Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Melanzyk - jerki i swimbaity


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3151 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 10:34

Kazda przyneta zanim zawedruje do czyjegos pudelka przechodzi testy by Franek.

 

attachicon.gifFranek.jpg

 

Pozdrawiam

....ja to lubię dzieci najbardziej mikrofalówki ;)  ale ten kurcze fajny aparat,będzie z niego kozak.



#642 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 21 sierpień 2014 - 07:00

Z ostatniego okoniowego wypadu, mieliśmy tylko 3 klatki w aparacie więc i tak wyszło nieźle...

 

Załączony plik  P1050556.JPG   60,37 KB   12 Ilość pobrań

 

Pozdrawiam

M

 

Edit:

Niedługo pojawi się video o tym jak zrobić holograficzne oczy 3d, krok po kroku. Po tym każdy bez najmniejszego problemu będzie mógł odpicować swoje bajty! Już pierwsze kawałki mam nagrane. Właśnie skończyłem przeintalowywanie systemu na tą okoliczność bo już komp błagał o to.

 

Za pół godziny zaczynam tygodniowy urlop !!!!! będzie się szczupaczyło i okoniowało, no i oczywiście lurbildowało :ph34r: :ph34r:  B) :ph34r: :ph34r:

Dziś jak tylko kurier przywiezie urządzenia do podłączenia internetu spadam na jezioro. Wieczorkiem szklaneczka whiskey i jutro od 6 rano na wodzie :o


Użytkownik Melanzyk edytował ten post 21 sierpień 2014 - 07:07

  • joker, Komar i Pride lubią to

#643 OFFLINE   seemoore

seemoore

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 07:48

Na zdrowie :)



#644 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 22 sierpień 2014 - 19:33

Na początek pokaze nowe malowania szczupaczków. Do tego trout w kolorze szczupak. Sorry za jakość zdjęć ale robione w nocy, a w zasadzie nad ranem. Lakierowane w nocy, o 4 rano zdjęte z suszarki i na lotnisko bo czas gonił.

 

Załączony plik  P1050562.jpg   51,19 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  P1050578.jpg   56,1 KB   13 Ilość pobrań

 

Wczoraj wpadl do mnie kumpel, czekając na kuriera z urzadzeniami do neta rozformowywalem nowy model killer 10-tka v2. Chciałem mu pokazać kilka trików bo tez robi przynety i na szybko odlałem 2 testowe sztuki. Zaraz po wyjęciu z formy pomyślałem, że przetestuje kolorki których jeszcze nie używałem a niedawno przyszły w paczce od forumowego kolegi Rudiego. Po 10-15min od wyjęcia z formy wyglądały tak jak na zdjęciach poniżej. Brałem kolory których jeszcze nie psikalem i po dodaniu moich holograficznych oczu3d takie coś wyszło.

 

 

Załączony plik  P1050595.jpg   49,55 KB   17 Ilość pobrańZałączony plik  P1050598.jpg   61,98 KB   15 Ilość pobrańZałączony plik  P1050599.jpg   51,37 KB   13 Ilość pobrań

Załączony plik  P1050601.jpg   56,12 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  P1050607.jpg   56,28 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  P1050617.jpg   56,98 KB   14 Ilość pobrań

 

A na koniec żeby wkurzyć troszkę Rudiego, który miał być u mnie wczoraj ale stchórzył krótki filmik z okoniowania. Nie edytowałem nic bo chciałem pokazać jak to wygląda. W dobry dzień jazda jest kilka razy lepsza :D

 

Załączony plik  P1050593.jpg   72,3 KB   14 Ilość pobrań

 

 

Pozdrawiam

M



#645 ONLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3252 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 20:14

I to się nazywa okoniowanie. U mnie przeważnie siadają zojtki +/- 15 cm, a trzydziestak to już ładna ryba.

Malowanie szczupaków na plus, podobnie jak test nowych farb ;)

Pozdro i życzę jeszcze więcej rybek, jak i  czasu na nie ;) 



#646 OFFLINE   K. Trojan

K. Trojan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaOpole/Poznań
  • Imię:Krzysiek

Napisano 22 sierpień 2014 - 20:41

Genialna przynęta ;] malowanie świetne nic dodać nic ująć... chyba przestanę tu zaglądać bo uświadamiam sobie jak daleko mi brakuje do takiego stanu rzeczy xD



#647 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 22 sierpień 2014 - 20:56

Na początek pokaze nowe malowania szczupaczków. Do tego trout w kolorze szczupak. Sorry za jakość zdjęć ale robione w nocy, a w zasadzie nad ranem. Lakierowane w nocy, o 4 rano zdjęte z suszarki i na lotnisko bo czas gonił.

 

attachicon.gifP1050562.jpgattachicon.gifP1050578.jpg

 

Wczoraj wpadl do mnie kumpel, czekając na kuriera z urzadzeniami do neta rozformowywalem nowy model killer 10-tka v2. Chciałem mu pokazać kilka trików bo tez robi przynety i na szybko odlałem 2 testowe sztuki. Zaraz po wyjęciu z formy pomyślałem, że przetestuje kolorki których jeszcze nie używałem a niedawno przyszły w paczce od forumowego kolegi Rudiego. Po 10-15min od wyjęcia z formy wyglądały tak jak na zdjęciach poniżej. Brałem kolory których jeszcze nie psikalem i po dodaniu moich holograficznych oczu3d takie coś wyszło.

 

 

attachicon.gifP1050595.jpgattachicon.gifP1050598.jpgattachicon.gifP1050599.jpg

attachicon.gifP1050601.jpgattachicon.gifP1050607.jpgattachicon.gifP1050617.jpg

 

A na koniec żeby wkurzyć troszkę Rudiego, który miał być u mnie wczoraj ale stchórzył krótki filmik z okoniowania. Nie edytowałem nic bo chciałem pokazać jak to wygląda. W dobry dzień jazda jest kilka razy lepsza :D

 

attachicon.gifP1050593.jpg

 

 

Pozdrawiam

M

Uważaj bo jak przyjadę to pozbędziesz się mnie tak łatwo. :P



#648 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 22 sierpień 2014 - 21:58

Macku ,kup sobie polski telewizorek a nie z jakiegos amerykanskiego puszczasz filmy  :lol: swietna sprawa z tymi garbusami  :D



#649 OFFLINE   Radbraw

Radbraw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1149 postów
  • LokalizacjaBug i bużyska

Napisano 23 sierpień 2014 - 09:04

Bardzo ładne nowe malowanie szczupaka :) z czego robisz szablon do szczupaczych centków ?

#650 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 23 sierpień 2014 - 22:02

Biorę przynęte do pracy, kładę na kopiarce i kopiuje. Mam wtedy 100% odwzorowanie lusek itp. Rysuje na tym paski/cętki i później wycinam nożykiem na macie do cięcia.



#651 OFFLINE   Radbraw

Radbraw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1149 postów
  • LokalizacjaBug i bużyska

Napisano 24 sierpień 2014 - 18:54

Pomysłowe :)

#652 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 25 sierpień 2014 - 15:01

Witam.

Niedawno dostałem info od forumowego kolegi Jamesty ze złowił kilka rybek na trouta w kolorze pike. Bardzo mnie to ucieszyło. Jak kolega pozwoli wrzucę jakieś fotki..

 

2 min pod odpisaniu mu na maila odebrałem telefon od żony ze wspaniałą wieścią. Zeszłej nocy ktoś włamał się na strych i do naszej piwnicy kradnąc cały nasz dorobek, wszystkie prezenty ślubne. Rzeczy które zbieraliśmy przez wszystkie lata na emigracji. Pełne wyposażenie kuchni, w skrócie - wysokiej jakości garnki do indukcji, zestaw sztućców, wysokiej jakości zestaw szklanek (w jednym 4-paku jedna szklanka była stłuczona i tego nie wzięli, więc definitywnie będzie to szło na sprzedaż). Pościele ze ślubu, obrusy, maszynka do mięsa itp. Wszystko nówki sztuki. Marki produktów o ile dobrze pamiętam to m. in. Fissler, Alessi.

 

Miało to miejsce w Częstochowie więc jakby ktoś przypadkiem coś słyszał, widział to proszę o kontakt. Zgłoszone zostało to na policję ale jak wiadomo oni z tym nic nie zrobią. Z chęcią przejechałbym się do polski połamać gnaty tym s....

Ale się wku....rzyłem...

M



#653 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 25 sierpień 2014 - 15:31

Witam.

Niedawno dostałem info od forumowego kolegi Jamesty ze złowił kilka rybek na trouta w kolorze pike. Bardzo mnie to ucieszyło. Jak kolega pozwoli wrzucę jakieś fotki..

 

2 min pod odpisaniu mu na maila odebrałem telefon od żony ze wspaniałą wieścią. Zeszłej nocy ktoś włamał się na strych i do naszej piwnicy kradnąc cały nasz dorobek, wszystkie prezenty ślubne. Rzeczy które zbieraliśmy przez wszystkie lata na emigracji. Pełne wyposażenie kuchni, w skrócie - wysokiej jakości garnki do indukcji, zestaw sztućców, wysokiej jakości zestaw szklanek (w jednym 4-paku jedna szklanka była stłuczona i tego nie wzięli, więc definitywnie będzie to szło na sprzedaż). Pościele ze ślubu, obrusy, maszynka do mięsa itp. Wszystko nówki sztuki. Marki produktów o ile dobrze pamiętam to m. in. Fissler, Alessi.

 

Miało to miejsce w Częstochowie więc jakby ktoś przypadkiem coś słyszał, widział to proszę o kontakt. Zgłoszone zostało to na policję ale jak wiadomo oni z tym nic nie zrobią. Z chęcią przejechałbym się do polski połamać gnaty tym s....

Ale się wku....rzyłem...

M

Bo niektórzy ludzie to zwykłe ku..........wy są. Szczerze współczuję.



#654 OFFLINE   seemoore

seemoore

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 16:36

Musisz śledzić Allegro, Olx i takie portale. Złodziejstwo w Pl się niestety pleni. Znajomemu ukradli z 4 lata wstecz cały sprzęt wędkarski o wartości około 20 tys. Profesjonalne baty, wędziska, kołowrotki itd.

Współczuję koledze...

Oby ich dorwali...

#655 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 25 sierpień 2014 - 17:00

Przykre, Maćku. 

Przykre.

Złodzieje zdarzają się na całym świecie, inaczej nie byłoby zamków w drzwiach. Ale w Szwecji "podskórnie" czułem, że prędzej spotkam się z brodatą babą, niż złodziejem. Odwrotnie niż w kraju...


  • adashhh lubi to

#656 OFFLINE   Ubik

Ubik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Rafał

Napisano 25 sierpień 2014 - 19:03

Szkoda gadać Macieju, taki to kraj i takie nasze miasto. Poza portalami zerkajcie moze też w lokalnego Pośrednika. Może chamówa spróbuje bezmózgo coś ogłosić. Fatalna sprawa, można się wkurzyć...



#657 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 25 sierpień 2014 - 19:31

No można się wkurzyć. Najlepsze jest to że szwagier to wyniósł z mieszkania dokładnie tydzień temu. Zaraz przed przyjazdem żony do PL żeby było troszkę miejsca na łóżko dla dziecka itp. Młody gra w Futbol amerykański w Saints w Czestochowie i poprosiłem zeby wstawili jakaś notkę że skradziono takie i takie przedmioty na ich Facebooku. Zawsze dojdzie ta wiadomość przynajmniej do części z ich 3300 subskrybentów. Garnki Fisslera czy szklanki Royal Worcester nie są popularne w PL i raczej powinny być łatwo rozpoznane. Detektyw powiedział, żeby jutro na ryneczek podskoczyć, że tam często kradzione rzeczy lądują. Zobaczymy.



#658 OFFLINE   seemoore

seemoore

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 19:51

Racja - rynek dobre miejsce na poszukiwania :). Powodzenia Kolego :)...



#659 OFFLINE   Ubik

Ubik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Rafał

Napisano 25 sierpień 2014 - 20:06

Powodzenia, może uda się capnąć frajerów.



#660 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 31 sierpień 2014 - 20:56

Takie tam żeby odkopać mój wątek. Kto zgadnie co to za kolor?
Holograficzne oczy 3d by Melek :ph34r:

Załączony plik  P1050633.JPG   77,79 KB   15 Ilość pobrań

Pozdrawiam

Mel


Użytkownik Melanzyk edytował ten post 31 sierpień 2014 - 20:57





Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych