Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#2941 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 09 październik 2012 - 07:08

Dzisiaj na Wiśle koło Sandomierza mój wujaszek walnął mętnookiego 96,5cm :)We Wrocku też są
ja połowiłem kilka 57,67,57,64


Dołączona grafika


Ładnie połowiłeś ;) , wiesz czemu było tak dobrze??? dziś pod Wrocławiem było skrobanie szyb, rybki to przewidziały, chyba pierwszy przymrozek był tej jesieni.

#2942 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 09 październik 2012 - 11:18

Dzisiaj tzn. wczoraj brały bolki ok.60,68,ok.60,kłak.ok.60 :) Zandery to z kiedy indziej i nie wszystkie na raz 57,67 razem w jeden dzien,później 57 i jeszcze później 64 ten ostatni jakieś cztery dni temu.Pozdro

#2943 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 09 październik 2012 - 11:53

ale i tak się ruszyły z tego co czytam, myślałem, że na jednym wypadzie dorwałes wszsytkie

#2944 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 09 październik 2012 - 12:05

Dzisiaj na Wiśle koło Sandomierza mój wujaszek walnął mętnookiego 96,5cm :)We Wrocku też są
ja połowiłem kilka 57,67,57,64


Dołączona grafika



PIĘKNY ZANDER :)

#2945 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 październik 2012 - 12:58

Ładnie połowiłeś,taki komplecik to juz miły połów:) Na jaką gumę i czy wszystkie na tą samą?

#2946 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 09 październik 2012 - 20:37

Dzięki :)
Łowiłem na kopyto 3" i ohio relaxa(widać na foto-seledyn),bardzo dobra guma,w tamtym sezonie trochę na nią połowiłem na Wiśle.Pozdro

#2947 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 październik 2012 - 21:58

Dzięki za info.Nie miałem przyejemności nią łowic wiec spróbujemy:)

#2948 OFFLINE   muzik21

muzik21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 11 październik 2012 - 18:12

Dzisiaj pochodziłem, trochę w okolicach ZOO. Jeden krótki, pod wymiarowy szczupak się spiął i jedno branie zawalone- rewelacji nie było. Ale pierwszy wypad na Wrocławską Odrę w sezonie jesiennym zaliczony- w sobotę powtórką. Zdradzą koledzy w jakich rejonach Wrocławia poławiają te mętnookie? :D

#2949 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 październik 2012 - 18:32

muzik21 - kolego okolice ZOO są bardzo dobrym rejonem na zanderki!

#2950 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 11 październik 2012 - 19:16

No i znalazłem wymiarowe sandasie. I serdecznie wątpię aby to było spowodowane przymrozkam :D
Dziś trzy brania, dwa na brzegu a jeden, chyba ich dziadek ;), spadł przy podbieraniu.

Użytkownik FidoAngel edytował ten post 11 październik 2012 - 19:16


#2951 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 11 październik 2012 - 19:26

Brawo Fido!
Przymrozkami, a jakże, - poczułeś nadchodzące i zabrałeś się porządnie do roboty :)

#2952 OFFLINE   muzik21

muzik21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 13 październik 2012 - 10:14

Ranny spacerek po Wyspie Opatowickiej, Wędkarzy dużo, ryb niestety mniej. U mnie dwa krótkie sandaczyki+ 2 brania, w tym jedno całkiem ładne walnięcie. U innych podobnie lub jeszcze gorzej.

#2953 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2012 - 16:38

Gratki dla Zioma za wielkiego rapiszona w boleniowym wątku - ja też dziś szukałem bolków (jak zawsze) ale Ziom mi wszystkie podpiera ;-) Od wklejanie zdjęć chyba nie staje się człowiek lepszym wędkarzem ale może motywacja nieco rośnie ? aby starać się i starać ... bo z tymi rybami łatwo nie jest

Załączony plik  _s0.zmniejszacz.pl_Sandacz66_obcięty_zmniejszacz-pl_212908.jpg   40,14 KB   138 Ilość pobrań
  • Booseib lubi to

#2954 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 14 październik 2012 - 19:46

Na wstępie dzięki Jacek i gratulacje ładnego zedziora oraz konkretniej fotki, ja już nie pamiętam, kiedy szedłem na ryby z gumami w plecaku...hmmm już nei pamiętam kiedy brałem plecak. Dawno nie byłem na sandaczach, ale "to" niestety jest silniejsze niż ja :lol: .
Nawiązując do mojej zachłannosci :rolleyes:, czy jak to tam nazwałeś, to kwestia zgrania kilku małych czynników, trochę szczęścia, ot cały przepis ;)

#2955 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2012 - 20:20

Gratki dla Zioma za wielkiego rapiszona w boleniowym wątku - ja też dziś szukałem bolków (jak zawsze) ale Ziom mi wszystkie podpiera ;-) Od wklejanie zdjęć chyba nie staje się człowiek lepszym wędkarzem ale może motywacja nieco rośnie ? aby starać się i starać ... bo z tymi rybami łatwo nie jest

Załączony plik  _s0.zmniejszacz.pl_Sandacz66_obcięty_zmniejszacz-pl_212908.jpg   40,14 KB   138 Ilość pobrań


Gratuluje Jacku udanego połowu. Sandacz się rusza i to na dobre. Od poniedziałku zamierzam troszkę za nim pojeździć.

#2956 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2012 - 21:24

Na wstępie dzięki Jacek i gratulacje ładnego zedziora oraz konkretniej fotki, ja już nie pamiętam, kiedy szedłem na ryby z gumami w plecaku...hmmm już nei pamiętam kiedy brałem plecak. Dawno nie byłem na sandaczach, ale "to" niestety jest silniejsze niż ja :lol: .
Nawiązując do mojej zachłannosci :rolleyes:, czy jak to tam nazwałeś, to kwestia zgrania kilku małych czynników, trochę szczęścia, ot cały przepis ;)



No właśnie - któregoś z tych małych czynników ciągle mi brakuje. Sandałek na woblerka (nie na gumę).

#2957 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 19 październik 2012 - 07:07

Gdzie jeszcze na widawie mozna jakiegos klenia złowić? Bliżej ujscia? Bo powiem ze od krzyżanowic to juz chyba poschodziły. Ślęza w okolicy A4? Dałoby rade coś tam złowić jeszcze?

#2958 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 19 październik 2012 - 11:07

Gdzie jeszcze na widawie mozna jakiegos klenia złowić? Bliżej ujscia? Bo powiem ze od krzyżanowic to juz chyba poschodziły. Ślęza w okolicy A4? Dałoby rade coś tam złowić jeszcze?


Na Widawę w tym roku to chyba nie ma mocnych... Zastanawiam się czy to nie jest efekt wygolenia brzegów rzeki, wyciągnięcia z niej powalonych drzew itp. Dla mnie Widawa w tym roku przestała istnieć niemalże... Zero kontaktów z konkretnymi kleniami... Zniechęciłem się i już nie jeżdżę. Skupiłem się na Odrze i tam też w tym roku udało się coś złowić :) Może widawskie kleniki popłynęły za mną do Odry?

Gratuluję kontaktow z sandaczami. Mnie póki co omijają :)
Ale ja je jeszcze postraszę w tym roku!!!

Slavo

#2959 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 19 październik 2012 - 11:31

Na klenie na Widawie nie mogę narzekać, w okresie letnim grube były, nie wszędzie są wygolone, Szymanów, i inne.

#2960 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 22 październik 2012 - 11:48

Pogoda ostatnio dopisuję,bolenie powinny brać,powiedzcie czy na Odrze coś się dzieje?Bo wróciłem teraz na jakis czas nad Wisłę i poza sumkiem 92(przy łowieniu bolków,których nie było widać)to jest bryndza totalna.Na dwa dni nad Wisłą,przy słonecznej aurze i zwiedzeniu kilku dobrych kilometrów rzeki,może raptem cztery wyjścia bolka widziałem.Zastanawiam się,czy na Odrze jest lepiej,nie wiem czy też taka lampa i ciepło jak tu...

Użytkownik wildriver edytował ten post 22 październik 2012 - 11:49





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych