Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WAHADŁA RAFAŁ PILIPONIS - @spinraf


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
397 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 26 luty 2017 - 12:55

Piękne fotki

 

Slabe, jest teraz takie fatalne swiatlo w Londku ze normalna fote ciezko zrobic :)



#142 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 26 luty 2017 - 12:56

Dla mnie są super

#143 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 26 luty 2017 - 12:58

Zrobi sie w sloncu nad woda, najlepiej z ryba, to jeszcze lepiej beda wygladac  :D



#144 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 26 luty 2017 - 12:59

To prosze o takie foto dla.mnie
  • Del Toro lubi to

#145 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1898 postów
  • Imię:Robert

Napisano 26 luty 2017 - 13:13

Blachy piękne i zdjęcia także świetne . 


  • Del Toro lubi to

#146 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 16:32

nowe wahadło co myślicie o nim


  • woblery z Bielska i Janus lubią to

#147 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 02 marzec 2017 - 17:20

Jaka długość i waga?



#148 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 17:24

11 cm 21 gr



#149 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 15:58

kilka moich 11 cm z filmikiem



#150 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 15:56

fotka


  • woblery z Bielska lubi to

#151 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 19 marzec 2017 - 20:25

Blaszki od Rafala :)

 

axEcZ3X2OBzfodcGpxxx2Seo-p9C30VOl1xk1mwf

 

Xtb8cEk6Wl-6IiSdbv4iZPEKYQsPbdwf4ZLp8kGH

 

71A4jByGqZZg5-slghKPVrLKy20DSUdNXN3m0m1D

 

Ct1Df6ZfAvgUAKvIuYF5E3eDnwUOc0e-S1AjoPhG

Piękne wahadełka :) idealne  na moje jeziorka pod zębatego króla


  • bertold12, roobek i Janus lubią to

#152 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 08:37

2 nowe szt.


  • Del Toro, woblery z Bielska i roobek lubią to

#153 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 26 marzec 2017 - 10:23

Hej Rafał 

ile Ci zajmuje wykonanie blaszki ?


  • lajcik i Matełko507 lubią to

#154 OFFLINE   lajcik

lajcik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Rozumek

Napisano 27 marzec 2017 - 16:20

również jestem ciekawy  :)



#155 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 18:30

Zalezy jaka
  • Raffaello lubi to

#156 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 18:28

mikro wahadła około 3 gr


  • Del Toro, woblery z Bielska i misie.k lubią to

#157 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:28

Panie i Panowie.

 

Kuba Standera, autor największego bloga na portalu Jerkbait.pl. Osoba odpowiedzialna za organizacje zlotów forumowiczów w Irlandii, autor nie jednego artykułu, zapalony muszkarz i słono wodny maniak potrzebuje naszej pomocy.

Za niespełna 4 tygodnie Kuba przejdzie operację amputacji nogi. Dla nas może się to wydawać koszmarem, ale dla Kuby to szansa na normalne życie. Taki nowy start. 

 

post-49629-0-48375600-1490764909_thumb.j

 

Quote

Cześć
Nazywam się Kuba Standera i jestem muszkarzem. Całkowicie uzależnionym od łowienia, zwłaszcza w morzu. Znacie mnie z artykułów, kręcenia pokracznych much i niewyparzonego języka. Chciałbym, abyście mogli poznać też inny aspekt mojego życia, o którym mało kto z Was wie.
Urodziłem się 35 lat temu ze zniekształconą prawą nogą. Kolejne operacje częściowo sprawę polepszyły, ale też spowodowały, że znajduję się dzisiaj w nieciekawej sytuacji. Lata potężnego kuśtykania, brnięcia przez wędkarskie życie wymagały sporo uporu, ale też i odcisnęły potężne piętno na reszcie organizmu. Powoli zaczyna psuć mi się kręgosłup, biodra, kolana, a zwykłe funkcjonowanie staje się bardzo trudne. Miałem już operację kolana w zdrowej nodze, gdzie od przeciążeń pękła mi łękotka. Operację musiałem sfinansować prywatnie, aby nie czekać parę lat na wózku na operację NFZ-owską. Dodatkowo, od roku pojawiły się kłopoty z wszczepioną mi w nogę od kolana po kostkę, metalową sztabą do stabilizacji kości, po nieudanym przedłużaniu kończyny. Przez ostanie lata sztaba wrosła na tyle głęboko, że usunięcie jej wiąże się z bardzo skomplikowaną operacją.
Ciągły ból, utrudnione obciążanie nogi – to wszystkie przesłanki ku temu, że organizm zaczął odrzucać obce ciało. Doprowadzenie nogi do stanu umożliwiającego mi normalne funkcjonowanie, a jednocześnie nie niszczącego reszty organizmu, to kilka operacji, trwajacych lata razem z rehabilitacją i o niewiadomym ostatecznym rezultacie. Niestety, nie jestem w stanie pozwolić sobie na tak długie wyłączenie z życia, poruszanie się na wózku, brak możliwości pracy i normalnego działania. Jedyną alternatywą jest amputacja nogi pod kolanem i szybkie
zastosowanie nowoczesnych protez umożliwiających w miarę normalne funkcjonowanie.
Mimo, że brzmi to drastycznie, jest to dla mnie jedyna szansa na uratowanie organizmu przed dalszymi uszkodzeniami i powrót do normalnego życia, z ograniczeniami, jak u każdego niepełnosprawnego, ale możliwej samodzielnej egzystencji. Po długich poszukiwaniach udało się mi znaleźć zespół chirurgów gotowych przeprowadzić operację, jednak utknąłem na tym co później. Koszty protezy umożliwiającej aktywne życie przerosły moje możliwości. I pomijam zupełnie “wypasione” modele z górnej półki, będące całkowicie po za moim zasięgiem. Nawet podstawowy model umożliwiający aktywne życie, kontynuowanie mojej pasji, to całkowite koszty ponad 45 tysięcy złotych, plus zapasowa proteza podstawowa w razie awarii i mamy kwotę znacznie przekraczającą moje możliwości.
To dlatego pozwalam sobie zwrócić się do Was. Dziękuję za otrzymane dotychczas słowa otuchy i proszę o pomoc i wsparcie w tym trudnym momencie mojego życia. Bez Waszej pomocy, po raz pierwszy w życiu zostanę naprawdę w pełni niepełnosprawnym.

 

Pomóżmy Kubie wrócić jak najszybciej do normalnego życia jak również do tego co tak bardzo kocha czyli wędkarstwa. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele.

 

Jeżeli ktoś ma możliwość i chciałby wesprzeć Kubę finansowo poniżej podaje numer konta do Fundacji Głos Serca.

 

Nr konta:

12 1020 2906 0000 1402 0381 6436
odbiorca:
Fundacja Głos Serca
w tytule przelewu:
Kuba Standera

 

Jeżeli ktoś chciałby pomóc a nie posiada konta w PL lub wygodniejsza dla niego jest płatność PayPal'em można przelać jakiś datek na mój PayPal pod adresem mdukacz@gmail.com. Używając PayPala prosił bym o zaznaczenie przelewu dla przyjaciół lub rodziny. Oczywiście 100% środków trafia bezpośrednio do Kuby.

 

Po raz kolejny również odpalamy na portalu dział Aukcji Charytatywnych. Wiele osób zadeklarowało pomoc w postaci jakiegoś sprzętu na licytację, kilku twórców zadeklarowało przynęty handmade, powstają też repliki ryb i wiele innych ciekawych rzeczy!

 

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do przejrzenia pudełek czy szafek wędkarskich. Może stoi tam zakurzony kijek, któremu już sporo czasu nie dawaliśmy szansy, albo te killerki z pudełka, które się ledwo domyka.

 

Osoby zainteresowane przekazaniem "fantów" na licytacje proszone są o przesłanie zdjęć z opisem na adres: contact@melhandmadelures.com. Jeżeli macie do przekazania więcej np. przynęt a zrobienie im zdjęć czy wysyłki to dla Was problem, proszę o kontakt meilowy i otrzymacie adres do wysyłki fantów a mój przyjaciel w PL się tym zajmie.

 

W imieniu swoim oraz Kuby serdecznie dziękuję!

 

Pozdrawiam

Melek



#158 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:41

kilka nowych wahadełek na maja


  • BOB i woblery z Bielska lubią to

#159 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 23 kwiecień 2017 - 17:34

I w moim pudełku, po raz pierwszy na inaugurację majową, będą Twoje wahadła :)


  • popper i hm62 lubią to

#160 OFFLINE   SpinRaf

SpinRaf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 21:16

A to super




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych