Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#2601 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 kwiecień 2012 - 19:20

Piszesz o sielskiej dolinie a ja pytam o sielską wodę pomiędzy Lubszą a Dobrzyniem.



#2602 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 28 kwiecień 2012 - 22:31

Jak się nie mylę to jeszcze niedawno były tam stawy rybne jutro zobaczę :mellow: dam znać .

#2603 OFFLINE   Wojtek84

Wojtek84

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 kwiecień 2012 - 23:06

Sorki analityk podobna nazwa i mi się skojarzyło,bo byłem nie dawno nad Widawą niedaleko sielskiej zagrody :D

#2604 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 29 kwiecień 2012 - 19:30

Wczoraj swoje podwoje dla szerszego grona wędkarzy otworzyli właściciele łowiska Sielska Woda usytuowanego między wsiami Lubsza a Dobrzyń .
.
Z tego co zauważyłem byłem tam dziś jedynym spinningistą a warunki są linia brzegowa w przybliżeniu mierzy 2 km choć nie wszędzie jest możliwość wygodnego łowienia , co do rybek to nie trafiłem dziś na idealne warunki potwornie silny wiatr nie tylko ze chwilami uniemożliwiał zarzucenie to jeszcze zmącił dość płytki zbiornik o gliniano/piaskowym dnie wiało tak mocno ze rosnąca tuż za płotem brzoza z hukiem pękła i powaliła się na ogrodzenie :wacko: , niecałe cztery godziny zajęło dość dokładne obłowienie całego zbiornika w tym czasie miałem dwa brania , pierwsza ryba po paru sekundach odpięła się z kotwicy bez zadziorów drugą był szczupak 60+ nawet dość waleczny jak na rybę z łowiska komercyjnego i to tyle z moich doświadczeń :( .
Z rozmowy z właścicielem dowiedziałem się ze w dniu wczorajszym łowisko opuściły cztery szczupaki w tym jeden ponad 7kg a są i większe jego rekord 114cm lecz niestety od przyszłego roku nie planuje już zarybiać szczupakiem .
Ja na pewno jeszcze odwiedzę Sielską Wodę mam pewien niedosyt bo przez wiele lat szczupaki były dla mnie rybą nr.1 i metrowca złapać muszę :mellow: .

Załączone pliki



#2605 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 29 kwiecień 2012 - 19:36

Jeszcze dwie fotki :D .
.

Załączone pliki



#2606 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 kwiecień 2012 - 21:54

Byłem dzisiaj trochę porzucać na plemniki na barkach, z początku wiatr dokuczał i nic się nie działo, miłym akcentem była kontrol ale najmilszym prócz kilku drobnych okoni stał się okoń gigant, zarazem moja życiówka 40tak :huh: :huh: :huh: ! Jutro postaram się o fotki! :mellow:

#2607 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 kwiecień 2012 - 06:01

Gratulacje sąsiad. Zareklamowałeś mi łowisko przed 1 maja. We wtorek będzie tam komplet.... ludzi:]:]

#2608 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 30 kwiecień 2012 - 22:33

Sorki , Jacek prosił o jakieś info , pomyślałem , wykonałem , nie miałem zamiaru nic reklamować nie jest to w żaden sposób w moim interesie :D .
ps. Reklamą było by dopisanie ze łowiłem tylko na własnoręcznie wykonane przynęty świetnie sprawdzające się nawet w najgorszych warunkach :lol: i to już jest w jakiś sposób w mym interesie :mellow: .

#2609 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 maj 2012 - 12:32

Byłem rano nad Odrą za Janówkiem, koszmar ...... woda podwyższona, brązowo - bura i pełna płynącego świństwa. Ciekaw jestem skąd to się wzięło, nie zauważyłem żadnej ulewy :( , a co do ryb, to jedno branie szczupaka na spokojniejszej wodzie, niestety po 3 sekundach sobie odpłynął :(

#2610 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 maj 2012 - 12:42

Ja również o rana biczowałem dzisiaj odre. Na pierwszy strzał poszła odra w okolicach wyspy opatowickiej. W drugim rzucie na brombe uderzył kleks 44cm. Pierwszy kleń na brombe, branie wyjątkowo efektowne. Nastepnie udałem sie kanal powodziowy i tam udalo mi się zlowić jednego bolenia 55cm i jeden spadł po pięknym odjeździe. Jutro powtórka. Zbieram ekipe na całodniowy wyjazd na odrę poniżej brzegu w poszukiwaniu grubej rapy. Chętni pisac na priv. Jade z wrocka i zabieram ze sobą grilla.

Zdjęcie klenia. Byłem sam i miałem tylko komórke wiec jakość kiepska.

imageshack.us/photo/my-images/339/20120501005.jpg/

#2611 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 maj 2012 - 21:52

Sorki , Jacek prosił o jakieś info , pomyślałem , wykonałem , nie miałem zamiaru nic reklamować nie jest to w żaden sposób w moim interesie :D .
ps. Reklamą było by dopisanie ze łowiłem tylko na własnoręcznie wykonane przynęty świetnie sprawdzające się nawet w najgorszych warunkach :lol: i to już jest w jakiś sposób w mym interesie :mellow: .



Dzięki za info.
U mnie dziś dwa bolki (max 67 cm) na wobka hand made + jaź i kleń na wobki forumowego kolegi Oleix.

Byłem dwukrotnie kontrolowany raz z brzegu raz z łodzi ;) - nieco przepłoszyli mi miejscówkę ale ok niech kontrolują jak najczęściej.

#2612 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 03 maj 2012 - 19:55

Coś wrocek słabo łowi...
Żadnych zgłoszeń ryb w dedykowanych tematach!? Czyżby faktycznie jakaś klątwa na nasze wody padła? A może na wędkarzy? :mellow:

Ja cały dzień na Baryczy i do zera. Aż mi się nie chce wierzyć że to prawda :huh:

Edit: Klonka wyciągłem, se przypomniałem, ale taki był, że zapomniałem :D

#2613 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 03 maj 2012 - 21:06

Fido chyba słabo śledzisz forum :mellow:

#2614 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 04 maj 2012 - 09:07

Wiem, wiem, widziałem, gratki za bolka ale chyba nie w naszych okolicach złapany. A tu w okolicach? Tarliskowe brzany też pomijam...

#2615 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 04 maj 2012 - 09:35

Wszystkie bolki jakie połapałem to w naszych okolicach, powyżej i poniżej Wrocławia, brzany stoją tam gdzie mają stac i słyszałem o sporej grupie fanów tej ryby, ja jak się tam wybiorę to w poszukiwaniu innego gatunku :D
Rybki są i sporo osób łowi, więc nie ma co panikowac :D

#2616 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 maj 2012 - 16:00

Wszystkie bolki jakie połapałem to w naszych okolicach, powyżej i poniżej Wrocławia, brzany stoją tam gdzie mają stac i słyszałem o sporej grupie fanów tej ryby, ja jak się tam wybiorę to w poszukiwaniu innego gatunku :D
Rybki są i sporo osób łowi, więc nie ma co panikowac :D



Ziom7 - Serdecznie Gratuluję 80tki. Jeżeli dobrze zrozumiałem twój post to ryba stała w warkoczu tuż poniżej szczytu główki - czy tak?



#2617 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 06 maj 2012 - 16:17

Dzięki, ryba miała ponad 80cm :mellow: , uderzyła na spokojnej, głebokiej wodzie, za głowką po str. zapływowej, gdzie stała to nie wiem, ale rzut był w koryto z podstawy głowki. Mogła go prowadzic stamtąd, mogła stać w warkoczu lub na głebokiej wodzie - tego nie wiem dokłądnie, uderzenie było na spokojnej za warkoczem :D
Gratuluję rybek
pozdrawiam
ziom

#2618 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 06 maj 2012 - 16:41

Ziom pięknie rapki kosi i Wrocław nam reprezentuje w wątkach rybnych. Tylko pozazdrościć.

#2619 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 06 maj 2012 - 17:27

akurat Tomek Twoje, chyba robia większe wrażenie :D Późną jesienią już nie wielu łowiło. :D

#2620 OFFLINE   Casdamato

Casdamato

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 maj 2012 - 13:40

W niedziele odbyły się zawody okręgowe w chobieni organizowane na żywej rybie. Wędkarze wykonywali sobie pomiary ryb wszystko na zasadach fer play. Taka formuła ma się wpisać na stałe wiec tylko się cieszyć.
wyniki
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1562/wiadomosci/6122 4/pliki/puchar_dyrektora_biura_zo.pdf

Ogólnie wyniki słabe i nie wiem kto rozpuszczał plotki, że wysyp bolenia w tym roku






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych