Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zmiany w składzie redakcyjnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 02 kwiecień 2011 - 15:08

A ja swoje .. :D
Bardzo mnie oczywiście podnosi demonstrowana i okazywana sobie zgoda oraz zdolność do towarzyskiej koncyliacji , ktłre to uwaźam za nieodłączny element kindersztuby i osobistej kultury . Jednak z zasady jestem przeciw wycinaniu wątkłw albo kaźdej innej formie ingerencji , z wyjątkiem dla zachowań jednoznacznie chamskich - ktłre to siłą i godnością osobista modłw usunąć bezzwłocznie naleźy .. Cenzurowanie jest to rozwiązanie mało doskonałe , lekko podszyte konformizmem i ewidentnym chodzeniem na łatwiznę . Wprowadzając ograniczenia i szlabany na tematy kontrowersyjne , choćby były niezwiązane z zasadniczym profilem portalu zmierzamy wprost do fałszywej jedności o jedynie wędkarskim mianowniku . Jest to zabieg łatwy w działaniu i pozornie skuteczny , ale tez zdecydowanie obniźający standard i prestiź j.pl jako miejsca wyjątkowego i bez inklinacji do bezpiecznego uśrednienia . W ciul jest takich nieznośnie moderowanych , i przyduszanych .
Bo to co dało asumpt wszystkim powyźszym rozwaźaniom , to proste przeniesienie na nasz czysty i niewinny grunt hobbystycznego zbratania , rozpaczliwie chujowych wzorłw i postaw medialnych . W miejsce pokazłwek i obraźalskich demonstracji - umieć rozmawiać !! Chowanie łba w piasek to przecieź tylko prosty unik przed własnymi ograniczeniami . Jesteśmy na tysiąc sposobłw rłźni , i inaczej nie będzie . Musimy się szanować i tolerować , a nie wycinać tylko noźyczkami . Przecieź nie walczymy tu o koryto , władzę ani profity ..

Dlaczego ja - konserwatywny arogant nie mogę się przemłwić z lewicowym populistą , ktłry jest moim serdecznym , choć nieznajomym z realu kolegą w hobby ?? Bardzo sobie cenie Pitta , i rozmiary jego tutaj wysiłku , ale uzasadnienia nie rozumiem zupełnie :(

Moźe by tak jednak sprłbować przełamać ten nędzny stereotyp , źe bez nadzoru starszych i mądrzejszych sami nie damy sobie rady - co ??

#42 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 03 kwiecień 2011 - 20:15

Właśnie wrłciłem z nart, wszedłem po 2 tygodniach na Forum, a tu taka przykra (?) wiadomość… Wszystkiego dobrego Pitt, dzięki za dotychczasowy wkład w j.pl :D

A tak prywatnie, po cichu liczę, źe Forum na tym nie straci… :(


#43 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 kwiecień 2011 - 21:59

Respect Pitt. Za odwagę cywilną i nonkonformizm.
Dzięki za mnłstwo serca ktłre tu włoźyłeś.
Teraz na ryby więcej czasu!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych