Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Phenix wedki UL - wydzielone z watku o pracowni Rodmas

phenix blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 14 marzec 2011 - 19:20

Uważm, że pheniks będzie lepszy, bardziej spolegliwa praca i trzymanie ryby.Mam dwa jeden to iron feather-gotowiec a drugi to 2-8lb 1,5-11g 2,6m z XRods.Mam Twoje gg ale się kolega zbiesił i nie widzę go na gg aby mu podpowiedzieć :D .

#22 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 14 marzec 2011 - 19:25

Popieram, mam Phenixa Fx 702, 274cm, do 10gram, 8lb - zajefajny kijek...
Polecam ale tylko na tytanach!!!
Pozdrawiam

#23 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 14 marzec 2011 - 23:56

Zaczynajacy sie ciekawie temat sandaczy trafil do oddzielnego watku na forum ogolnym. Zapraszam do dalszej dyskuji o delikatnym lowieniu metnookich drapieznikow

#24 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 05 lipiec 2013 - 21:05

Siemka , od bardzoo długiego czasu chodzi mi po głowie zbudowanie "wykałaczki" do dłubania okoni , wzdręg :) Jako że u mnie na wiosce przeważają okonie w wymiarach max 20 cm to kijek ma być delikatny.Wpadł mi w oko blank phoenix'a FX561-1 ORAZ 601-1. Jak myślicie , co te blanki potrafią tzn. jakie wabiki najlepiej obsługuje , są to typowe lejące kluski czy może kijki szybkie , cięte ale delikatne ? 

 

A może zaproponujecie mi jakiś inny blank do tego typu łowienia , warunek to cena bo max 230 zł oraz długośc transprtowa , najlepiej gdyby był to 2-skład , no ale jeżeli kijek ma mieć 1,80m to w jednoskładzie też to przeboleję :)

 

 

Pozdro



#25 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2642 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 05 lipiec 2013 - 22:11

Ja z niemałą przyjemnością poznaję od niedawna kij na blanku S871-2-MHX. Na okonie do 20 spokojnie, choć może więcej, aczkolwiek pod takim 20cm gigantem już się nieźle ugina :P . Używam go na razie do lekkiego bocznego troka i sprawdza się bardzo fajnie. Można mu też założyć leciutką obrotówkę, bądź mikrowoblerka i też będzie fajnie. Całkiem przyzwoite czucie przynęty i brania. Jeśli uzbroić go lekko (np PacBay Minima), to bedzie bardzo wdzięcznym kompanem okoniowych łowów. Niewykluczone, że Phenixy o podobnych parametrach będą lepsze, ale i droższe.

Pzdr,

Fatso



#26 OFFLINE   DarekM

DarekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 572 postów
  • LokalizacjaPieńsk

Napisano 06 lipiec 2013 - 09:12

Ja do polowu wzdręg i innego białorybu mam zbudowanego przez kol.Dąbka 111 phenixa FX 761 .Szczeze moge polecic ten blank do lekkiego łowienia ,ale niestety cena za blank jest wysza niż zakładasz ,ale myśle że warto dołorzyć.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, phenix, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych