Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki St. Croix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4982 odpowiedzi w tym temacie

#4981 OFFLINE   Qh_

Qh_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 876 postów
  • LokalizacjaKobierzyce
  • Imię:Marcin

Napisano dziś, 20:21

Bo u nas się trzeba zaraz nachapać.

 

Marże są po 100% i wiecej. Kiedyś dostałem towar, w dobrej cenie ze zniżką jako stały klient ze sporym obrotem (bo z czasem kupowałem i dla kolegów). Przypadkowo dostałem z fakturą z hurtowni. I na mnie marża była właśnie 100%. No i … stracili klienta, bo zawsze był płacz, że się nie opłaca i już taniej się nie da

Rożne rzeczy kupuje w Niemczech bo taniej.

Dobrze, że chociaż internet jest, bo bez niego byłaby dopiero masakra.

 

Dlatego nie kupiłbym stc w żadnym ze znanych sklepów. Jedną kupiłem nową w Nysie w zwykłym niewielkim wędkarskim. I było dużo taniej. Warto było pojechać. Drugą używkę. A ten dorobiony marketing po polsku niech sobie wsadzą.

 

Faktycznie opłaca sie ściągnąć ze stanów nawet z cłem. I jak PP nie schowa do pokoju zniknięć, to będzie taniej.



#4982 OFFLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 483 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano dziś, 20:37

Seria wędek Black Swean u nas kosztuje około 1600zł, tam bez żadnych promocji można kupić za 1100zł. A jak się wie gdzie to na koniec roku mają -30% na cały asortyment. I mówią, że euro drogie.
Niestety u nas tego brak.
88ffe4b1565d11c96346e9c3c59d02f4.jpge2b9251e5ed3a59ed6f6130b7a264db7.jpg

Użytkownik dante edytował ten post dziś, 21:10

  • Qh_ lubi to

#4983 ONLINE   Kamil_Olsztyn

Kamil_Olsztyn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 660 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano dziś, 23:26

Kiedyś Legend Tournament kosztował około 1120zł. Kupowałem go za jakieś 870 brutto od dystrybutora. Dawało to oszałamiające 250zł. Ale jak przychodził klient to oczywiście rabat, bo na na stacji benzynowej czy w Lidlu kasjerka też zawsze coś urwie od siebie 😉 Te magiczne 10% trzeba było dać by nie wyjść na krwiopijce. A więc na kiju szło zarobić 130 zł. Dla porównania Daiwa pokroju Lexy kupowana w pakiecie przedsezonowym dawała zarobku lekko 200zł po cenie internetowej.

Potem się dziwić że w Polsce wybór mały bo jak tym handlować? By mieć lepsze ceny trzeba pchać tego w opór jednocześnie pilnować ceny bo p. Kasia opieprzy za zaniżanie cen 😆

Gdyby narzut był 100% ceny netto to tylko Croixem bym handlował. No i Pure Fishing bo tam też było fajnie na zarobku.

Użytkownik Kamil_Olsztyn edytował ten post dziś, 23:27





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

2 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Modus, Peesx