Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Klub Białej Tarnowskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 10:40

Lista już się po cichu tworzyła :ph34r:

 

Panowie do dzieła, wpisywać się


Użytkownik Tomek1984 edytował ten post 30 listopad 2016 - 10:47


#42 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 30 listopad 2016 - 10:42

Tomku, ta lista to jest lista osób deklarujących chęć wstąpienia do nowego koła czy może do klubu?

To może być różnica.

 

Wiem że chłopaki z Pleśnej też są na forum ;) Może pomogą.....


Użytkownik TOMI803 edytował ten post 30 listopad 2016 - 10:45


#43 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 10:47

Tomku, ta lista to jest lista osób deklarujących chęć wstąpienia do nowego koła czy może do klubu?

To może być różnica.

 

Wiem że chłopaki z Pleśnej też są na forum ;) Może pomogą.....

A widzisz...... :wacko:  Faktycznie początkowo miał to być klub ^_^  a nie koło, robię dziś 1000 rzeczy na raz a że koniec miesiąca to nie wiem w co ręce wsadzić :D  Dobra. Panowie kto chętny to wpisywać się w postach. Pozdrawiam.



#44 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 11:03

Dzowniłem do Gminy Pleśna, rozmawiałem z panią z działu ochrony środowiska. Wskazała by udac się do Gminnego Ośrodka Kultury. Podobno dysponują salą która by dla nas była idealnym punktem zaczepnym, sama przekaże kontakt do mnie wędkarzom którzy kiedyś brali czynnie udział w tworzeniu CERTY. Jutro podjadę do GOK i jak coś się nowego dowiem to wrzucę na Forum. Pozdrawiam Tomek.


Użytkownik Tomek1984 edytował ten post 30 listopad 2016 - 11:04

  • TOMI803 lubi to

#45 OFFLINE   Jano119

Jano119

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Nowiński

Napisano 30 listopad 2016 - 11:31

Witam Szanownych forumowiczów, właśnie zalogowałem się pierwszy raz dzięki uprzejmości kolegi. Jestem gotowy do współpracy. Pozdrawiam 

 



#46 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 11:33

Witamy. Bardzo się cieszę że się rozwija inicjatywa. Pozdrawiam Tomek.



#47 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 30 listopad 2016 - 12:14

Tomku jestem pełen uznania dla Ciebie jedziesz z tematem aż miło :)

#48 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 30 listopad 2016 - 12:14

Witam .To w końcu klub czy koło? Bo jak koło to taki skok na głęboką wodę . Moim zdaniem na początku lepiej klub. Zobaczyć jak to będzie funkcjonować czy ludzie się za angażują. Wspomniałeś o Cercie, tu trzeba zadać sobie pytanie dlaczego upadła że by nie popełnić tych samych błędów. Co do spotkania to termin ok.


  • donkicha lubi to

#49 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 12:23

Witam .To w końcu klub czy koło? Bo jak koło to taki skok na głęboką wodę . Moim zdaniem na początku lepiej klub. Zobaczyć jak to będzie funkcjonować czy ludzie się za angażują. Wspomniałeś o Cercie, tu trzeba zadać sobie pytanie dlaczego upadła że by nie popełnić tych samych błędów. Co do spotkania to termin ok.

Z tego co się dowiedziałem to znaczna część ekipy wyjechała z kraju a prezes skupił się na własnej działalności. Jako klub nie będziemy mieli takiej siły przebicia. Jako Koło to już możemy nieźle ,,zamieszać,, oczywiście na plus. Pozdrawiam.

 

P.S. Żeby nie było, takie info na przyszłość, nie marzą mi się stanowiska typu prezes itp :)


Użytkownik Tomek1984 edytował ten post 30 listopad 2016 - 12:28


#50 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 30 listopad 2016 - 12:45

Ja nie czuję się czlonkiem żadnego koła, płacę składki w Tuchowie, z wygody. Jak powstanie nowo koło mogę płacić składki tam. Jeżeli koło będzie działać aktywnie w kierunku poprawy to się zaangażuję. Mam trochę pomysłów, które sprawdziły się na innej płaszczyźnie.  


  • TOMI803 lubi to

#51 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 12:52

Ja także nie czuję sie członkiem żadnego Koła, płacę bo płacić muszę, w zawodach od dłuższego czasu nie biorę udziału bo szkoda moich nerwów. Jeżeli się uda,  to tylko od nas będzie wszystko zależne.


Użytkownik Tomek1984 edytował ten post 30 listopad 2016 - 12:54


#52 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 30 listopad 2016 - 13:00

To sie spotkajmy na 1h nad Białą gdzieś w niedziele pogadać i mordy obczaić.



#53 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 13:04

Jak dla mnie to tylko podaj godzinę i miejsce ;)  W sobotę zamykam się w garażu i będę klepał wahadełka kleniowe, będzie okazja zobaczyć jak chodzą. Pozdrawiam.



#54 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 30 listopad 2016 - 13:21

Z tego co się dowiedziałem to znaczna część ekipy wyjechała z kraju a prezes skupił się na własnej działalności. Jako klub nie będziemy mieli takiej siły przebicia. Jako Koło to już możemy nieźle ,,zamieszać,, oczywiście na plus. Pozdrawiam.

 

P.S. Żeby nie było, takie info na przyszłość, nie marzą mi się stanowiska typu prezes itp :)

I tak jak by co prezesem zostaniesz  :D . Co do koła trochę się obawiam że na samym początku ugrzęźniemy w papierkach (opłaty ,rozliczenia itp). Jako klub tego raczej nie będzie a klub po pewnym czasie można przekształcić w koło. Na tą niedziela taż jestem chętny, niezależnie od warunków atmosferycznych  :P .



#55 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 13:49

No to tak. Spotkanie i tak jest przewidziane na 10.12. chociaż do spotkania się nad wodą nawet bez wędki też jesten na tak. Zobaczymy ile osób się pojawi 10.12. To już też da jakiś obraz sytuacji.  Żona ma termin porodu na 30 grudzień, i z wiadomych przyczyn mogę być chwilowo nieosiągalny pod koniec grudnia. W jakim kierunku dalej pójdziemy to się zobaczy po zebraniu. Ja na ten moment przedstawiłem wiedzę w sprawie Klub vs Koło. Oczywiście działalność ewentualnego klubu da nam także jasny obraz w którą stronę idziemy. Jako ewentualne Koło możemy mieć większe pole do popisu. Dyskusja w szerszym gronie, twarzą w twarz to jest to do czego na początek chcę doprowadzić. Każdy się wypowie, każdy się określi. Ja na ten moment zbieram wiedzę z czym i jak to wszystko ugryźć.  



#56 OFFLINE   lukaszryba

lukaszryba

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • Lokalizacjatarnow

Napisano 30 listopad 2016 - 14:14

Moim zdaniem tez lepiej zaczą od klubu. Koło to dużo wieksze problemy i więcej roboty (prezes, sekretarz, skarbnik, pobieranie opłat, miejsce pobierania opłat, sprawozdania, papiery, rozliczenia, wszystko zgłaszane do okręgu itd. itp.) Dobry klub może zrobić więcej niż małe koło, nie ma na głowie tego wszystkiego, tylko można się zająć wyznaczonymi celami.



#57 OFFLINE   lukaszryba

lukaszryba

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • Lokalizacjatarnow

Napisano 30 listopad 2016 - 14:22

A co do rybek i Białej to chyba w sobotę się wybiorę bo dawno nie byłem:)



#58 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2016 - 14:31

Łukasz może niedziela? Spotkalibyśmy się w kilka osób pogadać.



#59 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 30 listopad 2016 - 14:36

Pleśna tama, niedziela. Z wędkami lub bez. Koło 11?



#60 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 30 listopad 2016 - 14:43

 Odcinkiem No Kill podobno opiekuje się Koło z Tuchowa, nie będę nikogo oceniał czy dobrze czy źle, wspólnie może być tylko lepiej a część z nas mieszkająca na odcinku miejskim mogła by wstąpić do SSR, im więcej rzeki poddane kontroli tym lepiej.

 

 

Taka luźna propozycja. Jeśli nie to ok.

Skoro koło z Tuchowa opiekuje się odcinkiem "No Kill" to może KLUB stworzyć przy tym kole i mieć to wszystko na oku...

Może trzeba im pomóc w zarybianiu , ochronie wód... 

 

Pewnie koledzy z Tarnowa by woleli bliżej ujścia, rozumiem i tylko taką luźną propozycję poddałem, że może Tuchów skoro "opiekuje" się pstrągami.


Użytkownik TOMI803 edytował ten post 30 listopad 2016 - 14:47