Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ojro 2016


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
803 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 11 lipiec 2016 - 12:29

Najgorszy zespol Ojro... sami Angole  :lol:

 

Załączony plik  a.JPG   64,78 KB   6 Ilość pobrań



#782 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 11 lipiec 2016 - 12:57

foto_625db59581395bae36b14e532c342895.jp



#783 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:35

http://m.onet.pl/spo...uro-2016,zrc73q

Oni sie tak prosto potrafia cieszyc, ze chyba nawet warto bylo z nimi przegrac, my na tytul jeszcze nie zapracowalismy 😏 Co do Ronaldo...poczytajcie komentarze pod artykulem, CR7 to nie tylko zel, lzy i teatr.
  • Del Toro lubi to

#784 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 11 lipiec 2016 - 17:31

Portugalię nikt nie typował do tytułu, ale Jacek Ziober przeszedł chyba wszystkich mówiąc, że byli najsłabszą z 24 drużyn mistrzostw.Takie bzdety z ust piłkarza ?

Pojęcia nie mam co pije ,ale szkodzi gościowi najwyraźniej.



#785 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:04

To była lekcja pokory,cwaniakowali dostali pstyczka w nos i na tym powinien zakończyć się ten wątek😊Dziękuję naszej reprezentacji za emocje😊

#786 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:36

Panowie. Jak komus poziom Portugalii albo CR7 nie odpowiada to przypominam ze extraklasa rusza juz za tydzien!
  • Del Toro lubi to

#787 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:46

Kibicowałem Portugalii, głównie z dwóch powodów, że nas wyeliminowali i dlatego, że nie mogę patrzeć na większość tych "rodowitych" francuzów.
Zabawne, że po zejściu "wielkiej gwiazdy" Portugalia miała bardziej ułożoną grę i w końcu stworzyła świetny kolektyw na miarę mistrza europy.
CR7 to przede wszystkim narcyz i egoista, oczywiście jest również świetnym skrzydłowym, ale aż mnie trzęsie jak pisze się o nim, że to najlepszy piłkarz na świecie :)?
litości..

Dobre hihi na JB mamy expertów futbolu😆jak po ok.10 min.meczu jak zszedł z boiska,można stwierdzić,że mieli ułożoną grę?.Całe mistrzostwa się przebujali,a z naszymi tylko szczęściem wygrali😊.Podobna sytuacja była z Grecją jak zostali mistrzem.

Użytkownik Marioo edytował ten post 11 lipiec 2016 - 18:48


#788 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:49

Mnie tam nie będzie przeszkadzało aż tak bardzo, gdy dzięki "podobnej sytuacji" to my zostaniemy Mistrzami Świata...no i oczywiście chwilę później Mistrzami Europy B)


  • Panek, Del Toro i coma lubią to

#789 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 11 lipiec 2016 - 19:10

Mnie tam nie będzie przeszkadzało aż tak bardzo, gdy dzięki "podobnej sytuacji" to my zostaniemy Mistrzami Świata...no i oczywiście chwilę później Mistrzami Europy B)

 

Bralbym w ciemno. Amen :D 


  • Panek, cristovo i coma lubią to

#790 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 22:54

Dobre hihi na JB mamy expertów futbolujak po ok.10 min.meczu jak zszedł z boiska,można stwierdzić,że mieli ułożoną grę?.Całe mistrzostwa się przebujali,a z naszymi tylko szczęściem wygrali.Podobna sytuacja była z Grecją jak zostali mistrzem.

Portugalia, do finału  w podstawowym czasie remisowała właściwie z każdym.

Dopiero w finale kiedy żeluś musiał zejść, skromnie, ale zasłużenie wygrała 1-0.

Oczywiście, że gra bez ronaldo była zupełnie inna, w finale gdy już go nie było nie grano na siłę na niego - jak to miało miejsce przez cały turniej, była większa swoboda w rozgrywaniu. 

W całym turnieju praktycznie CR7 nie miał formy i marnował więcej "setek" i wolnych niż każdy inny zawodnik turnieju.

Nie uważam się za eksperta i kompletnie mi to lata, piszę tylko jak wyglądały mecze moimi oczami.

 

Co do Grecji to absolutnie nie wiem o jakim podobieństwie piszesz ? widać fachowcem jednak " jesteś TY"

Grecja poza pierwszym meczem na inaugurację (który z Rosją zremisowała) wygrywała każdy mecz.

 Portugalia w zasadzie wygrała ten jeden najważniejszy - w finale, a wcześniej to były remisy i spore męczarnie.

Grecja nie miała i nie ma w swojej drużynie narodowej gwiazd takiego formatu jakie ma i miała Portugalia - zatem Twoje porównanie jest z du..  bo taktyki obu zespołów były absolutnie inne.

Taktykę dobiera się pod to czym/jakimi zawodnikami się dysponuje. Otto Rehhagel gdy zdobywał mistrzostwo europy z Grecją nie miał ani szybkich, ani technicznych zawodników - jakie ma Portugalia. Dlatego jedynie mógł postawić na dyscyplinę i absolutny kolektyw-monolit i to mu się udało.

Zatem jeszcze raz.. o jakim Ty porównaniu napisałeś ? Grecja i Portugalia to kompletnie dwa różne zespoły, zupełnie inaczej grające, a jedynie co je dziś łączy to zdobycie pucharu europy ( a nie fart - jak to bezczelnie insynuujesz).

I zapewniam Cię, że każda z tych dwóch drużyn cel zdobyła innymi środkami - co jest i powinno być absolutnie oczywiste - ale jak widać nie dla takiego "fachowca" jak Ty. Najlepiej napisać, że wszyscy, którzy nie gromią 5-0 i nie robią to we wspaniałym stylu przy brazylijskiej sambie- są farciarzami ?  

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w piłce nożnej w zasadzie chodzi o to by wbić choćby jedną bramkę więcej niż nam wbije przeciwnik.. ale to dla takich jak Ty cholernie trudne do zaakceptowania.

 Można dywagować, że Portugalia miała mimo wszystko relatywnie łatwą drabinkę ( być może przegrała by czy to z hiszpanią, włochami, niemcami). Ale jedna z zasad mówi, że szczęście sprzyja lepszym, a te Portugalia miała i chwała im za to.

 

Idąc Twoim tokiem myślenia, można zarzucić naszej reprezentacji, że ze Szwajcarią również my mieliśmy farta-szczęście ( i owszem mieliśmy - tylko nikt tego jakoś nie pamięta ?).  Wygraliśmy zwyczajnie o jednego karnego i też tak z nami wygrała Portugalia, jak by nie patrzeć sprawiedliwość jednak istnieje (skoro często się zakłada, że karne to loteria).

Aha. jeszcze jedno.. zastrzegam sobie, że z fanatykami CR7 nie dyskutuję.. bo i o czym ?


Użytkownik blackabyss edytował ten post 11 lipiec 2016 - 23:32

  • coma lubi to

#791 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 12 lipiec 2016 - 12:35

W całym turnieju praktycznie CR7 nie miał formy i marnował więcej "setek" i wolnych niż każdy inny zawodnik turnieju.

Nie uważam się za eksperta i kompletnie mi to lata, piszę tylko jak wyglądały mecze moimi oczami.

 

To chyba nie oglądałeś całego turnieju, lub Twoje oczy tak widziały.Setki Arkadiusza M przeszły do historii, nawet prasa  pisała ,że rąbał najdogodniejsze sytuacje turnieju.Wszyscy kibice to widzieli, blamaż.  Ronaldo prawda formy wielkiej nie miał ,ale 3bramki i 3 asysty uplasowały go na 2miejcsu.Tragedia fakt.

Pewnie żeluś (którego nie trawisz)dostanie złotą piłkę a i należy się , no chyba że Milik. ;)

Z resztą Twojej powieści zgadzam się.

 

 

.


Użytkownik osiemnastak edytował ten post 12 lipiec 2016 - 12:36

  • pawlica lubi to

#792 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 22:32

Nie liczyłem ile zmarnował dogodnych sytuacji Milik, oraz nie liczyłem ile zmarnował Ronaldo - gdyż tych zawodników nie wypada porównywać.

Jednak uważam, że CR7 miał bez wątpienia więcej takich sytuacji i wynika to właśnie z tego, że gra Portugalii praktycznie do samego finału opierała się na zagraniach do tej "super gwiazdy". 

To jak zachował się Cristiano gdy nie trafił w piłkę, gdy był praktycznie sam na sam z Ł. Fabiańskim przechodzi do historii i nie pamiętam, aby nasz "drewniany" Milik aż tak marnował sytuacje.

I żeby nie było, że nie trawię C.R. bo to dla mnie po prostu świetny skrzydłowy, obdarzony znakomitą grą głową, dobrym dośrodkowaniem, bardzo dobrym uderzeniem z dystansu/ z wolnego. Gdy ma formę to na skrzydle potrafi być szybki i sporadycznie potrafi wygrać pojedynki jeden na jeden. Potrafi też dobrze asystować.

Ale do super gwiazdy to mu brakuje zwyczajnie talentu i może przede wszystkim pokory.

Nigdy nie był rasowym napastnikiem i nie będzie ( a tylko tacy dzierżą miano najlepszych piłkarzy swoich czasów) w środku pola pod bramką przeciwnika CR. dobrze pilnowany w zasadzie nie istnieje. Nie potrafi w tym miejscu zrobić taką różnicę jak robi to  Messi, lub jaką robił ( i tu dla mnie jedyny pierwszy i prawdziwy Ronaldo) czyli Ronaldo Luís Nazário de Lima ;)  100% napastnik, obdarzony niezwykłą szybkością, fenomenalną techniką i dryblingiem, oraz tym "czymś" ( niemal pierwiastkiem Boskim - tym co miał Maradona, Pele, Eusebio i dziś ma Messi) i co sprawia, że w polu karnym przeciwnika robi ogromną różnicę.  Bo dryblingi CR7 może dobre były dekadę lat temu, teraz praktycznie te "tańczenie" nad piłką nic nie znaczy - no chyba że stratę  ;)

Już sam Eder zagrał według mnie lepiej jak CR. świetnie się zastawiał, był szybki, znajdował się tam gdzie powinien - piłka go szukała i szkoda, że dopiero miał okazję zagrać dopiero w finale, bo niemal jestem pewien, że Portugalia z nim jako napastnikiem w pierwszych meczach by grała skuteczniej.

 

Jeśli chodzi o CR7 i złotą piłkę to czas pokaże, ale według mnie zupełnie na nią nie zasługuje.


Użytkownik blackabyss edytował ten post 13 lipiec 2016 - 22:52


#793 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 22:55

To niech mu dadza chociaz srebrna, zasluguje 😊

#794 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 lipiec 2016 - 07:28

No to kto jeszcze nie widział niech poświeci sobie 45 min i obejrzy...tak czy inaczej warto.

Poza tym w filmie jeszcze jedna znana polskim kibicom postać ;)



#795 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 08:27

Czego to ludzie nie wymyślą.. ;)

Następny taki "test" ta ekipa powinna zrobić z Rasiakiem. A przeciwnikami Grzesia powinni być dzieci z przedszkola.



#796 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 14 lipiec 2016 - 08:57

blackabyss no skoro nie pamiętasz Arkadiusza setek ,to nie oglądałeś ME,a więc kończymy dyskusję.Messi jest mega talentem ,ale z kadrą guzik osiągnął ,nawet otarcie o doskonałość nic nie dało.Argentyna jest naprawdę świetnym zespołem ,więc miał pole do popisu .



#797 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 09:19

blackabyss no skoro nie pamiętasz Arkadiusza setek ,to nie oglądałeś ME,a więc kończymy dyskusję.Messi jest mega talentem ,ale z kadrą guzik osiągnął ,nawet otarcie o doskonałość nic nie dało.Argentyna jest naprawdę świetnym zespołem ,więc miał pole do popisu .

Czytaj ze zrozumieniem.

Nie napisałem, że nie pamiętam, ale zwyczajnie nie liczę takich sytułacji tzn. dogodnych hipotetycznych "setek".

Natomiast jedna "100" Ronaldo dobrze mi utkwiła w pamięci i min. przez jej pryzmat patrzę na grę Ronaldo w całym turnieju. Jak taki "geniusz" może wgl. nie trafić w piłkę ?

I wybacz, ale nasz Arek nie miał takiej sytuacji. Zatem nie wypisuj bzdur.



#798 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 09:21

Ale czy aby docenic Messiego, trzeba jednoczesnie gardzic CR? Albo odwrotnie?

#799 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 09:35

Ale czy aby docenic Messiego, trzeba jednoczesnie gardzic CR? Albo odwrotnie?

Żadnym człowiekiem nie powinno się gardzić, ale można gardzić kultem jakim jest otaczany CR7 przez nawiedzony multum.

Jeszcze taka, osobista refleksja mi się przypomniała. Gdy była partnerka Cristiano Irina Shayk zapytana o rozstanie z CR. odp. że nie mogła być z kimś takim doskonałym jak Ronaldo. Czysta forma narcyzmu i egoisty.. ot główne dwie cechy Ronaldo. Jak taką postawą nie gardzić ?



#800 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 14 lipiec 2016 - 09:45

blackabyss doskonale rozumiem, a Ty przeczytaj co napisałeś  a było NIE PAMIĘTAM bo coś pamięć jednak szwankuje.Sam wypisujesz bzdury....BEZ ODBIORU.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych