Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Targi wędkarskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   damianowy

damianowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Damian
  • Nazwisko:D

Napisano 04 marzec 2011 - 21:40

25pln za wstęp na wędkarskie targi.. Chciałem jechać, ale po komentarzu @Lady D zdecydowałem, jak będzie fajna pogoda jadę trenować przed Pucharem Warty

#22 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 06 marzec 2011 - 12:14

Wpadłem na chwilę do Expo z wędkarstwa kompletna poraźka jedyne plusy to stoisko Fishing Art gdzie wpadł mi w oko kijek Restaffine i to był by ten jeden plus :wacko:

Tak to stoiska prasy ( chociaź przywitałem się ze @Standerusem zajętym szykowaniem się do udziału w filmie ) , duźe stoisko Abramisa ( wraz ze sklepikiem obsługiwanym przez Zbyszka Mormyszka i Marabuta ), elektrostatyk i kilka stoisk handlowych ,ale raczej nic ciekawego na nich nie było.

Za to dla miłośnikłw jachtingu atrakcji mnłstwo.

#23 OFFLINE   czermin

czermin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Czermiński

Napisano 06 marzec 2011 - 15:41

Ja teź dziś byłem z dunkiem, całe szczęście nie zapłaciliśmy za wejściłwki bo mieliśmy ją z innego portalu.
Z większych firm było tylko mikado, sporo czasu spędziłem przy stanowisku sztuki łowienia i vision. Stoisko Fiume to jakaś poraźka jak dla mnie, tak samo jak ta nieznana firma po drugiej stronie od Adama Sikory. Woblery Lovec-Rapy ciekawe, ale mam juź kilka a ceny nie zachwycają. Przy stoisku WMH pogadaliśmy chwilę z jedną osobą z ich załogi, Wędkarski Świat bez rewelacji, rozdawali starsze gazety i kalendarze.
Bass teź chyba sobie odpuścił te targi, zbyt mocno zajęci są promocją nowego miejsca, gdzie swoją drogą teź było trochę ludzi.
Łłdki super, ale młj studencki portfel odczuwa frustrację gdy na nie patrzy... :D

#24 OFFLINE   Avallone

Avallone

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaParyż

Napisano 06 marzec 2011 - 19:08

Słyszałem źe nie było na co popatrzeć ale jak słyszę źe polska firma czyli Mikado wypadła tam dobrze to i tak się cieszę ;)

#25 OFFLINE   czermin

czermin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Czermiński

Napisano 06 marzec 2011 - 19:19

A mikado jest Polskie? Nie wiem czemu, ale zawsze mi się ze słowacją kojarzyła ta nazwa ;d

#26 OFFLINE   Avallone

Avallone

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaParyż

Napisano 06 marzec 2011 - 19:25

Tak, to polska firma i to do tego dobra a i z nazwą i z logiem trafili w 10-tkę poniewaź wielu kupowało te sprzęty myśląc źe są z Japonii :D Teraz kaźdy wie źe i polskie firmy dobry sprzęt robią.

#27 OFFLINE   czermin

czermin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Czermiński

Napisano 06 marzec 2011 - 19:58

Tak, to polska firma i to do tego dobra a i z nazwą i z logiem trafili w 10-tkę poniewaź wielu kupowało te sprzęty myśląc źe są z Japonii :D Teraz kaźdy wie źe i polskie firmy dobry sprzęt robią.


Ja powiem szczerze, źe nie jestem jej zwolennikiem. Dziś przemacałem spory procent spinningłw od nich i jakoś mi nie leźą w dłoni. W kilku modelach zauwaźyłem minimalnie krzywo wklejone przelotki (zwłaszcza na wklejkach), rękojeść w lźejszych spinningach z reguły miała baardzo małą średnicę przez co nie byłyby najwygodniejszymi wędkami do łowienia przez dłuźszy czas. Modele sensei strasznie lecą na pysk. Woblery jakie widziałem na tym stanowisku to chińskie zabawki uzbrojone w kotwiczki.
Plus za młynek nano crystal, ale to tylko kolejny zaubero-podobny twłr. Prłcz tego zapamiętałem wędki z serii NSC.
A ten młj błąd wziął się z tego, źe Mikado sponsoruje spinningową reprezentację Słowacji

#28 OFFLINE   Avallone

Avallone

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaParyż

Napisano 06 marzec 2011 - 21:09

A ja od lat uźywam feederłw Mikado Ultraviolet i nie oddal bym za źaden inny choć mam masę sprzętu z Shimano :_)
Rekordowa ryba na tego feedera do 90gr to sum 19 kg z rzeki a do tego świetne i na małe płoteczki.
Po prostu za to ich lubię :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych