Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wężowa Wyspa – Roslagen 2006 – część I - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Porter

Porter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 09:27

Embarassed miło sobie przypomnieć i powspominać...tia
Szczerze mówią to przykro że nas tam nie ma i że musimy czekać do następnego roku żeby znów podziwiać te widoczki ze zdjęć.Brawo chłopaki!!!
Próbuję sobie to rekompensować słuchając radia P4 Upsala,które i Wam polecam http://www.sr.se/Uppland [/B]:lol:
Dołączam się również do powitania Argrabiego i gratuluję fajnego wypadu za koło polarne - czytuję również Wasz artykuł z WCWI o Lofotach.Piękna przygoda.Pozdrawiam :)porter

#22 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2006 - 09:43

Szczerze mówiąc nazywanie kolejnej relacji profesjonalną staje się już nudne...
Nie spotkałem się tu nigdy z nieprofesjonalną relacją ;)
Cóż mogę...mogę znów uzyć tylko oklepanego zwrotu SUPER RELACJA :D I kolejnego oklepanego zwrotu Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA KOLEJNE ODCINKI :mellow:

Mam jednak pytanie do Remka odnosnie tego złamanego dolnika. Czemu to ma służyć? Kij się lepiej ładuje podczas wyrzutu ?

#23 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 czerwiec 2006 - 11:59

Mam jednak pytanie do Remka odnosnie tego złamanego dolnika. Czemu to ma służyć? Kij się lepiej ładuje podczas wyrzutu ?


To rozwiązanie, nazwane slant bridge, zostało wprowadzone przez Megabass'a w 2005. Główny inżynier, konstruktor i CEO - Yuki ITO stwierdził, że wędka castingowa podczas rzutu powinna mieć długi dolnik, a podczas prowadzenia przynęty krótki. I to tak na prawdę cała filozofia tak z grubsza. Czy to się sprawdza? Moim zdaniem to rzeczywiście fantastyczne rozwiązane. Podczas rzutu, dolna ręka spoczywa praktycznie w osi wędki, to znacznie wpływa na komfort (zwłaszcza jeśli rzucasz przynętami 2-4oz). Później podczas prowdzenia przynęty i holu, w przypadku tej wędki, zagięcie slat bridg'a idealnie pasuje pod wewnętrzną część przedramienia (spróbuję zrobić zdjęcia). Podczas prezetacji przynęt za pomocą lżejszych wędek, które mają również to rozwiązanie, ma się wrażenie bardzo krótkiego dolnika. Na prawdę można swobodnie operować wędką za pomocą samego nadgarstka.

Pozdrawiam
Remek

#24 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2006 - 12:51

Dzięki za obszerne wyjaśnienia, a jesli zdjęcie uda się wstawić, będzie super :D

#25 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 21 czerwiec 2006 - 13:37

Szczere gratulacje dla autorow :mellow:
No to teraz nie pozostanie nic innego jak na glownej stronie w artach zrobic zakladke Wyprawy Skandynawskie lub cos w tym stylu :unsure: :lol:

#26 OFFLINE   Singor_ths

Singor_ths

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2006 - 14:31

Przypomnial mi sie hipnotyzujacy dzwięk Remkowego kołowrotka :D

#27 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1941 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 21 czerwiec 2006 - 14:35

Gratuluję wyjazdu i ryb, super zdjęcia, aż czuć ryby!

#28 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 czerwiec 2006 - 15:19

Dzięki za obszerne wyjaśnienia, a jesli zdjęcie uda się wstawić, będzie super :D



Zrobię dzisiaj nad wodą :mellow: ale wersji lżejszej, czyli kijka do 1 oz.

Pozdrawiam
Remek