Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Oklejanie łodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ONLINE   Marcin1991

Marcin1991

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 916 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:.

Napisano 07 marzec 2023 - 14:38

Panowie macie kogoś do polecenia co mógłby wydrukować ładna okleinę loga z grafika plus minus 30x30cm

#62 OFFLINE   C4rl

C4rl

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaMazury/3miasto
  • Imię:Karol

Napisano 07 marzec 2023 - 15:05

Bloke fishing, robią dobrą robotę.

#63 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1785 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 07 marzec 2023 - 16:37

Dobrą robotę? Chyba partaczą a później umywają się od odpowiedzialności

#64 OFFLINE   Rafał Światłoń

Rafał Światłoń

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLuboń
  • Imię:Rafał

Napisano 07 marzec 2023 - 16:44

Rafale jak chcesz możemy o tym porozmawiać.

#65 OFFLINE   tryt

tryt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaWodzisław Sl.
  • Imię:Roman

Napisano 07 marzec 2023 - 17:41

Bloke fishing, robią dobrą robotę.

Zerknąłem na ich stronę www. Zadziwiają mnie firmy, które nie podają swojego adresu. Nie ma nic - miasta, ulicy, kraju. Boją się? nie chcą, aby ich odwiedzać, bo może ktoś przypadkiem coś zechce kupić? A może egzystują w piwnicy pod 10 piętrowym blokiem i nie mają co pokazywać? W zakładce "O nas" piszą: "Jesteśmy nastawieni na sprzedaż, montaż i serwis elektroniki morskiej- echosond, ploterów nawigacyjnych, silników dziobowych, przetworników oraz komponentów montażowych." Tylko gdzie, kurde? Firma - widmo 


  • Biesan i Sailfish lubią to

#66 OFFLINE   Rafał Światłoń

Rafał Światłoń

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLuboń
  • Imię:Rafał

Napisano 07 marzec 2023 - 20:45

Zerknąłem na ich stronę www. Zadziwiają mnie firmy, które nie podają swojego adresu. Nie ma nic - miasta, ulicy, kraju. Boją się? nie chcą, aby ich odwiedzać, bo może ktoś przypadkiem coś zechce kupić? A może egzystują w piwnicy pod 10 piętrowym blokiem i nie mają co pokazywać? W zakładce "O nas" piszą: "Jesteśmy nastawieni na sprzedaż, montaż i serwis elektroniki morskiej- echosond, ploterów nawigacyjnych, silników dziobowych, przetworników oraz komponentów montażowych." Tylko gdzie, kurde? Firma - widmo 

Dziękuję za zwrócenie uwagi podczas - ostatniej przebudowy strony it prawdopodobnie nasze dane adresowe zostały usunięte.
Dla kolegi i innych wiadomości:
Bloke Fishing
ul. Krótka 8
62-030 Luboń
wielkoplskie
Polska



#67 OFFLINE   Rafał Światłoń

Rafał Światłoń

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLuboń
  • Imię:Rafał

Napisano 07 marzec 2023 - 21:14

Zerknąłem na ich stronę www. Zadziwiają mnie firmy, które nie podają swojego adresu. Nie ma nic - miasta, ulicy, kraju. Boją się? nie chcą, aby ich odwiedzać, bo może ktoś przypadkiem coś zechce kupić? A może egzystują w piwnicy pod 10 piętrowym blokiem i nie mają co pokazywać? W zakładce "O nas" piszą: "Jesteśmy nastawieni na sprzedaż, montaż i serwis elektroniki morskiej- echosond, ploterów nawigacyjnych, silników dziobowych, przetworników oraz komponentów montażowych." Tylko gdzie, kurde? Firma - widmo 

Poza tym gdybyś poczytał regulamin są tam wszystkie dane: https://fishing.bloke.pl/regulamin/



#68 OFFLINE   tryt

tryt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaWodzisław Sl.
  • Imię:Roman

Napisano 07 marzec 2023 - 21:35

Poza tym gdybyś poczytał regulamin są tam wszystkie dane: https://fishing.bloke.pl/regulamin/

Jest zakładka "O nas", jest zakładka "Kontakt" - brak namiarów. Na to, że dane adresowe są ukryte w regulaminie to chyba nikt nie wpadnie



#69 OFFLINE   Rafał Światłoń

Rafał Światłoń

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLuboń
  • Imię:Rafał

Napisano 07 marzec 2023 - 21:40

Jest zakładka "O nas", jest zakładka "Kontakt" - brak namiarów. Na to, że dane adresowe są ukryte w regulaminie to chyba nikt nie wpadnie

Dobrze, że w naszym kraju wszyscy wpadają szybko na to jak obrobić komuś dupę... Dziś będzie wszystko wyprostowane.
Zapraszam do nas do Lubonia to tylko 3 godziny z Wodzisławia ;-)
Więcej informacji na temat realizacji jest na FB: https://www.facebook.com/BlokeFishing/


Użytkownik Rafał Światłoń edytował ten post 07 marzec 2023 - 21:43

  • tomchaf11 lubi to

#70 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 07 marzec 2023 - 22:17

Panowie macie kogoś do polecenia co mógłby wydrukować ładna okleinę loga z grafika plus minus 30x30cm


Weź jakąkolwiek agencję reklamy, a najlepiej sprawdz cenę w minimum 2. Oklejają samochody to takie zadanie dla nich to nic specjalnego.
  • Rafał Światłoń i karkoszek lubią to

#71 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 marzec 2023 - 10:07

Koledzy,

przerabiałem temat oklejania zastanawiając się z każdej strony nad sposobem i firmą wykonującą. I tak - jeżeli wasze pływadło będzie stało na wodzie to żadna z firm oklejających nie udzieli gwarancji na oklejenie- to trzeba mieć na uwadze.  Druga bardzo ważna sprawa to pozostawienie łódki w spokoju na dwa trzy dni po oklejeniu. Często nie możemy się doczekać i przedwczesne zwodowanie może zakończyć się odklejeniem naszej skrupulatnie zaprojektowanej grafiki....(sam nie poczekałem :) )

@Rafał Światłoń zrobił mi naklejki na wcześniej naklejoną podstawową okleinę(carbon) - trzymają się świetnie, wyglądają według mnie znakomicie-w procesie robienia projektu uczestniczyłem aktywnie - naklejałem samodzielnie.

Jeżeli trzymacie łódki na wodzie to taki sposób oklejenia jest najbezpieczniejszy.

Przy trzymaniu na przyczepie - poza uszkodzeniami mechanicznymi to nie słyszałem żeby komuś coś się odkleiło.

A gdyby komuś coś się odkleiło to jesteśmy chronieni gwarancjami.

I po mojemu nie ma się co spierać, a tym bardziej kogoś oczerniać nie znając konkretnego przypadku....

Miłego :)


  • Rafał Światłoń lubi to

#72 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 marzec 2023 - 12:56

A jeśli w wakacje łódka stou 2 tyg na wodzie to co ? Też jek to mocno zaszkodzi ?😇

Użytkownik Bolesław edytował ten post 08 marzec 2023 - 12:56


#73 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 08 marzec 2023 - 13:00

Ja swojego foxa zrzuciłem prosto po odbiorze, łódź stoi na wodzie cały sezon. Od 6lat są tylko zadrapania od transportu. Od warunków atmosferycznych nie ma. Oklejanie w firmie reklamy . Każda to wykona. Okleina z laminatem. Nie traci koloru ani przyczepności. .

Załączone pliki


Użytkownik kogut edytował ten post 08 marzec 2023 - 13:06

  • Rafał Światłoń i chlodnica lubią to

#74 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 08 marzec 2023 - 13:05

@ Bolesław, jeżeli okleją Ci zwykłą naklejką,to wierz mi , że nie musi stać na wodzie. Słońce samo ją załatwi 😁.
  • Rafał Światłoń lubi to

#75 OFFLINE   tryt

tryt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaWodzisław Sl.
  • Imię:Roman

Napisano 08 marzec 2023 - 13:18

Dobrze, że w naszym kraju wszyscy wpadają szybko na to jak obrobić komuś dupę... Dziś będzie wszystko wyprostowane.
Zapraszam do nas do Lubonia to tylko 3 godziny z Wodzisławia ;-)
Więcej informacji na temat realizacji jest na FB: https://www.facebook.com/BlokeFishing/

Dziękuję za zaproszenie, jednak trochę daleko. 400 km i 4 godziny mapy google podpowiadają. Może kiedyś.

Nie ma się o co obrażać :). Lokalizacja do takiego sprawdzenia właśnie mi była potrzebna 


  • Rafał Światłoń lubi to

#76 OFFLINE   Rafał Światłoń

Rafał Światłoń

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLuboń
  • Imię:Rafał

Napisano 08 marzec 2023 - 17:05

Dziękuję za zaproszenie, jednak trochę daleko. 400 km i 4 godziny mapy google podpowiadają. Może kiedyś.

Nie ma się o co obrażać :). Lokalizacja do takiego sprawdzenia właśnie mi była potrzebna 

@tryt ja się nie obrażam, przedstawiam swój punkt widzenia.



#77 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 marzec 2023 - 18:47

@ Bolesław, jeżeli okleją Ci zwykłą naklejką,to wierz mi , że nie musi stać na wodzie. Słońce samo ją załatwi 😁.


Jasne. 🙂 Ile zapłaciłeś za swój projekt z oklejeniem ? Ja mam 460cm z niską burtą.

#78 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 08 marzec 2023 - 18:57

Ja robiłem 6lat temu,poza tym w zaprzyjaźnionej firmie reklamowej(projekt własny)😁. W sumie mam dwie łodzie oklejone,obie stoją cały czas pod chmurką,a w sezonie na wodzie i nic się nie dzieje.

#79 OFFLINE   RBTS

RBTS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • LokalizacjaŚrodkowa Wisła

Napisano 08 marzec 2023 - 19:49

Trwałość zależy przede wszystkim od zastosowanej folii. Przykładowo teoretyczna trwałość foli Oracal (jest też sporo innych):

ORACAL 641 3 lata - folia ekonomiczna, 
ORACAL 551 7 lat -  ok. pięciokrotnie droższa od ekonomicznej,
ORACAL 951 10 lat - ok. dziesięciokrotnie droższa od ekonomicznej.


#80 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 marzec 2023 - 20:51

Ja robiłem 6lat temu,poza tym w zaprzyjaźnionej firmie reklamowej(projekt własny)😁. W sumie mam dwie łodzie oklejone,obie stoją cały czas pod chmurką,a w sezonie na wodzie i nic się nie dzieje.

No to super jakość..🙂👍




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych