Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Klub Białej Tarnowskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:26

I bardzo dobrze ! Oczywiście już nie mogę się doczekać zawodów :) i nie chodzi mi tu o rywalizacje tylko fajne spędzenie czasu :) Mam nadzieje że do nas nad Wisłę też zawitacie w licznym gronie :) 


  • Engimabaits.pl lubi to

#302 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 08 luty 2017 - 12:30

Witam, miało byc wcześniej ale jak to w życiu bywa, brak czasu. Dziś w koncu znalazłem go trochę więcej. Ponieżej zamieszczam informację na temat zawodów.

 

14.05.2017 - Zawody otwarte <Kleń na medal> dozwolona metoda muchowa i spinningowa.

 

17.09.2017 - Zawody otwarte <Puchar KPBT> dozwolona metoda muchowa i spinningowa.

 

Więcej informacj oraz regulamin zawodów wkrótce na stronie klubu: kpbt.pl

 

 

UWAGA 

Nie panierujemy i nie workujemy ryb podczas naszych zawodów!!!

Kle%C5%84-1-300x212.jpg


  • Engimabaits.pl lubi to

#303 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 08 luty 2017 - 15:48

I bardzo dobrze ! Oczywiście już nie mogę się doczekać zawodów :) i nie chodzi mi tu o rywalizacje tylko fajne spędzenie czasu :) Mam nadzieje że do nas nad Wisłę też zawitacie w licznym gronie :)

Ja też mam taką nadzieję. Trzeba się integrować, szczególnie że mamy wspólne cele. Już pisałem z Grześkiem od Was odnośnie współpracy między klubami tak że wzajemnie się będziemy nawiedzać nad wodą. Pozdrawiam.


  • bencur lubi to

#304 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 13 luty 2017 - 10:37

Tomek1984, widzę że jesteście pod kołem jednak nie pod okregiem. Czy nie robiono wam problemów? Czy udało się wam przepchnac kogoś do zarządu koła? Czy udalo się wam pozyskać jakieś środki z kola i jakimi zasadami do to się odbywa. U mnie jest beton który ciężko ugryźć. już jest sekcja splawikowa i emerycka, ale jak usłyszeli o spiningowej z młodymi chętnymi działania to się wiatru zmian przestraszyli chyba i nie są zainteresowani. Przypuszczam ze dlatego żeby uniknąć patrzenia na ręce które do końca czyste zapewne nie są. Wszelkie informacje mile widziane. Aha- czemu nie poszło pod okreg?

Wysłane z Tapa

#305 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 13 luty 2017 - 10:53

Witam. Dlaczego nie pod Okręgiem? Ponieważ musiałby to być Klub Sportowy a to nam wogóle nie leżało. Druga sprawa, do Klubu przy Okręgu mogą należeć tylko członkowie PZW z danego okręgu a u Nas są koledzy także z innych. W Kole przy którym powstał Klub mamy świetne relacje i piszę to z ręką na sercu, rozmowy na poziomie i obustronna chęć współpracy. Co do Okręgu to każdy jest zależny od ludzi go tworzących, u nas ogólnie nie są chętni do współpracy, cudów się nie spodziewaj. W Kole w tym momencie mamy swojego człowieka w zarządzie, gdybyśmy chcieli bylo by nas tam więcej ale nie mamy potrzeby nikomu się do Koła wcinać, współpracujemy ze sobą i jest super. Co do środków z Koła to w tej chwili nie potrzebujemy ich a gdyby były potrzebne to usiądziemy do rozmów. To tylko sposób przedstawiania swoich racji i potrzeb w kulturalnym towarzystwie buduje zdrowe relacje. Mi się działalność Okręgu nie podoba dlatego założyliśmy swój Klub i małymi krokami bierzemy się za ochronę rzeki. Wstąpcie do SSR, zbudujcie relacje z jakimś Kołem a zobaczycie że można dużo zdziałać. A teraz najważniejsze- kulturalny, spokojny dialog. U nas właśnie to zbudowało fajne realacje z Kołem. Pozdrawiam i trzymam kciuki tak jak kiedyś kilka osób trzymało za Nas.


  • bartsiedlce lubi to

#306 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 13 luty 2017 - 11:29

Podoba mi się wasza strona, szablon? Czy ktoś robił? Poprosił bym odpowiedź na pw.

Wysłane z Tapa

#307 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 02 marzec 2017 - 10:42

Dnia 11.03.2017r. Klub Przyjaciół Białej Tarnowskiej wraz z Kołem nr 12 Tuchów, oraz organizacją Powietrze Tuchów, przeprowadzi sprzątanie brzegów rzeki Białej.

Jak wyglądają brzegi rzeki na wiosnę, każdy z nas chyba doskonale wie. Plastikowe butelki, reklamówki jednorazowe, plastikowe pojemniki i tony innych wynalazków.

Jako Klub Przyjaciół Białej Tarnowskiej będziemy chcieli prowadzić cykliczne akcje mające na celu utrzymanie czystości w obrębie rzeki.

Na chętnych do akcji sprzątania brzegów Białej czekać będą niezbędne do sprzątania rzeczy czyli worki na śmieci.

Zbiórka o godzinie 10:30, pod Domem Kultury w Tuchowie. Chętnych zapraszamy.

 

Kle%C5%84-1-300x212.jpg


  • czis lubi to

#308 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 03 marzec 2017 - 21:14

Panowie ponieważ ktoś kiedyś z waszego klubu mnie pytał i prosił żebym dał znać jak kolega z Rapy  w Dąbrowie Tarn. otworzy sklep wędkarski więc daje znać :) Jutro będzie już prawdopodobnie otwarty :)Jeśli chodzi o spinning bo w tym temacie mogę się wypowiadać (bo na reszcie się mało znam) to jest w czym wybierać :) Na dzień dzisiejszy bardzo dużo wobków stork, siek-m, Janusz Ryczkowski, Bobesku, bogata kolekcja obrotówek Marka Aszychmina i wiele innych a towaru cały czas przybywa :) Proszę mnie nie linczować i traktować tego jako reklamę sklepu i zaśmiecanie waszego wątku, ja tylko chciałem się z wami podzielić tą wiedzą bo czasami nie ma czasu czekać na woblery aż listonosz przyniesie. Mam nadzieje że się nie obrazicie i potraktujecie to jak dobry cynk  :) piszę to też z tego powodu ponieważ ja bardzo często musiałem jechać do Tarnowa żeby kupić coś  sensownego :) A może przy okazji jak już wstąpicie po coś do sklepu to pojedziemy na jakieś wędkowanie nad Wisłę lub Dunajec ewentualnie Breń :)  Dąbrowa Tarnowska, Rynek 18 - dojazd najlepiej od strony ulicy Garbarskiej koło sklepu Lewiatan. Sklep znajduje się nad Jubilerem-wejście od boku budynku 


  • TOMI803 i Engimabaits.pl lubią to

#309 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 03 marzec 2017 - 21:22

Ja pytałem, i chociaż nie należę (już/jeszcze?) do KPBT to sercem jestem z klubem i z osobami które dobro ryb stawiają na 1 miejscu :good: !

Dzięki Piotrek za info, a jeśli komuś Twoja informacja przeszkadza to jest przycisk "zgłoś"  Dzięki jeszcze raz :good:


Użytkownik TOMI803 edytował ten post 03 marzec 2017 - 21:22


#310 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 03 marzec 2017 - 21:27

Zawsze mogą usunąć ten wpis :) Właśnie tak myślałem że to Tobie miałem dać znać ale nie byłem pewien i postanowiłem napisać tutaj :) 



#311 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 03 marzec 2017 - 21:28

Zawsze mogą usunąć ten wpis :) Właśnie tak myślałem że to Tobie miałem dać znać ale nie byłem pewien i postanowiłem napisać tutaj :)

Ok, Dziękuję :) 



#312 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 17 marzec 2017 - 21:38

Panowie ponieważ ktoś kiedyś z waszego klubu mnie pytał i prosił żebym dał znać jak kolega z Rapy w Dąbrowie Tarn. otworzy sklep wędkarski więc daje znać :) Jutro będzie już prawdopodobnie otwarty :)Jeśli chodzi o spinning bo w tym temacie mogę się wypowiadać (bo na reszcie się mało znam) to jest w czym wybierać :) Na dzień dzisiejszy bardzo dużo wobków stork, siek-m, Janusz Ryczkowski, Bobesku, bogata kolekcja obrotówek Marka Aszychmina i wiele innych a towaru cały czas przybywa :) Proszę mnie nie linczować i traktować tego jako reklamę sklepu i zaśmiecanie waszego wątku, ja tylko chciałem się z wami podzielić tą wiedzą bo czasami nie ma czasu czekać na woblery aż listonosz przyniesie. Mam nadzieje że się nie obrazicie i potraktujecie to jak dobry cynk :) piszę to też z tego powodu ponieważ ja bardzo często musiałem jechać do Tarnowa żeby kupić coś sensownego :) A może przy okazji jak już wstąpicie po coś do sklepu to pojedziemy na jakieś wędkowanie nad Wisłę lub Dunajec ewentualnie Breń :) Dąbrowa Tarnowska, Rynek 18 - dojazd najlepiej od strony ulicy Garbarskiej koło sklepu Lewiatan. Sklep znajduje się nad Jubilerem-wejście od boku budynku



@bencur byłem sklepik mega bardzo mi się podoba jestem mega pozytywnie naładowany pozytywami

#313 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 18 marzec 2017 - 21:35

Jak z wyborem gum? Cenowo jak wypada? Czasem bywam i może by coś znalazł ciekawego, choć preferuje inna kolorystykę niż 80% populacji wędkarzy :)

#314 OFFLINE   Jarek B

Jarek B

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 93 postów
  • Lokalizacjamałopolska
  • Imię:Jarek

Napisano 18 marzec 2017 - 23:40

a materiały muchowe ? albo kręćki z wyższej półki ?

#315 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 19 marzec 2017 - 19:34

Sklep powstał nie dawno więc cały czas asortyment jest uzupełniany 

Jeśli chodzi o gumy jest ich trochę w różnych kolorach, jeśli chodzi o materiały muchowe takowych nie zauważyłem ale można dać znać to coś może się podziałać w tym kierunku (chyba dobrym sposobem będzie założenie nowego wątku by nie zaśmiecać forumowej strony klubu ?) 



#316 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 19 marzec 2017 - 19:56

Sklep powstał nie dawno więc cały czas asortyment jest uzupełniany 
Jeśli chodzi o gumy jest ich trochę w różnych kolorach, jeśli chodzi o materiały muchowe takowych nie zauważyłem ale można dać znać to coś może się podziałać w tym kierunku (chyba dobrym sposobem będzie założenie nowego wątku by nie zaśmiecać forumowej strony klubu ?)

Panowie, nie mam nic przeciwko różnorodności w rozmowie ale prosiłbym przenieść temat sklepu do nowego wątku. Pozdrawiam i sam muszę wstąpić bo jeszcze nie byłem.
  • Engimabaits.pl lubi to

#317 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 26 marzec 2017 - 10:19

Dnia 01.04.2017r. jako Klub wraz z organizacją Powietrze Tuchów zaplanowaliśmy kolejne sprzątanie brzegów rzeki. Tym razem spotykamy się w miejscowości Pleśna przy jazie poniżej mostu drogowego ( okolice boiska piłkarskiego w Pleśnej ).

Zapewniamy worki na śmieci, rękawiczki we własnym zakresie. 

Wszystkich zainteresowanych wsparciem tego przedsięwzięcia zapraszamy na godzinę 9:30. Pozdrawiamy.

 

Kle%C5%84-1-300x212.jpg



#318 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2017 - 10:16

Witam. Na wstępie bardzo dziękuję wszystkim którzy pojawili się w sobotę. Udało się w 2 godziny zapełnić cały kontener. Opony, gruz budowlany, szyby, butelki, puszki, koce, ciuchy, itp itd. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, do klubu dołączyły kolejne osoby.

 

Wszystkich zainteresowanych dalszymi losami Klubu zapraszamy na naszą stronę www.kpbt.pl

 

Dziękuję portalowi jerkbait za możliwość poznania wielu ciekawych osób i jednocześnie informuję, iż przenosimy wszelkie wpisy z powyższym związane na naszą stronę.


Użytkownik Tomek1984 edytował ten post 03 kwiecień 2017 - 10:17

  • slav lubi to

#319 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:44

Mam ogromną przyjemność ogłosić, iż dnia 14.05.2017r. odbędą się pierwsze zawody organizowane przez nasz Klub.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem 664 48 11 58, więcej szczegółów na stronie Klubu pod adresem kpbt.pl

 

Ważne: Lista uczestników zostanie zamknięta 05.05.2017r.

Liczba miejsc ograniczona do 30 osób.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Lista uczestników:

  1. Wojciech Senderak
  2. Tomasz Czochara
  3. Sławomir Mikos
  4. Mariusz Jastrzębski
  5. Tomasz Bociek
  6. Andrzej Grzybowski
  7. Tomasz Wielgus
  8. Marcin Wielgus
  9. Sławomir Żołądź
  10. Grzegorz Ogonowski
  11. Patryk Zawadzki
  12. Tymoteusz Wielgus (junior)
  13. Marcin Słowik
  14. ………………………………………

Kle%C5%84-1-300x212.jpg



#320 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 19 kwiecień 2017 - 10:24

A worki dajecie ,czy trzeba swoje przynieść ? :)


  • slav lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych