Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#841 OFFLINE   superuszy

superuszy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 czerwiec 2010 - 20:46

Że w sobotę są towarzyskie zawody na zlocie to w przerwie między meczami podjechałem potrenować na oderkę.;)
Wrzucam zdjęcie na podkręcenie emocji :mellow: .

Załączone pliki



#842 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:12

Gratulacje, piękny zębacz.
Czy on odrzański aby jest?
Plener prawdziwie szuwarowy, fajnie.

#843 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 czerwiec 2010 - 19:17

no to Gratuluję :D

#844 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 czerwiec 2010 - 19:21

No, Michale fajny ryb <_< Gratulacje.
Ale widzę, że przyłów, bo wydaje mi się, że za boleniem rzucałeś


Pozdrawiam
Kamil

#845 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 czerwiec 2010 - 08:45

Super sztuka ;D

#846 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 czerwiec 2010 - 22:51

Panowie dajcie znac jaki wynik połowów ze zlotu ;p
Na Janówku za płytami dalej most przez kanał zamknięty. Wiecie Panowie może kiedy będzie można tam dalej przejechac autem?


#847 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 czerwiec 2010 - 20:42

Ja dzisiaj chcialem polowic bolenie... jednak tam ,gdzie powinny byc pojawilo sie stado olbrzymich Tolpyg :huh: ! Malo tego braly jak durne na twistery.. zmienilem sprzet na mocniejszy ,ale niestety nie udalo mi sie zadnej wyholowac. Emocje ogromne.. podczas odjazdow robily fale wieksza niz motorowka :mellow: wszystkie mialy mocnooo ponad metr w granicach 150cm !!

#848 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 czerwiec 2010 - 10:17

Ciekawe przeżycia miałeś Ixiuuu - może nieco dokładniej opisz miejscówkę i porę dnia - będziemy bardziej wyczuleni na takie niespodzianki.



#849 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 czerwiec 2010 - 10:18

Panowie wg mnie Zlocik udał się – dziękuję za wspólnie spędzony czas. Żywię nadzieję, że takie spotkania – lepsze poznanie się - ożywi wymianę wędkarskich informacji między nami co pozwoli nam łowić po prostu więcej.

Rybek oczywiście było za mało ale nieco więcej niż w listopadzie więc jest progres – oby tak dalej :D

informację dla tych co nie byli:
Zebrało się nas sześciu – było miło – na starcie na opasce złowiliśmy wspólnie 2 bolenie, klenia i okonia + kilka pustych brań. Zapowiadało się dobrze. Niestety potem (chyba) popełniliśmy strategiczny błąd przechodząc na główki – tam nic się nie wydarzyło niestety. W ogóle woda była wysoka ale już dość dobra do łowienia – sięgała poziomu traw – nadal mocno mętna. Na rzece nie widać było żadnego żerującego drapieżnika (na starorzeczu był moment że pokazały się bolki na stojącej wodzie – szkoda że wtedy mnie tam nie było :() .

Potem ognisko, kiełbaski i powrót na opaskę – niestety już bez wyciągniętej ryby choć jeszcze były dwa boleniowe brania (na powierzchni niestety nadal nie było śladu żerowania).

Pozdrawiam


#850 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 czerwiec 2010 - 20:02

Dzięki chłopaki za wspólne łowienie B) zlot dla mnie bardzo udany, proponuję powtórkę w niedługim czasie. Ja bym do Wilkowa podjechał - jest kawałek, ale warto. Kiedy było nas sześciu?

#851 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 28 czerwiec 2010 - 22:31

Wielkie podziękowania dla Was za mile spędzony czas i możliwość poznania się. Ja niestety krócej od reszty, bo prosto po pracy dopiero przyjechałem...
Ryby wymiarowej niestety nie zaliczyłem, ale był 40cm bolenik, branie kolejnego, już dużego, na końcu opaski i na koniec po 21 godzinie, jak już powoli kapitulowałem (przez komary, które uwzięły się wyjątkowo), na główce powyżej opaski, na granicy warkocza i spokojnej wody coś mocno uderzyło w małego woblera. Niestety to coś się nie pokazało i puściło woblera. Podejrzewam konkretnego klenia... :D
Oby do następnego razu.
Jak już się nałowię na jeziorach i rzekach Suwalszczyzny, wracam nad naszą Odrę, Widawę i inne rzeczki.

Może są chętni na wspólne łowienie w sierpniu?

Pozdrawiam wszystkich

#852 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 czerwiec 2010 - 10:30

1. a właśnie - jeszcze Slavobeer dołowił bolenia - tak więc łącznie były 3 a nie 2 bolenie,

2. czekam w takim razie na info kiedy rybki bedą nieźle gryzły (+ gdzie) i w trybie pilnym :D zwołamy kolejny Zlocik,

3. Michał: było nas sześciu - jak odjechałeś to zjawił się jeszcze Slavobeer i Ziober,

Pozdrowienia

#853 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 czerwiec 2010 - 10:56

Jacek, moje propozycje:
- tam, gdzie Andrzej łowił (i połowił)
- Wilków (bo dawno tam nie byłem i mnie korci bardzo)

#854 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 czerwiec 2010 - 09:12

Koledzy,
zazdroszczę Wam, bo woda szybko opada i robi sie nad Odrą całkiem ciekawie, a ja w weekend udaję sie na zasłużony 3 tygodniowy wypoczynek. Jak się nałowię na jeziorach na końcu Polski, dołączę do Was na kolejne spotkanie.

Tak na marginesie: mój bolenik to był mikrobolenik :( całe 40cm...

Pozdrawiam Was serdecznie

#855 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 lipiec 2010 - 12:45

Witam, jak tam koledzy po kiju we Wrocławiu i okolicy się coś dzieje? Mimo upałów kumpel ostatnio łapie bolki (największy 75cm).

#856 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 02 lipiec 2010 - 13:18

Witam. Ja wczoraj rozpocząłem sezon na brzany taką jedna niedużą ale grubuśką 53 cm B) Teraz szykuję się do akcji wąsaty birbant

#857 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 lipiec 2010 - 22:57

Maszerując do pracy prczechodziłem przez most milenijny i jak zawsze przystanełem nad zatoczką dla barek rozglądam się obserwuje ide dalej w pewnym momencie na wodzie zrobił się kocioł i cisza. Poczekałem chwile ale nic się niedziało więc maszerowałem dalej po przejściu 15m zauważyłem coś dużego potężne ciało suma który wygrzewał się tuż pod taflą wody miał koło 2m chodz nie dam sobie ręki uciąc niestety po chwili wpłynał w głebine ale za to pokazyły się ładne metrówki bodajże sandcza. Fajnei widziec że w odrze mamy jeszcze takie piękne ryby

#858 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 lipiec 2010 - 18:44

Drodzy koledzy potrzebna jest pomoc na Kozanowie, otóż tamtejszy dziki stawik, kolo policji i niedaleko Odry przeżywa przyduche a w raz z nim setki 20cm szczupaczków ! Można by było odłowić je- są pod brzegiem i wpuścić do Odry, PSR rozkłada ręce! Ktoś ma jakiś pomysł?!





#859 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 lipiec 2010 - 07:45

Dziki nie dziki ale pod PZW należy więc i tak musimy otrzymac pozwolenie do odłowu inczej kary się mogą posypac

#860 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 lipiec 2010 - 19:52

Cześć,

Drodzy koledzy potrzebny jest pomoc na Kozanowie, otóż tamtejszy dziki stawik, kolo policji i niedaleko Odry przeżywa przyduche a w raz z nim setki 20cm szczupaczków ! Można by było odłowić je- są pod brzegiem i wpuścić do Odry, PSR rozkłada ręce! Ktoś ma jakiś pomysł?!


Booseib - Daj nieco wiecej szczegółów - jaki sprzęt twoim zdaniem potrzebny jest do tej roboty - ile czasu potrzeba - ilu ludzi + dokładniej gdzie ten stawik jest i może uda się zebrac parę osób,

Pozdro







Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych