Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Cover,którego ponoć nie ma,a będzie jeszcze wiekszy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:29

Pytałem kolegów z Normarku oni nawet nie mieli na stanie 12",żebym mógł to przymierzyć,a kolega "Paprzykarz" dużo już takich sprzedał.

Może zostawić sobie tego olbrzyma w odwodzie,a faktycznie zmniejszyć to do 8-10",bo inaczej to te sondy w tym coverze się utopią.

Pytanie do wszystkich jakie są wymiary waszych sond 10" licząc z zamontowaniem na uchwycie i z obudową ekranu,interesują mnie wszystkie Garminy,Lowrance,Humminbirdy,dylemat jest taki o ile go po szerokości zmniejszyć,bo ma 41cm jak widać na zdjęciach,odliczjąc margines na suwak i materiał do jego przyszycia okno ma około 36-37cm.

A skąd taka informacja, że dużo takich sprzedałem ? To jakieś pomówienia są.



#42 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:50

spokojnie to było pytanie,sam osobiście też zastanawiam się nad 12" humminbirdem,ale to już żadna mobilność.



#43 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:56

Dlatego potrzebne są dwie  :)



#44 OFFLINE   wilk325

wilk325

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 09 wrzesień 2016 - 19:43

Jako posiadacz 12" i 10" mogę udostępnić do zdjęć; ale w temacie. Obie są zamontowane na łodzi, 12" na stałe za to 10" jako wersja również mobilna. Myślę, że koncepcja 9-10" jest zdecydowanie trafniejsza. Naprawdę 12" to kobyła i raczej posiadacze przeznaczyli ją jako stacjonarną.



#45 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2016 - 22:18

Po długich poszukiwaniach odpowiedniej gabarytowo walizki na akumulatory,żeby wypełniła cały cover,a nie pływała po nim mam przyjemność zaprezentować kolegom skończoną i ostateczna wersję "Covera,którego ponoć nie ma,a będzie jeszcze większy".

Niestety poszukiwania trwały baaaaardzo długo i gdyby nie kontakt kolegi z naszego portalu ,który mnie naprowadził trwałyby jeszcze pewno długo i namiętnie.Myślę ,że zdjęcia będą mówić wszystko,komentarz może tylko taki ,że zamiast aku 18ah można również zainstalować 20 lub 22ah ,które są w tej samej obudowie.Na fotkach są tylko Humminbird'y,chętnie umówię się na sesję zdjęciową z echosondami innych firm jeśli osoby są z okolic Warszawy.Walizka to demo,ja zamówiłem kolor czarny,a dla maniaków mocy i pary w rękach polecam wersję z 4xaku 9ah.

Załączone pliki



#46 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 24 listopad 2016 - 22:22

Wygląda zacnie :)

Ile waży taki zestaw?



#47 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2016 - 22:29

akumulatory mają w specyfikacji podaną wagę,cover waży sam bez walizki 870gram,walizka muszę zważyć,ale całość około 1-1,2kg max reszta to sonda i akumulatory.



#48 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 listopad 2016 - 22:41

Ja wyleczyłem się z covera na rzecz skrzynki + zamocowany Ram Mount na niej.



#49 OFFLINE   wilk325

wilk325

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 24 listopad 2016 - 22:50

Ja z chęcią zanabędę taki coverek :)



#50 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2016 - 23:12

A ja z chęcią zobaczyłbym w nim te twoje helix'y 10-12",walizki zamówiłem 200szt,trochę będą szły tylko serce mnie bolało jak płaciłem w euro za nie po jakimś chorym kursie,jak coś to pisz na priv



#51 OFFLINE   wilk325

wilk325

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 24 listopad 2016 - 23:13

A ja z chęcią zobaczyłbym w nim te twoje helix'y 10-12",walizki zamówiłem 200szt,trochę będą szły tylko serce mnie bolało jak płaciłem w euro za nie po jakimś chorym kursie,jak coś to pisz na priv

OK :)



#52 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3938 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 17 styczeń 2017 - 11:30

Czy cover jest już dostępny?

Jakość widać gołym okiem,a jak cenowo?

Poproszę na priv.


Użytkownik cyprys19 edytował ten post 17 styczeń 2017 - 11:31


#53 OFFLINE   StCroix

StCroix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 402 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Irek
  • Nazwisko:Klag

Napisano 17 styczeń 2017 - 12:12

Po co na priv? Myślę, że grupa odbiorców będzie spora. Osobiście też jestem zainteresowany ceną/zakupem.


  • ManieQ, Little Wing i wilk325 lubią to

#54 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 17 styczeń 2017 - 21:59

Jako posiadacz 12" i 10" mogę udostępnić do zdjęć; ale w temacie. Obie są zamontowane na łodzi, 12" na stałe za to 10" jako wersja również mobilna. Myślę, że koncepcja 9-10" jest zdecydowanie trafniejsza. Naprawdę 12" to kobyła i raczej posiadacze przeznaczyli ją jako stacjonarną.

Wizyta w Normarku i przymiarka do Helixa 9",rozumiem,że 10 jest w tej samej obudowie tylko ekran jest większy,a 12" to też tak idzie ?

Pytam,bo posiadasz obie,niestety w Normarku mieli największą 9".

Ogólnie wszystko jest,na dniach odbieram kabelkologię zamówioną i jedziemy,napisz o chęci nabycia w privie,bo tam już mam sporą kolejkę,ludzie nie z portalu jb.pl też czekają,mam bardzo dużo zapytań i wręcz zapisów na ten cover,a priorytetem są dla mnie koledzy z tego forum,którzy swoimi podpowiedziami i sugestiami pomogli w realizacji mojego projektu,w który od 3-ech lat nikt nie chciał uwierzyć oprócz mojego kolegi przez czysty przypadek,gdy zobaczył,że ja coś takiego mam.

Załączone pliki



#55 OFFLINE   wilk325

wilk325

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 17 styczeń 2017 - 22:41

Wizyta w Normarku i przymiarka do Helixa 9",rozumiem,że 10 jest w tej samej obudowie tylko ekran jest większy,a 12" to też tak idzie ?

Pytam,bo posiadasz obie,niestety w Normarku mieli największą 9".

Ogólnie wszystko jest,na dniach odbieram kabelkologię zamówioną i jedziemy,napisz o chęci nabycia w privie,bo tam już mam sporą kolejkę,ludzie nie z portalu jb.pl też czekają,mam bardzo dużo zapytań i wręcz zapisów na ten cover,a priorytetem są dla mnie koledzy z tego forum,którzy swoimi podpowiedziami i sugestiami pomogli w realizacji mojego projektu,w który od 3-ech lat nikt nie chciał uwierzyć oprócz mojego kolegi przez czysty przypadek,gdy zobaczył,że ja coś takiego mam.

9 i 10 to zewnętrznie wymiary te same ( róznią się wielkością ekranu ); 12" jest większa .
Jezeli potrzebujesz dokładne wymiary to jutro mogę zmierzyć. Mogę Ci jeszcze podać wymiar dla HB 1198.


Użytkownik wilk325 edytował ten post 17 styczeń 2017 - 22:45


#56 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 18 styczeń 2017 - 01:09

9 i 10 to zewnętrznie wymiary te same ( róznią się wielkością ekranu ); 12" jest większa .
Jezeli potrzebujesz dokładne wymiary to jutro mogę zmierzyć. Mogę Ci jeszcze podać wymiar dla HB 1198.

Spokojnie 1198 to mam,ale tą 12 to informacyjnie możesz zmierzyć,mam na nią ten jeden pierwszy prototypowy cover co po dyskusjach tu w wątku doszliśmy do wniosku,że 41cm szerokości to lekka przesada,bo 12"  to już raczej nikt nie nosi,więc zeszliśmy na 35-36cm .Oczywiście ten jeden sobie leży w magazynie gdyby jednak co nie wykluczone w przyszłości okazało się,że 12-14" to takie fajne mobilne sondy tylko znowu brak do nich coverów. :)



#57 OFFLINE   wilk325

wilk325

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 18 styczeń 2017 - 09:25

Spokojnie 1198 to mam,ale tą 12 to informacyjnie możesz zmierzyć,mam na nią ten jeden pierwszy prototypowy cover co po dyskusjach tu w wątku doszliśmy do wniosku,że 41cm szerokości to lekka przesada,bo 12"  to już raczej nikt nie nosi,więc zeszliśmy na 35-36cm .Oczywiście ten jeden sobie leży w magazynie gdyby jednak co nie wykluczone w przyszłości okazało się,że 12-14" to takie fajne mobilne sondy tylko znowu brak do nich coverów. :)

No HB teraz wypuścił nowy model http://www.humminbir...ts/SOLIX-15-SI/. 15,5" ;)



#58 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 18 styczeń 2017 - 11:44

Tadeusz, zmieści się na konsoli twojej łodzi ? 


  • wilk325 lubi to

#59 OFFLINE   esox1972

esox1972

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 18 styczeń 2017 - 13:08

No HB teraz wypuścił nowy model http://www.humminbir...ts/SOLIX-15-SI/. 15,5" ;)

no i to jest komfortowy ekran,już większego nie trzeba,choć z drugiej strony mogliby taką 19-ę panoramę zrobić i już by nikt się nie czepiał,że jeszcze mały.


  • wilk325 lubi to

#60 OFFLINE   wilk325

wilk325

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 18 styczeń 2017 - 13:12

Tadeusz, zmieści się na konsoli twojej łodzi ? 

Nie, przesłoni mi widok i nie będę wiedział gdzie płynę ;).
Ale wygląda zacnie. Z drugiej strony - gdzie jest koniec ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych