Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#341 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 03 październik 2008 - 09:19

witam
nie będę powtarzał nie mówie ze jest zła przynęta bo łowiłem na nią w szwecji z dobrym skutkiem :mellow: tylko chodzi mi o to ze w mych rejonach się nie sprawdziła . Napweno jak bym jechał do szwecji wzioł bym jerki ale umnie raczej przynęty zdobią pudełko :D chyba ze szczupaków nie ma ?

pozdrawiam wszystkich

#342 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 03 październik 2008 - 13:32

powiem ci prawde przynęta slider sprawdza sie na jeziorach na rzekach to jest istna lipa slider przynęta testowana na wodach skandynawi została okrzyknięta hitem w naszym kraju

te przynęty w naszym kraju służą jako ozdoba w naszyh pudełkach tyle ;) niech zrobią film w polskich realiach i pokażą skutecznosc przynęt w tedy zobaczymy :mellow:


Marcin, może lepiej czytaj to co piszesz i wstawiasz na forum - nie będzie nieporozumień. Bo to co napisałeś teraz, ma się nijak do Twojej wypowiedzi sprzed kilku dni, a sprowokowałeś kilka ostrzejszych wypowiedzi może zupełnie niepotrzebnie.

YO!



#343 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 październik 2008 - 07:20

i co tam nad Oderka ? :mellow: ja polowilem chwile ..tzn usiłowalem od strony redzina i tamtych okolic :D .. zawalone grunciarzo-miesiarzami.. dziadkami co łowią na trzy wedki czyli mozna powiedziec standard..dziwi mnie ,ze tych miesiarzo-wedkarzy ciagle przybywa myslalem ,ze zimno sie zrobi i bedzie spokoj.. co do ryb to jeszcze jak bylo ciemno to sandacze troche poskubaly ..ogolnie ryba jest to cieszy.. ale jak tylko przyjechali miesiarze i zaczeli drzec morde jeden do drugiego to sie zmylem.. moze w tygodniu cos bedzie dalo sie polapac.. a jak u Was ? pozdrawiam..

#344 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 październik 2008 - 13:51

Chmmmm pływałes na łódce za śluzą?? Ja równiez byłęm dzisiaj na rędzinie... ludzi jak na pielgrzymce. Złowiłem jednego małego okonia za sluzą koło 3 pala. No i byłem świadkiem połowu dwóch sandaczy na żywą płotke oraz wyciagania trupa... masaktryczny poranek

#345 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 październik 2008 - 18:28

to niezle :mellow: to nie ja plywalem ,ale widzialem lodke :mellow: heh trupa tez na zywa plotke zlapali ? :mellow: a co do ludzi to masakra.. dawno tak duzo nie bylo.. jak w lecie nad morzem ;d

#346 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 05 październik 2008 - 18:31

mój kolega kiedys był na nocy i miał branie zacioł opró konkret swieci przy brzegu latarką i widzi babe na kiju rzuca sprzęcior i w nogi <_<

#347 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 październik 2008 - 19:18

ale co z opadu nie ? :unsure: wypuscil ? :huh:

#348 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 05 październik 2008 - 19:30

lapał z gruntu rzucił wędke i poleciał do domu zadzwonił na police i zjawiła sie armia badawcza :lol:

#349 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 październik 2008 - 20:30

Były zawody koła Astra o największą rybe. Koles wylosował stanowisko, poszedł, zszedł nad wode rozłożył się i zaczął łapać. Zauwazył, że przy brzegu w wodzie pływa jakas torba wiec kijem podciagnał no i dalej pisac nie trzeba...:/ okazało się że to jakis młody chłopak, miał rozpięty rozporek i rozwaloną głowe z tyłu... Strach na ryby jeździć. No ale rybka sie ruszyła i to najważniejsze.

#350 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 październik 2008 - 21:49

Bylem dzisiaj od 15 do 21. Dwa brania, dwa pod nogami jeden sandacz okolo pol metra - nie zdazylem zaciac, a drugie nie wiem co to bylo Ogolnie nad woda cos sie dzialo. Lowilem na jednej ostrodze to 2 metry odemnie uklejki wyskakiwaly z wody jak z katapulty. Pewnie bolen chodzil. Obrzucilem caly rejon wahadlowka/obrotowka i guma ale nie udalo sie nic zlowic :/

#351 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 06 październik 2008 - 08:33

ale co z opadu nie ? :unsure: wypuscil ? :huh:



buhahahahaha :D :lol:

#352 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 październik 2008 - 09:16

Abstrachując od trupów to ja niechwaląc się złowiłem przez weekend na Oderce 10 szczupaków (największy ponad 70 cm) bolenia i kilka okoni - wszystko na moje własne robione woblery - wszystkie w tym samym kolorze (srebrno-sraczkowatym) :D

#353 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaOstrów Maz.

Napisano 06 październik 2008 - 09:22

gratuluje :D

jak pewnie wiesz mamy na forum temat http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=5512& ;amp ;amp ;start=0& woblerowa wariacja i fajnie by było gdybyś pochwalił się swoimi wobkami :D

#354 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 październik 2008 - 09:32

Zaraz wrzuce tam fotki :D
Nie są może piękne ale skuteczne

#355 OFFLINE   Jarokowal

Jarokowal

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 październik 2008 - 10:50

i co tam nad Oderka ? :mellow: ja polowilem chwile ..tzn usiłowalem od strony redzina i tamtych okolic :D .. zawalone grunciarzo-miesiarzami.. dziadkami co łowią na trzy wedki czyli mozna powiedziec standard..dziwi mnie ,ze tych miesiarzo-wedkarzy ciagle przybywa myslalem ,ze zimno sie zrobi i bedzie spokoj.. co do ryb to jeszcze jak bylo ciemno to sandacze troche poskubaly ..ogolnie ryba jest to cieszy.. ale jak tylko przyjechali miesiarze i zaczeli drzec morde jeden do drugiego to sie zmylem.. moze w tygodniu cos bedzie dalo sie polapac.. a jak u Was ? pozdrawiam..

Zajechaliśmy nad Oderkę z rańca, jakis sponingista nam przeszkadzał to zaczęliśmy drzeć mordę i koleś się zmył :lol:

Ja w sobotę sumka z trolingu trafiłem. Sandaczy nie uświadczyłem, ale mój towarzysz na łodzi jednego trafił.

#356 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 06 październik 2008 - 18:43

ha ha ha ,ale smieszne.. nastepnym razem jak bedzie wam przeszkadzal to mu to powiedzcie ...:D

#357 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 06 październik 2008 - 18:56

a co do tego trupka to faktycznie trzeba uważac nad woda.. czasem dziwni ludzie sie kręcą.. dobrze sie w cos uzbroic :mellow: ja osobiscie zawsze mam pod reką dosc długi klucz nr 32 i telefon do przyjaciela :DDDDDD hehehe .. :angry:

a co do szczupaków to jest na prawde dobrze.. i wlasnie na woblerki w kolorze sraczkowato-zolto-brązowo srebrnym.. oby tak dalej pzdr..

#358 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 październik 2008 - 22:53

co do krzyczacych miesiarzy to masakra, czaje sie na drapieznika nie raz, a gosc mi z drugiej ostrogi drze jape :angry: albo podchodzi i pyta jak tam biora

#359 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 07 październik 2008 - 06:00

Kamil: a gdzie łowisz tzn mniej wiecej? pzdr

#360 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 październik 2008 - 08:02

Drodzy koledzy z Wrocławia i okolic. Skoro rybka sie ruszyła i coś dzieje się nad wodą to moze jakies wspólne spotkanie wiekszą ekipą?? Łowienie i być moze jakis grill?? Jesli jest ktos zainteresowany to piszcie propozycje miejsc, Jeśli chodzi o termin to moze ta sobota??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych