Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#3041 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 07 listopad 2012 - 23:33

O tym co się dzieje na wszelakich zimowiskach, zatokach, starorzeczach nasz ZO PZW wie DOSKONALE :) Ale po co pilnować ryb na zimowiskach? Odpowiedzcie sobie tak szczerze... Nie będzie ryb bo wytłukli - BĘDZIE PIĘKNA PODSTAWA DO ZARYBIEŃ !!! I kaska z Waszych składek popłynie szerokim strumieniem do Ośrodków Zarybieniowych (czyli do Kolesi, hehe ). I BIZNES się kręci.
Macie jakieś wątpliwości, jakieś pytania?
Pokażcie mi choćby jedno koło w naszym Okręgu, w którym leśne dziadki nie rządzą, w którym nie ma zarybień pod gumofilców, którzy tłuką rybę bezpośrednio po wpuszczeniu do wody. Ja takiego koła nie znam, ale może Wy znacie?
Napiszcie, trzeba takich ludzi promować, nagłaśniać.

Slavo

Prośba do Jacka - Analityka.
Jacku, nawet jak wiesz, domyślasz się łowisk, miejscówek- proszę Cię nie pisz na forum. Ten wątek czytamy my, aktywni w ilości kilku, kilkunastu.
A 10x tylu sk....synów tylko czeka na sygnał gdzie ryba się zgrupowała żeby ją wytłuc i wyszarpać.
Zastawmy te informacje dla siebie i 100%-owo pewnych znajomych. Szkoda tych okonków...

#3042 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 07 listopad 2012 - 23:37

Żeby tak zupełnie nie zaśmiecać wątku swoim pesymizmem chciałbym zaprosić wszystkich do obejrzenia fotek rzeki Ślęży na podaną poniżej stronkę pomimo tego ze to skrajnie zdegradowana rzeczka nie warto jeszcze jej przekreślać :) zapraszam .
http://fotopolska.eu...zeka_Sleza.html

#3043 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 08 listopad 2012 - 17:36

Pokażcie mi choćby jedno koło w naszym Okręgu, w którym leśne dziadki nie rządzą, w którym nie ma zarybień pod gumofilców, którzy tłuką rybę bezpośrednio po wpuszczeniu do wody. Ja takiego koła nie znam, ale może Wy znacie?
Napiszcie, trzeba takich ludzi promować, nagłaśniać.


Ja znam takie koło z tym że ja jestem z Legnicy a nie z Wrocka. I nie chodzi o promowanie i nagłaśnianie tylko "zbieranie się" w takie koła i do roboty !! Z tego co pamiętam przewijał się temat wrocławskiej rzeki na tym forum i jakoś nie było widać specjalnego nagłaśniania i promowania ! Wychodzi na to, że nawet jak kogoś w dupę kopnie pomysł to nie zajarzy, ale to tylko z prostej przyczyny. Każdy ma to w głębokim poważaniu.

Tylko na forum można sobie popisać ...jestem noł kilowcem od zawsze, brzydzę się smakiem ryb, kto naprawi ten system, no i precz z PZW :D

Użytkownik Erin edytował ten post 08 listopad 2012 - 17:46


#3044 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 listopad 2012 - 17:58

ciekawy link i sporo do poczytania o rzece: http://mkoo.pl/index.php?mid=4

#3045 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 listopad 2012 - 20:26

Dzisiaj krótka wizyta z kolegami po kiju na Wrocławskie akweny,celem miały być okonie - złowiliśmy troszkę okoni, największe po 25cm, wiec bez rewelacji. Naszymi rybkami dnia był szczupaczek 65cm i troszke mniejszy jego kolega. Presja jak to na sobotę przystało przeeeeeeeeeeeeeeeeeogromna i wiele miejsc trzeba było omijać, więc tragedii nie było, nikt z nas o kiju nie wrócił :P B)

#3046 OFFLINE   rzewo

rzewo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:wojtek

Napisano 10 listopad 2012 - 20:48

w dniu dzisiejszym bylimy w trójkę na starorzeczu poniżej Brzegu: na gumy złowiliśmy 2 sandacze / 2,30 i 3,30 kg oraz 1 lin !!!!!!!!!!!! nieco ponad wymiar

Użytkownik rzewo edytował ten post 12 listopad 2012 - 19:24


#3047 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 listopad 2012 - 22:33

gratuluje... GŁUPOTY! tyle było niedawno pisania na temat miejscówek ! jak nie bedziesz już mogl do końca roku wsadzić nogi w żadne miejsce nad wodą to może wtedy zaczniesz mysleć...

#3048 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 10 listopad 2012 - 22:37

Trudno się nie zgodzić...."Odra w okolicy Wrocławia", to rzeczywiście chyba najlepsze określenie "precyzujące" co niektóre miejscówki...

#3049 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 22:51

A ja pierwszy dzień od kilku tygodni nie byłem nigdzie nad wodą w okolicach Wrocławia. Nic to, jutro będę...

A koledzy, przedpisacze ;) , myślą że proch odkrywają jeśli chodzi o miejsca wczesnojesiennych połowów? Wystarczy nie napisać gdzie łowimy i te miejsca znikną :D

#3050 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 listopad 2012 - 20:04

hehe Rzewo I gdzie sandacze w plecaku

#3051 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 listopad 2012 - 20:20

Fido może nie znikną ale na pewno bedzie tam mniej osób jeśli nie bedzie napisane czy tam coś żre czy nie żre,wiem co dzieje sie aktualnie na głosce jak i wiem o innych miejscach w rejonie Wrocławia gdzie coś sie jeszcze dzieje może nawet i wiecej niż na niej i nie tylko chodzi o ilość ryb ale także o ilość "bydła" jakie w ostatnim czasie widuje nad wodą.I lepiej moim zdaniem jest nie pisać miejscówek bo jak było pisane wcześniej to że "bydło" nie znaczy że nie potrafią obsługiwać sie myszką...

#3052 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 listopad 2012 - 21:25

Ja również zaliczyłem niezły weekend, wczoraj PB zander 76 cm na Rędzinie, dziś krótszy ale waleczniejszy - 68 cm. Zdjęcia komórką, jak zrzucę na kompa to wrzucę...

Załączone pliki

  • Załączony plik  76.JPG   74,53 KB   159 Ilość pobrań

Użytkownik elpojo edytował ten post 12 listopad 2012 - 08:56


#3053 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 22:13

Z łodzi czy z brzegu? W kapeluszu łowiłeś ;) ?

#3054 OFFLINE   jureki

jureki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaBrzeg Dolny

Napisano 12 listopad 2012 - 11:46

gratuluje... GŁUPOTY! tyle było niedawno pisania na temat miejscówek ! jak nie bedziesz już mogl do końca roku wsadzić nogi w żadne miejsce nad wodą to może wtedy zaczniesz mysleć...


@Oleix sądzę, że Twoje filmy instruktażowe (lub jak kto woli reklamowe) też walnie przyczyniły się do popularyzacji odrzanych miejscówek.
Także zanim sam rzucisz kamień ....

#3055 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 listopad 2012 - 15:05

Z łodzi czy z brzegu? W kapeluszu łowiłeś ;) ?

Z brzegu, w czapeczce MHX B)

#3056 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 12 listopad 2012 - 15:27

Brawo Przemku! Spasiony ten zed!

#3057 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 listopad 2012 - 16:32

Jureki rozumiem ze na filmach widać odrazu tablice z nazwą miejscowości?

#3058 OFFLINE   muzik21

muzik21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 17:39

W niedziele 3h na wyspie opatowickiej- na zero. Dzisiaj 5h w okolicy Trestna, jedna ładna rybka spadła do tego jedno branie. Napotkani wędkarze też na zero. Jedyny plus to kontrola PSR- pierwsza odkąd łowię na wrocławskich wodach.

#3059 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 listopad 2012 - 17:41

Pojo Ty też... widze że wszystkim sie udziela walenie miejscówek :angry:

#3060 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 12 listopad 2012 - 17:57

Ja również dziś miałem kontrol PSR. Skróciłem sobie robotę i przed powrotem do domu łowiłem w okolicach mostu Millenijnego. Co do ryb to sporo okonia, nawet ładne ale sporo spadów miałem. No cóż muszę montować kijek na pasiaki. Kontrol rzeczywiście była miłym akcentem tego dnia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych