Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Trójmiasto - Fly fishing.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Graghowski

Graghowski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 106 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:34

Drodzy Panowie,

 

jadę do trójmiasta na weekend, ukochana w całym swym majestacie i łaskawości zezwoliła mi na wyprawę na ryby w tym czasie ;)

Zwracam się do was z pytaniem czy w niedalekich okolicach w/w miast można przyjemnie i w miare możliwości "rybnie" spędzić czas. Jeśli byłaby możliwość brodzenia w jakiejś fajnej kleniowej czy pstrągowej rzeczce byłbym niesamowiście szczęśliwy. Ewentualnie mam też w bagażnik wrzucone pływadło jesli nie byłoby dojścia do ciekawych miejscówek z brzegu. Szczytem marzeń byłaby także informacja o najlepszych przynętach, jednak do tego jestem w stanie, a przynajmniej tak mi sie wydaje, dojść sam.

Niestety nie posiadam żadnych kontaktów ani znajomych w tych okolicach, więc nie mogę liczyć na żadne podpowiedzi poza waszymi.

Będę zobowiązany za każdą podpowiedź, nawet na priv. W zamian, oczywiście mogę odwdzięczyć się podobnymi informacjami w okolicach Szczecina.


Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich pasjonatów muszkarstwa !



#2 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 07 czerwiec 2016 - 16:28

Witaj, 

 

raczej pstrągi, a jeszcze lepiej lipienie. Zależy jak daleko chcesz jechać od Gdańska, ale w miarę sensowne odległości masz na Łebę, Radunię, Wdę, Łupawa (to już ok. 100km) no i Wierzycę. 

 

Jeśli pstrągi to streamer, mokra i sucha - może jeszcze na którejś z rzek załapiesz się na jętkę majową. 

Jeśli lipienie to nimfy - brązki, kiełże (rude, beżowe, brązowe, zielone, oliwki)  rozmiarowo #10-#14. 


  • Graghowski lubi to