Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#861 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 lipiec 2010 - 18:25

Koledzy co tak tu cicho? Jak taki gorąc to na rybki nie chodzicie?

#862 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:41

U mnie średnio - bywam nad wodą i zwykle jakąś rybkę czy dwie złowię ale nie sięgają wymiarami tutejszych limitów - szukam grubego zwierza to może w końcu jakiegoś skuszę :D.

Wczoraj np. tylko okonki brały.

#863 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 lipiec 2010 - 20:27

a która strona wrocławia?

#864 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 lipiec 2010 - 12:16

Ja zwykle poniżej Wrocka wędkuję - choć i we Wrocku czasami - boleń i kleń się czasami uwiesi - ani razu w tym roku nie widziałem jeszcze mocno aktywnych boleni (to już staje się normą niestety - b. rzadko widuje sie mocno aktywne bolenie) - wygląda na to że tutejsze bolki po powodzi od razu weszły w letni - niemrawy - styl żerowania,

ale na zachętę - znajomy złowił ostatnio we Wrocku sumka 1 metr na lekki zestaw.

#865 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 16 lipiec 2010 - 14:57

Odra po powodzi wyglada jak martwa.. jakby w niej ryb nie bylo.. chodzilem za sumem ponad 2 tygodnie rekord prawie 10godzin rzucania i nawet brania. Uwiesilo sie pare sandaczykow i to wszystko. Atak bolenia widzialem moze 2 razy.

#866 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 lipiec 2010 - 09:09

Ja musze siebie zmusic wkońcu. A w nocy jak panowie żeruje coś?

#867 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 17 lipiec 2010 - 09:55

W dzień faktycznie z oznakami żerowania nie jest grubo - ale pojedyncze bolki się pokazują, brzanki też furkają w miejscach przebywania. Natomiast po zmroku widywałem niezłe koncerty - prawdopodobnie wąsate wychodzą na żarcie na płycizny - wrażenia niezapomniane.

#868 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 lipiec 2010 - 11:03

ale polowiles cos ? czy tylko obserwacje ? :D

#869 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 17 lipiec 2010 - 11:50

po jednej wyprawie jeden maluch trochę ponad wymiar, ale dodam, że choć po powodzi odra zdecydowanie płytsza to komfort trollingowania wypaśny - pomimo orania dna na odcinku kilku kilometrów nie zaliczono żadnego zaczepu :huh:

#870 OFFLINE   dragond500

dragond500

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaUK -Wrocław

Napisano 17 lipiec 2010 - 12:01

Monk

Może wkońcu mogę kupić DT :mellow: Bo jak pamietasz zawsze w pierwszym rzucie go traciłem po trzecim sobie odpuściłem ;)

#871 OFFLINE   BadrHari71

BadrHari71

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 lipiec 2010 - 13:03

witam jestem nowy na tym forum i chce naswietlic pewna sprawe ... Wedkuje na widawie w okolicach sliwic po powodzi zostało w rzecze bardzo duzo pieknych ryb ... sumy,leszcze,krapie nawet czestym przyłowem jest karp... łowie wyłacznie drapiezniki raczej na spinning złowiłem weiele szczupakow i okoni a takze miałem na wedce suma jednak nieszczesliwym trafem wypioł mi sie... cieszyłem sie ze widawa obfituje takaimi rybami lecz co z tego ... woda spadła do normalnego stanu i setki kilogramow białej ryby szczupakow i sumów widziałem 2 117cm i 175CM !!!!! zostaja łowione w sak badz na tzw reke... imformowałem zeby wysyłano patrole itp lecz bezskutecznie... tyle moge zrobic w tej sprawie ... jesli ktos ma jakies wplywy badz cos podobnego prosze o pomoc ... pozdrawiam

#872 OFFLINE   dragond500

dragond500

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaUK -Wrocław

Napisano 18 lipiec 2010 - 15:14

Witam, nie przebywam obecnie w PL ale powiedz mi gdzie próbowałeś dzwonić i zgłaszać ten problem ? Pozdrawiam

#873 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:52

witam jestem nowy na tym forum i chce naswietlic pewna sprawe ... Wedkuje na widawie w okolicach sliwic po powodzi zostało w rzecze bardzo duzo pieknych ryb ... sumy,leszcze,krapie nawet czestym przyłowem jest karp... łowie wyłacznie drapiezniki raczej na spinning złowiłem weiele szczupakow i okoni a takze miałem na wedce suma jednak nieszczesliwym trafem wypioł mi sie... cieszyłem sie ze widawa obfituje takaimi rybami lecz co z tego ... woda spadła do normalnego stanu i setki kilogramow białej ryby szczupakow i sumów widziałem 2 117cm i 175CM !!!!! zostaja łowione w sak badz na tzw reke... imformowałem zeby wysyłano patrole itp lecz bezskutecznie... tyle moge zrobic w tej sprawie ... jesli ktos ma jakies wplywy badz cos podobnego prosze o pomoc ... pozdrawiam


Cześć,

Samo pisanie o takich przypadkach na forum może pomóc ograniczyć zjawisko - przestraszyć nieco sprawców - dobrze więc że poruszasz taki temat -
Swoją drogą to czym ma zajmować się PSR i strażnicy PZW jeżeli nie takimi sprawami?

Może ktoś z tych służb byłby skłonny wypowiedzieć się na forum - sądzę że niektórzy z nich zaglądają na to forum.

#874 OFFLINE   dragond500

dragond500

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaUK -Wrocław

Napisano 19 lipiec 2010 - 00:07

Sprawa została nagłośniona teraz tylko czas pokaze jakie będą efekty i czy uda sie trafić w dane miejsce ale to kolga powyżej musi pomóc.

Pozdrawiam

#875 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:07

podjaołem walke sam

A jaka to niespodzianka? Jeżeli ja będę łaził w woderach to czy mnie też spotka ta niespodzianka?

#876 OFFLINE   BadrHari71

BadrHari71

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 17:08

witam . wczoraj miała miejscce pierwsza kontrola jaka widziałem w zyciu :D takze napewno ludzie beda o tym gadac i wpłynie to kozystnie na skale kłusownictwa na rzecze ...

#877 OFFLINE   BadrHari71

BadrHari71

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 20:28

oni napewno nie zagladaja na takie forum :D

#878 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 20:29

@BadrHari71 i rzewo
proponuje zapoznac sie z regulaminem tej strony http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=6624& ;start=0&
w formie i tresci obydwa posty kwalifikuja do ostrzezenia lub nawet bana!


#879 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 lipiec 2010 - 21:15

@BadrHari71 i rzewo
proponuje zapoznac sie z regulaminem tej strony http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=6624& ;amp ;start=0&
w formie i tresci obydwa posty kwalifikuja do ostrzezenia lub nawet bana!



Pitt - proszę nie bądź taki tajemniczy - napisz może wprost czemu te posty nie są ok.
Jak dla mnie to fajna wymiana informacji o sytuacji na lokalnych łowiskach.


#880 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 21 lipiec 2010 - 07:18

BadrHari, nie zrozumiałeś intencji Pitt'a. Nie chodzi mu o fakt, że zgłaszasz takie sprawy, ale chodzi o fakt, że sam (niezgodnie z prawem) próbujesz te problemy rozwiązywać. Tu naprawdę nie chodzi o 10kg ryby.
Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku przy podejmowaniu życiowych decyzji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych