Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

czas odprawy celnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 18:50

Czy ktoś jest może zorientowany ile może trwać czas odprawy? Czekam już 3 tygodnie. Ok, zdażało się że przesyłka leżała 10 dni, ale to jest niezłe przegięcie. Za tydzień skończy mi się śledzenie. Zadzwonił bym do nich i się spytał ale nie chcę się wkopać, a nóż widelec .

#2 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 19 kwiecień 2011 - 09:29

Oni maja tam taki pierdolnik że sobie nie wyobrażasz,moja paka leży tez już ze 2 tygodnie.gdzie w magazynie to kobitka nie potrafiła powiedzieć,gdy powiedziałem miejmy nadzieje że nie zginie,odpowiedziałamiejmy :wacko: śledzenie już mi się skończyło,paki brak a to Stelka SW jest :angry:
kiedyś prawie miecha szukałem mojej paczki z japan okazało sie że jednak zaginęła,ale kasę oddali,tak więc jak cos trafi na ich magazyny to ryzyko że ktoś ma lepkie łapy jest,bo przecie to coś atrakcyjnego z zagranicy może iść,to grzebią :angry:

#3 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2890 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 19 kwiecień 2011 - 09:34

A nie dostałeś prośby o przesłanie dokumentów do zgłoszenia celnego? To lepiej zadzwoń, bo mojemu znajomemu odwalili taki numer, że nie wysłali mu zawiadomienia, a paczkę z multikiem odesłali po 20 dniach do nadawcy.

#4 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 19 kwiecień 2011 - 16:02

No i tak chyba zrobię, zadzwonię. Listu z rządaniem okupu nie dostałem, wogóle ostani wpis ze śledzenia to In Customs.Normalnie jak jest clona i opodatkowana to potem jest wpis custom detained. Wtedy bym przynajmniej wiedział, że ktoś już ją obmacał. Ech... szkoda słów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych