Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery P.D.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   mietek1982

mietek1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaDębica

Napisano 31 styczeń 2015 - 15:03

Trochę nowoci po nowym roku.

 

Szczupakowo-sumowe - woblery pracują z lekkim wychyleniem na boki i mocną pracą ogonową

sandaczowo-szczupakowe -  te woblerki lekko lusterkuja i delikatnie pracują ogonem

kleniowo-jaziowe -praca agresywna

 

Wszystkie wykonane z lipy

Załączone pliki


Użytkownik mietek1982 edytował ten post 31 styczeń 2015 - 15:03


#82 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 31 styczeń 2015 - 15:44

Piękne ojjj PIĘKNE! :clappinghands:



#83 OFFLINE   Wojtek_92

Wojtek_92

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaŚląsk,Rusinowice-Lubliniec
  • Imię:Wojtek

Napisano 31 styczeń 2015 - 18:48

Cudeńka.. Sam mam zamiar zacząć coś strugać,ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Jak patrzę na te przejścia w kolorach,dopieszczone szczegóły itd. to zaczynam wątpić czy w ciągu 10 lat dojdę do takiego poziomu...



#84 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 31 styczeń 2015 - 23:28

Cudeńka.. Sam mam zamiar zacząć coś strugać,ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Jak patrzę na te przejścia w kolorach,dopieszczone szczegóły itd. to zaczynam wątpić czy w ciągu 10 lat dojdę do takiego poziomu...

Nie spróbujesz, nie dojdziesz nigdy ;)

 

Zawsze z przyjemnością oglądam woblerki oklejone tkaniną. Wielki mistrz, Leszek Dylewski, z nieznanych mi powodów nie chce założyć tu swojego wątku. Dobrze, że bywają tu perełki kontynuatorów Jego sposobu zdobienia woblerów :)


  • Wojtek_92 lubi to

#85 OFFLINE   mietek1982

mietek1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaDębica

Napisano 01 luty 2015 - 00:57

Cudeńka.. Sam mam zamiar zacząć coś strugać,ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Jak patrzę na te przejścia w kolorach,dopieszczone szczegóły itd. to zaczynam wątpić czy w ciągu 10 lat dojdę do takiego poziomu...

Wojtku jak teraz patrzę na woblery które malowałem ponad 10 lat temu a te dzisiejsze to wtedy o jakimś cieniowaniu, przejściach kolorów nic nie wiedziałem wszystko przyszło z czasem :)

 

Nie spróbujesz, nie dojdziesz nigdy ;)

 

Zawsze z przyjemnością oglądam woblerki oklejone tkaniną. Wielki mistrz, Leszek Dylewski, z nieznanych mi powodów nie chce założyć tu swojego wątku. Dobrze, że bywają tu perełki kontynuatorów Jego sposobu zdobienia woblerów :)

Tutaj celnie trafiłeś bo pierwsze wskazówki udzielił mi Pan Leszek jak okleić tkaniną woblera a było to ładnych lat temu :rolleyes:


  • Wojtek_92 lubi to

#86 OFFLINE   mietek1982

mietek1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaDębica

Napisano 12 maj 2015 - 21:35

Wiosenna partia ( nie polityczna  ) w kolorach bardziej cukierkowych oraz klasycznych głowaczach , kiełbie i inne

 

 

Załączone pliki


  • peekol, montenegro i adashhh lubią to