Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

echo HDS czy coś pytanie laika, itp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   MefistoFishing

MefistoFishing

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • LokalizacjaStaszów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 09:19

Brat z kolegą napalili sie na echo HDS 7 z jakimś skanerem, gps czy coś...Ja mam Mark X pro i jest oki, oni chcą cos co wymieniełem powyżej. Jakie macie zdanie na ten temat, moze ktoś posiada cos pododbnego i czy warto wydać tyle kasy na pływanie w naszych polskich zaporówkach. Sorry za pytanie ogólnikowe, ale ja w temacie ech nie siedzę...oni na forach nie siedzą...jerkaitowcy pewniekiem niejeden ma w tej materii jakies spostrzeżenia...doradźcie coś..ja im mówię, żeby sobie raczej kupili standard jakis...

#2 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 kwiecień 2011 - 11:01

Trudno mi doradzic cos, czego nie widzialem w pracy...obserwacja na Targach nic mi nie powiedziala, na ile jest postep..i w zw. z tym czy warto..?

Natomiast model HDS10 jest juz wielkosci sporego laptopa...wypada do niego dokupic ze 12m lajbe czy cos... <_<

Duzo zalezy od nastawienia psychicznego...jezeli komus zawadza kilka kpln w kieszeni to czemu nie? Najpierw musi to zakupic jakas rzesza ludzi i pouzywac, zeby byly miarodajne opinie.

Gumo

#3 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 05 kwiecień 2011 - 10:01

Nie tak dawno z kolegą mieliśmy ten sam dylemat jak już HDS to który i w tym temacie długo rozmawialiśmy z czołowym dilerem tego sprzętu i znawcą.Wyszło że HDS 5 i 7 mają za mały ekran na którym nie widać bardzo dużo szczegółów, zakładając że korzystamy z podglądu bocznego czyli LS-1.Wyraźnie nam wytłumaczył i doradził jak już podgląd boczny to HDS-8 da nam niesamowite wrażenia i podgląd szczegółów z boków łodzi ale cena już konkretna.Z dilerem znamy się kupę lat i wiemy że nas nie bajerował,jak i wam nazwisko jest ogólnie znane. Pozdrawiam Tornado

#4 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 kwiecień 2011 - 11:54

Na razie bedzie ciezko o info od uzytkownikow, cena dla Polaka jest zaporowa, ceny zaczynaja sie gdzies od 1500$ (hds B) a jakby chcial kompletny zestaw to i wiecej.
U naszych dealerow to nawet sie boje sprawdzac...

Do tego jeszcze jakby byly podobnie dostepne jak garminowskie, mapy navionics...
A tak nabywce czeka kolejny bolesny skurcz...


Gumo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych