Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#2761 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 27 lipiec 2012 - 12:16

Pięknie :lol: gratuluje sumika i wklejanki tyź , co to za kijek :o .


To jest Mikado Lexus 2,4 do 10g. Używam go na okonie, żyłka 0,14 Owner. Było tylko 100m, a sumek wyciągał na początku na raz po kilkadziesiąt metrów. Potem jak lekko dokręciłem hamulec i syn wyjął kotwicę to nas zaciągnął 200m do zatoczki :D
Dopiero tam miał dość i go podebrałem.

Wędka trzeszczała jak nie wiem co... :D ale dała radę.

Slavo

#2762 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 27 lipiec 2012 - 12:49

Doradzil by mi ktos jakich woblerow uzywac na kanale bartoszowickim jest tam Płytko maksymalna glebokosc moze 120 Cm Jakimi przynetami TAm łapac glownie chcialbym klenia lub jazia. Dzisiaj wlasnie jade do krokodyla I mysle co kupic prosze o szybko odpowiedzi konkretne nazwy i modele woblerow i jak je prowadzic



Tak jak Koledzy pisali wcześniej: woblery Instinct 3 i 4 cm będą dobre, ale jeszcze lepsze mogą okazać się Bromby (małe i średnie) oraz chrabąszcze smużące powierzchnię wody.

Nie tylko te będą dobre. Spytaj sprzedawcę w sklepie to Ci coś doradzi - oni po to tam są.

Albo zamiast kupować w sklepie, zamów sobie zestaw woblerów od Andrzeja Lipińskiego z jego strony na allegro. Wyjdzie Ci taniej, a odbrać możesz szybko bo firma jest z Wrocławia :D
Andrzej na pewno coś Ci doradzi żebyś miał na początek.
Ja też tak zaczynałem przygodę z tymi woblerami i kiedyś pytałem. Nigdy nie odmawiał pomocy.

Pozdrawiam

Slavobeer

#2763 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 lipiec 2012 - 15:10

No wlasnie wrocilem i kupile insynkt 3cm Wieczorkiem zamierzam go sprawdzic :D

#2764 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 lipiec 2012 - 21:14

No dzisiejszy wypad na rybki Udany Na Kanale Powodziowym Koło mostu swojczyckiego Skusil Sie szczupaczek okolo 35 Cm i blizej jazu bartoszowickiego Bolen około 60 Cm Na spiryta 9 ktorego potem urwalem :(

#2765 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 lipiec 2012 - 10:02

No dzisiejszy wypad na rybki Udany Na Kanale Powodziowym Koło mostu swojczyckiego Skusil Sie szczupaczek okolo 35 Cm i blizej jazu bartoszowickiego Bolen około 60 Cm Na spiryta 9 ktorego potem urwalem :(


No to gratulacje. Kanał i okolice jazu to niestety miejscówka-KILLER na woblery boleniowe. Taki poziom wody jaki jest teraz dodatkowo pogarsza sytuację. A wobki trochę kosztują... :wacko:
Mnie też czeka uzupelnienie pudełka z boleniówkami... bo byłem na Kanale jakiś czas temu.


#2766 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 10:07

no niestety Ryba w takich Miejscach siedzi wiec warto Ryzykowac :D Dzisiaj wieczorkiem mam zamiar za kleniem Pochodzic na kanale

#2767 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 lipiec 2012 - 10:13

no niestety Ryba w takich Miejscach siedzi wiec warto Ryzykowac :D Dzisiaj wieczorkiem mam zamiar za kleniem Pochodzic na kanale



Próbuj próbuj, chociaż przy tej temperaturze może być lipa...
Mnie klenie ostatnio na Kanale omijają. Dlatego jeżdżę nad inne odcinki naszej Oderki :D

Slavo

#2768 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 10:21

Nom Wsumie pogoda jest jaka jest ale napewno lepsze i zdrowsze jest Pochodzic Za ryba niz siedziec w domku przed komputerem :D Ale wieczorkiiem Mosze cos sie skusi A jaka zyłke zakładac na klenia ? doradzicie cos jakies grubosci i firme Konkretna bo do wedkarskiego zamierzam jechac

#2769 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 lipiec 2012 - 10:29

Nom Wsumie pogoda jest jaka jest ale napewno lepsze i zdrowsze jest Pochodzic Za ryba niz siedziec w domku przed komputerem :D Ale wieczorkiiem Mosze cos sie skusi A jaka zyłke zakładac na klenia ? doradzicie cos jakies grubosci i firme Konkretna bo do wedkarskiego zamierzam jechac


Oj było tych rad już cała masa. Ja używam na klenie 0,16 (kiedyś nawet 0,14 ale odkąd zacząłem łowić regularnie kleniki powyżej 40cm, a zdarzają się większe, przediadłem się na 0,16). Dłuższy czas było to Trabbucco, ale ostatnio słychać i to jest prawda, że strasznie się skręcają mimo stosowania krętlików. Teraz zmieniłem na tę samą firmę, ale kolor żyłki ciemnozielono-czarny. Totalnie inna jakość, ale co do koloru wypowiem się po licznych testach. Bo obawiam się tej ciemnej barwy żyłki w czystej wodzie... :wacko: Ta co się skręca była bardzo jasna. Obie mają na pudełku napis Spinning, ta ciemna ma obrazek szczupaka.

Kup sobie jakąkolwiek, nie sugeruj się tym co inni używają. Zacznij od tych tańszych, zobacz, spróbuj. Może trafisz na coś godnego uwagi - wtedy daj nam znać. Może ja też spróbuję :D

Slavo

#2770 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 10:46

Zaraz mi sie Uda wstawic Wczorajszego BOlka kolega mi tylko przesle bo robil swoim aparatem bo ma lepszy w telefonie :D

#2771 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 lipiec 2012 - 11:01

Zaraz mi sie Uda wstawic Wczorajszego BOlka kolega mi tylko przesle bo robil swoim aparatem bo ma lepszy w telefonie :D


Zanim wstawisz fotki, przeczytaj regulamin :D
Nie wiem jaka to fotka, ale bierz przykład od starszych Kolegów i nie wstawiaj fotki robionej na szybko, byle jak, byle gdzie.
Takie zdjecia zasadniczo nic nie wnoszą do forum.

I zwracaj, bardzo Cię proszę, uwagę na pisownię postów. Będzie nam przyjemniej i łatwiej czytać.

To tyle podpowiedzi :D

Pozdrawiam

Slavo

#2772 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:00

Ok :D To znaczy zdjecie Jest w miare ładne NA kafelkach Lezy Bolen I obejmuje go calego :D

#2773 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:20

WOW :o
Na kafelkach w kuchni, czy w łazience?
Ważne, żeby było widać rybę, dawaj dawaj to zdjęcie, pewnie piękny bolek w łazienkowym ujeciu. Hmm, już się nie mogę doczekać.
Tak w ogóle to gratulacje, napisz coś o metodzie połowu. Na żywczyka, robaczka uderzył? Ładnie chodził?


#2774 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:26

A o to szczupaczek z wakacji Zlapany W jeziorze Wilcze woj Lubuskim Zdjecie Robiony na trawie Dlatego Ze pobieglem z nim Szybko Pod domek bo aparatu Nie mialem Po krótkiej sesji Wrocił Do Swojego Królestwa :D Wrzuce Go na wrzuta.pl Poniewaz zdjecia sa za duze zeby dodac je tutaj :D


Zapraszam do prezentowania zdjęć zgodnych z regulaminem forum.





#2775 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:28

Na kaflach na bartoszowicach A chodzil ladnie Bylem zadowolony bo Wyciagnalem Go na delikatna wedke I nie typowo SPiningowa Tylko Picker 3m 5-25 G Wyrzutu :D Zyłka Glowna 22 Satori jaxon Feeder :D Wobler SPirit 9 Pana Andrzeja L

#2776 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:42

niedzielny przyłów Artura - miał być kleń... +- 75 cm



mo-chu pogratuluj Koledze Arturowi :D
Przepiękna brzanka !

Taką rybkę (tylko większą :lol: )chciałbym w tym roku upolować nad Odrą.

Slavobeer

#2777 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:45

[quote title=rafaelo1996 napisał(a) dnia sob, 28 lipiec 2012 02:26]A o to szczupaczek z wakacji Zlapany W jeziorze Wilcze woj Lubuskim Zdjecie Robiony na trawie Dlatego Ze pobieglem z nim Szybko Pod domek bo aparatu Nie mialem Po krótkiej sesji Wrocił Do Swojego Królestwa :D Wrzuce Go na wrzuta.pl Poniewaz zdjecia sa za duze zeby dodac je tutaj :D


Zapraszam do prezentowania zdjęć zgodnych z regulaminem forum.



Widzę, że młody Kolega nie posłuchał dobrej rady i nie przeczytał regulaminu wstawiania/zamieszczania zdjęć na forum jerbait.pl :wacko:

A o jakich kaflach na Bartoszowicach piszesz? Chodnikowych takich?

Slavo

#2778 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:47

Tak Bo jak spiningowalem To wchodzilem do wody :D I akurat bolen sie skusil To wyciagnalem go na kafle Kolega pstryknal zdjecie I Rybka do wody Spowrotem :D ja ryb nie biore bo nie lubie jesc jedynie to dorsza nad morzem czasami zjem

#2779 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:52

A to przepraszam w takim razie wlasnie skonczylem CZytac regulamin Co prawda Szczupak nie mial 75 Cm Wiec sorrki nastepnym razem Bede zwracal uwage na takie rzeczy :D

#2780 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2012 - 14:23

Testowal Ktos zyłke Dragona 0.16 Perch na Okonia Dzisiaj ja zamierzam sprawdzic Na Kleniu Nawinalem 150 M 0.22 Satori Feeder A nastepnie na nia z 200 m Dragona Perch 0.16 :D sprawdzimy Dam znac jak wroce :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych