ryby .... :)



#2303 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 27 grudzień 2015 - 13:19



#2304 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 28 grudzień 2015 - 13:47

ojjj przedsmak Perch Pro....ciekawe czy Albin z Trumanem przekombinują tak samo jak poprzedniej serii....:)



#2305 OFFLINE   roost

roost

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 19:56

Ja  czasami oglądam jak to jest złowione niektóre odcinki są w miarę ciekawe 



#2306 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 30 grudzień 2015 - 15:35

Mój ostatni film 
Może nie wszyscy lubią oglądać relacje z zasiadek karpiowych ale chciałem podpytać odnośnie ujęć oraz dźwięku w filmie

zapraszam 



#2307 OFFLINE   PawlusSidewinder

PawlusSidewinder

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Pawlik

Napisano 30 grudzień 2015 - 21:23

Niezły klimat się trafił...

 


  • Dawido lubi to

#2308 OFFLINE   mateusz998

mateusz998

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 30 grudzień 2015 - 21:54

Mam dwa pytania do wszystkich tworzących rozmaite wędkarskie filmy. Czy nie boicie się o te miejscówki, które pokazujecie na swoich filmach ? Czy nie macie obaw, że zwiększy się tam presja wędkarska, a w najgorszym przypadku przyjdą źli ludzie i wyrybią takie miejsce ? Czy może po prostu wybieracie do filmów co bardziej popularne i powszechnie znane miejscówki, a tych lepszych nie pokazujecie ?


Użytkownik mateusz998 edytował ten post 30 grudzień 2015 - 22:18

  • Kaszub Bait lubi to

#2309 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 grudzień 2015 - 00:01

Jeśli chodzi o mnie jeszcze się nad tym nie zastanawiałem ale myślę, żeby tak kręcić bez chwalenia się 



#2310 OFFLINE   PawlusSidewinder

PawlusSidewinder

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Pawlik

Napisano 31 grudzień 2015 - 06:11

Mam dwa pytania do wszystkich tworzących rozmaite wędkarskie filmy. Czy nie boicie się o te miejscówki, które pokazujecie na swoich filmach ? Czy nie macie obaw, że zwiększy się tam presja wędkarska, a w najgorszym przypadku przyjdą źli ludzie i wyrybią takie miejsce ? Czy może po prostu wybieracie do filmów co bardziej popularne i powszechnie znane miejscówki, a tych lepszych nie pokazujecie ?

 

 

 

Jeśli chodzi o mnie jeszcze się nad tym nie zastanawiałem ale myślę, żeby tak kręcić bez chwalenia się 

 

A jeśli chodzi nie o to, żeby się chwalić (nie mam problemów z samooceną) tylko o to żeby dzielić się wiedzą wędkarską?... Czyż nie po to powstało to forum?...

Mój tato mawia, że ktoś dużo mówi, a mało je. Bardzo mądre powiedzenie. Oto dlaczego. Śledzę kilka wątków na jerkbaicie. W wątku sandacze 2015 ostatnio pewien łowca wrzucił pięknego zandera, zapytany o szczegóły odpowiedział: 'Tomek co mam pisac  :) podbicie, opad ,strzal , wcinka i hol  :) , zdjecie i spowrotem do wody  :)'. 

 

No pewnie, co tu pisać. Wiadomo, prosta piłka, rzucamy, kręcimy, łowimy.

 

Ktoś jednak nie dał za wygraną i zauważył kamerkę na głowie. 'To pokaż choć filmik, Kolego...'

 

Na co Kolega... że kamerki w nocy nie bardzo działają! :) dla ozdoby nosił ją na czole! :)

 

Ten sam sandacz został złowiony na, uwaga... 'głowka jigowa z silikonem'. Eureka! :)

 

Kolejny przykład, wątek wody w okolicach Wrocławia... Dwóch kolegów z forum jerkbait.pl spotkało się nad rzeką, jeden z nich napisał posta w rodzaju (to mój przekształcony przykład) 'spotkaliśmy się dziś nad Nilem pod palmami, jak poszło?'... Po czym jeden z MODERATORÓW forum (!), który nie był uczestnikiem tej rozmowy (!!) wyedytował wiadomość usuwając określenie miejscówki (!!!). Które było dość ogólne zresztą. Sądząc po jego lokalizacji też tam jeździ, może to go tak ubodło, że ktoś może z forum trafić nad wodę... Tak się składa, że obie wiadomości widziałem na własne oczy, tzn. przed i po edycji. Ba, śladów że dokonano edycji nawet początkowo nie było... Słowo 'cenzura' z definicji pasuje do sytuacji.

 

Nie chodzi mi o to, żeby się czepiać konkretnych forumowiczów, to pewne przykłady. Na pewno znacie takich sporo. Ja wiem... Każdy podaje tyle informacji ile chce i odmawia podania kolejnych w tak uprzejmej (bądź nieuprzejmej) formie jak uważa za stosowne.

 

Ja jednak wyrażę swoje zdanie: forum jest po to żeby się dzielić wiedzą i podziwiać piękne ryby, a nie porównywać wacki. Ja na swoich filmach pokazuję bardzo dużo. Widać miejsce, przynętę, rzuty, prowadzenie, dosłownie wszystko. Jak ktoś zna miejsce to nawet dojdzie gdzie dokładnie to było.

 

Czy nie boję się, że ktoś mi tam wlezie? Owszem, wolałbym żeby nikt tego nie zrobił, ale życie jest życiem, a woda nie należy tylko do mnie. Ja nie żenię kitów, nie przepinam przynęt, nie biegam na zdjęcia na inne miejsca. Czasami nie odpowiadam na pytania, ale robię to grzecznie. Dzielę się swoją wiedzą (znikomą zresztą) i jeśli ktoś potrafi to docenić, to naprawdę serdecznie dziękuję :)

 

A jeśli ktoś chce tylko wywiadywać się z takiego forum jak jerkbait gdzie aktualnie biorą i na co i lecieć na cudze miejsca... Przykre to i smutne. Ale nic nie poradzę. Mam nadzieję, że takich osób jest mniej niż myślę ;)


Użytkownik PawlusSidewinder edytował ten post 31 grudzień 2015 - 06:13


#2311 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 31 grudzień 2015 - 10:01

Takich osób jest więcej, niż Ci się wydaje ;)


Do całości posta odniosę się, jak siądę do kompa...

#2312 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 31 grudzień 2015 - 11:38

Dużo więcej niż się wydaje. Ja ostatnio się dowiedziałem, że dzięki mojemu zdjęciu na JB najładniejszy pstrąg jakiego dane mi było złowić pod domem dostał w beret. A widać było kawałek skały i metr kwadratowy lodu- wystarczyło.



#2313 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 grudzień 2015 - 12:20

Każdy nagrywa jak lubi i pokazuje to co chce 



#2314 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 31 grudzień 2015 - 12:38

Do całości posta odniosę się, jak siądę do kompa...

Ok.

Po kolei. Chwalić się jest ludzką rzeczą. I normalną. łowimy piękną rybę i pokazujemy ją (jej zdjęcie ;) ) na forum, znajomym itd. Naturalne. Jednak zdjęcie pozostawia dużo większe pole manewru, czy to podczas kadrowania, czy też dzięki programom graficznym. Wilk syty i owca cała.

 

Film jest super pamiątką. Można by rzec, level wyżej, niż zdjęcie. Ale czy na pewno? Nikt nikomu nie zabrania pokazywania miejscówek. Choć sam może stać się pierwszą ofiarą takiego postępowania.

 

 

Każdy nagrywa jak lubi i pokazuje to co chce 

 

Oczywiście. Tylko niech później nie ma pretensji, że jego miejsca są zadeptane, na brzegach syf, a w wodzie pustka...

Drugą stroną medalu jest pokazywanie miejsc i sposobów, które uzyskało się od innych. To jest w porządku?


  • Winko i Engimabaits.pl lubią to

#2315 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 grudzień 2015 - 12:52

 

 

Oczywiście. Tylko niech później nie ma pretensji, że jego miejsca są zadeptane, na brzegach syf, a w wodzie pustka...

Drugą stroną medalu jest pokazywanie miejsc i sposobów, które uzyskało się od innych. To jest w porządku?

 

W takim przypadku, to jest trochę niefajne...
 



#2316 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 31 grudzień 2015 - 13:06

Mój ostatni film 
Może nie wszyscy lubią oglądać relacje z zasiadek karpiowych ale chciałem podpytać odnośnie ujęć oraz dźwięku w filmie
 

 

Bardzo fajnie skomponowałeś to w jedną spójną całość. Zarówno podkład jak i ujęcia dobrane bez żadnego ,,ale"  ;)

Co do pokazywania miejscówek to od siebie dodam tylko że każdy z nas pokazuje w swoich filmach tylko to na co ma ochotę, niektórzy pokazują swoje miejscówki a inni nie. Co innego dzielić się swoją wiedzą wędkarską, ja zawsze uczyłem się tylko na swoich błędach, nie było komu pokazać i wytłumaczyć dlatego sam nie kryję i nie chowam w kieszeni  :lol:


Użytkownik Winko edytował ten post 31 grudzień 2015 - 13:12

  • Engimabaits.pl i bar888 lubią to

#2317 OFFLINE   Zandermasterr

Zandermasterr

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 406 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 13:12

Ok.
Po kolei. Chwalić się jest ludzką rzeczą. I normalną. łowimy piękną rybę i pokazujemy ją (jej zdjęcie ;) ) na forum, znajomym itd. Naturalne. Jednak zdjęcie pozostawia dużo większe pole manewru, czy to podczas kadrowania, czy też dzięki programom graficznym. Wilk syty i owca cała.
 
Film jest super pamiątką. Można by rzec, level wyżej, niż zdjęcie. Ale czy na pewno? Nikt nikomu nie zabrania pokazywania miejscówek. Choć sam może stać się pierwszą ofiarą takiego postępowania.
 
 

 
Oczywiście. Tylko niech później nie ma pretensji, że jego miejsca są zadeptane, na brzegach syf, a w wodzie pustka...
Drugą stroną medalu jest pokazywanie miejsc i sposobów, które uzyskało się od innych. To jest w porządku?


Najlepiej nie wrzucać zdjęć do internetów, a filmy to tylko do szufladki. A jak ktoś pyta ''Bierą panie ?" Odpowiedzieć " A tu ryby pływają ? bo nie bieru" xD ;)

A tak poważnie zdjęcie do neta wrzucam tylko z rybą na trawce. Pawlus film super. Widać progres.

#2318 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 31 grudzień 2015 - 13:19

Najlepiej nie wrzucać zdjęć do internetów, a filmy to tylko do szufladki. A jak ktoś pyta ''Bierą panie ?" Odpowiedzieć " A tu ryby pływają ? bo nie bieru" xD ;)

Czasem byłoby to dobre ;) Nie ma co przesadzać, bo zawsze można znaleźć jakiś kompromis.



#2319 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3203 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 31 grudzień 2015 - 13:20

Mod edytował wpis zgodny z  regulaminem...no cóż BRAWO! ;) Taki mały powrót do przeszłości...

A przy okazji :)

 

 


Użytkownik Qcyk edytował ten post 31 grudzień 2015 - 13:23

  • malinabar i bar888 lubią to

#2320 OFFLINE   Dawido

Dawido

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaŚwiat daleki
  • Nazwisko:W.K.

Napisano 31 grudzień 2015 - 14:24

I kolejny nowy film naszego Kolegi :) Moje ulubione filmy. Najlepszy kanał wędkarski nagrywany metodą POV :)

 

Oddają piękno naszego wędkarskiego znoju i uniesienia.
Wzór, do którego będę dążył - jest skąd. ;)

Maine sprzed wczoraj:


Użytkownik Dawido edytował ten post 31 grudzień 2015 - 14:29





Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych