Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#3281 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 29 grudzień 2012 - 15:39

Jednakże swoje kroki mam zamiar skierować do Oławskiej 16 .

Jest na forum parę osób zrzeszonych w tym kole może będą chcieli napisać parę słów :) .

 

 

I zacnych spinningistów to koło ma "na stanie".  :)
 

W rzeczy samej panie kolego :D .



#3282 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 31 grudzień 2012 - 12:43

Przepięknie kończy się ten rok  , cudowny słoneczny poranek cieplutko ok 3 stopni można by pomyśleć ze to już marzec .

Woda ładnie przez perę dni opadła dziś jakby powoluteńku szła do góry . Zaraz po świcie udało się wydłubać parę okonków z dołka przed główką nieduże ale dość żwawe nawet w czasie wyhaczania walczyły ostro :D . Potem przerwa okonki przetrzebiłem :lol: , zrobiło się trochę wietrznie i ostre słońce wręcz pogoniło mnie z miejscówki troszkę połaziłem szukając jakiegoś rybnego dołeczka ale nic z tego nie wyszło , pozostały czas przeznaczyłem na testowanie ostatnio wykończonych woblerków około dziesiątej na świeżutką bolenióweczkę strzał po minutce na brzegu ostatni tegoroczny boleczek delikatnie go odhaczam daje buziaka i zegnamy się do maja ^_^ .

Serdecznie pozdrawiam wszystkich kolegów o kiju . Dosiego roku oby przyszły rok nie był gorszy od tego :lol: czego wam i sobie życzę .



#3283 OFFLINE   doktorek

doktorek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 687 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 31 grudzień 2012 - 16:23

To faktycznie zakończyłeś rok wspaniale :)

Troszkę Ci zazdroszczę, a pozdrowienia i życzenia - szczerze odwzajemniam.

P.



#3284 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 16:51

Faktycznie wczoraj przepięknie było, calusieńki dzień włóczęgi w Dolinie Baryczy z lekką wędką, słoneczko, wiaterek. Wróciłem opalony :)

Wpis nr 58 w rejestrze zakończył rok.

 

Pomyślności w Nowym Roku. Wędkarskiej i wszelkiej innej też. Pozdrawiam Fido.



#3285 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 31 grudzień 2012 - 17:40

Ja też chciałbym Wam wszystkim życzyć tego co najlepsze na Nowy 2013 Rok.

 

Połamania i obyście jak najwięcej czasu spędzali nad wodą. Czego i sobie sam życzę :)

 

 

Mnie nie udało się, niestety, mimo szczerych chęci zakończyć sezonu nad wodą :(

Na pocieszenie pozostanie udany wypad z ubiegłego tygodnia i kilka sandaczy zaliczonych jednego dnia.

 

Teraz czas szykować woblerki na inne rybki, śliczne i kolorowe :)

 

Pozdrawiam Was !!!

 

Idę się zabawić :)

 

Slavobeer



#3286 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 01 styczeń 2013 - 17:55

poppołudniowa wyprawa na odrę w poszukiwaniu sandaczy zakończyła sie porażka .Wyniosły sie chyba gdzieś indziej podsumowując bankowa miejscowka nie dała mi kontaktu z ryba,ale mimo wszystko było warto.Sezon otwarty choc bez ryby.

#3287 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 styczeń 2013 - 18:00

poppołudniowa wyprawa na odrę w poszukiwaniu sandaczy zakończyła sie porażka .Wyniosły sie chyba gdzieś indziej podsumowując bankowa miejscowka nie dała mi kontaktu z ryba,ale mimo wszystko było warto.Sezon otwarty choc bez ryby.

 

Okres ochronny sandacza: od 1 stycznia do 31 maja :)

 

Z pozdrowieniami i najlepszymi zyczeniami dla wszystkich w tym juz 2013r:)


  • tomaszka03 lubi to

#3288 OFFLINE   Leszek-1975

Leszek-1975

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • Lokalizacjanad Kwisą

Napisano 01 styczeń 2013 - 18:07

Witam. Myslałem tomaszka03 ze okres ochronny sandacza jest od 1.1 cos się zmieniło? no chyba ze na odrze jest  inaczej to przepraszam i zycze polamania w Nowym Roku :)



#3289 OFFLINE   Leszek-1975

Leszek-1975

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • Lokalizacjanad Kwisą

Napisano 01 styczeń 2013 - 18:08

 ooo kolega pierwszy był :)



#3290 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 01 styczeń 2013 - 20:23

Jezeli pierwszy lub ostatni dzien okresu ochronnego dla danego gatunku ryby przypada w dzien ustawowo wolny od pracy okres ochrony ulega skróceniu o te dzień.

Czyli wszystko zgodnie z regulaminem pzw, mogłem kuc sandacze,ale jak wczesniej napisałem one odmówiły wspołpracy. :D

#3291 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 01 styczeń 2013 - 20:27

9. OCHRONA RYB
§ 8 (...)

4. Jeżeli pierwszy lub ostatni dzień okresu ochronnego dla określonego gatunku ryb
przypada w dzień ustawowo wolny od pracy okres ochronny ulega skróceniu o ten
dzień.

 

Edit:Koleżka był szybszy


Użytkownik FidoAngel edytował ten post 01 styczeń 2013 - 20:27


#3292 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 01 styczeń 2013 - 22:21

Ja nawet jak bym chciał to bym nie mógł dziś łowić. Chociaż z drżącymi rękoma podrywanie gumy by wychodziło :lol:

Dałem czadu za zabawie... :o  i trzeba było odespać.



#3293 OFFLINE   Gandalfwhite

Gandalfwhite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 126 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Stefaniak

Napisano 02 styczeń 2013 - 07:18

9. OCHRONA RYB
§ 8 (...)

4. Jeżeli pierwszy lub ostatni dzień okresu ochronnego dla określonego gatunku ryb
przypada w dzień ustawowo wolny od pracy okres ochronny ulega skróceniu o ten
dzień.

 

Edit:Koleżka był szybszy

To i ja się przyczepię :)

Karta oczywiście opłacona na 2013 i rejestr połowów wypełnił kolega? :D

 

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!



#3294 OFFLINE   kolay

kolay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 10:41

To i ja się przyczepię :)

Karta oczywiście opłacona na 2013 i rejestr połowów wypełnił kolega? :D

 

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!

Kolega mógł łowić sandacze, nie wiem jak we Wrocławiu, ale w Poznaniu mozna łowić z opłaconymi znaczkami 2012 do końca stycznia. Wykupienie ich wczesniej jest nierealne. Jest to absurd PZW, ale najpierw  zarząd koła musi się spotkac, później skarbnik musi wziąć znaczki, realnie zapraszją od marca. Wielokrotnie to przerabiałem i wychodziłem na intruza ( Panie znaczki to w marcu jak się ciepło zrobi!). I jak tu nie kochać naszej oragnizacji...



#3295 OFFLINE   Gandalfwhite

Gandalfwhite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 126 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Stefaniak

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:28

A jak do tego podchodzi PSR i SSR?



#3296 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:04

Kolega mógł łowić sandacze, nie wiem jak we Wrocławiu, ale w Poznaniu mozna łowić z opłaconymi znaczkami 2012 do końca stycznia. Wykupienie ich wczesniej jest nierealne. Jest to absurd PZW, ale najpierw  zarząd koła musi się spotkac, później skarbnik musi wziąć znaczki, realnie zapraszją od marca. Wielokrotnie to przerabiałem i wychodziłem na intruza ( Panie znaczki to w marcu jak się ciepło zrobi!). I jak tu nie kochać naszej oragnizacji...

Witam,takie postawienie sprawy jest nie zgodne z regulaminem pzw,otóż sezon wędkarski trwa od 1 stycznia do 31grudnia i jeśli ktoś łowi 1st bez opłaconej składki to po prostu kłusuje...Jeżeli "jakaś" osoba z zarządu danego koła twierdzi,że można łowić do końca stycznia 2013r na opłaconej składce z 2012 roku to wprowadza kolegów  w błąd i nad wodą może to się skończyć mandatem.Tak na marginesie w moim kole (okręg Wrocław) skarbnik miał znaczki już dobry tydzień przed końcem roku...pozdrawiam



#3297 OFFLINE   Gandalfwhite

Gandalfwhite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 126 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Stefaniak

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:00

Witam,takie postawienie sprawy jest nie zgodne z regulaminem pzw,otóż sezon wędkarski trwa od 1 stycznia do 31grudnia i jeśli ktoś łowi 1st bez opłaconej składki to po prostu kłusuje...Jeżeli "jakaś" osoba z zarządu danego koła twierdzi,że można łowić do końca stycznia 2013r na opłaconej składce z 2012 roku to wprowadza kolegów  w błąd i nad wodą może to się skończyć mandatem.Tak na marginesie w moim kole (okręg Wrocław) skarbnik miał znaczki już dobry tydzień przed końcem roku...pozdrawiam

 

Zgadam się z kolegą.

Odnośnie znaczków jest to dobra wola skarbnika koła.

Odnośnie rejestrów i opłat wiem że we wrocławskim okręgu PSR wlepi mandat jak nic i żadne tłumaczenie nie przejdzie.



#3298 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:13

Kolega mógł łowić sandacze, nie wiem jak we Wrocławiu, ale w Poznaniu mozna łowić z opłaconymi znaczkami 2012 do końca stycznia. Wykupienie ich wczesniej jest nierealne. Jest to absurd PZW, ale najpierw  zarząd koła musi się spotkac, później skarbnik musi wziąć znaczki, realnie zapraszją od marca. Wielokrotnie to przerabiałem i wychodziłem na intruza ( Panie znaczki to w marcu jak się ciepło zrobi!). I jak tu nie kochać naszej oragnizacji...

sandacz ma okres ochronny od 1stycznia i w poznaniu z tego co wiem to nic sie nie zmieniło ;)  , a znaczki mozna kupić w siedzibie Pzw poznań ,a że nie ma znaczków w kołach to wina skarbników że nie chce im się dupy ruszyć

http://www.pzw.pozna...acje&Itemid=140

 

ja znaczki mogłem kupić po świętach :)


Użytkownik robas edytował ten post 02 styczeń 2013 - 18:15


#3299 OFFLINE   kolay

kolay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:43

sandacz ma okres ochronny od 1stycznia i w poznaniu z tego co wiem to nic sie nie zmieniło ;)  , a znaczki mozna kupić w siedzibie Pzw poznań ,a że nie ma znaczków w kołach to wina skarbników że nie chce im się dupy ruszyć

http://www.pzw.pozna...acje&Itemid=140

 

ja znaczki mogłem kupić po świętach :)

Robas dzięki za info, trzeba ruszyć tyłek na ul. Znanieckiej - jeśli chodzi o PSR to miałem styczność ale na wodach w okolicach Konina ( oni pod Poznan podlegają) i do lutego, marca przymykali oko- z tym, że zaznaczam , że kontrola nie była na wodach PZW. Utrudniona dostępność do znaczków, opłat to moim zdaniem choroba PZW.



#3300 OFFLINE   kolay

kolay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:55

Robas dzięki za info, trzeba ruszyć tyłek na ul. Znanieckiej - jeśli chodzi o PSR to miałem styczność ale na wodach w okolicach Konina ( oni pod Poznan podlegają) i do lutego, marca przymykali oko- z tym, że zaznaczam , że kontrola nie była na wodach PZW. Utrudniona dostępność do znaczków, opłat to moim zdaniem choroba PZW.

Dodam jeszcze, że 1 stycznia mozna łowić sandacza , szczupaka- bo to dzień wolny i wtedy okres połowu wydłuża się o te dni. Swoją droga toczymy tu niezłe dysputy o których przecietny gumofilc nie ma pojęcia-sprawdziłem to na 10 wędkarzach losowych,którzy mieli mnie za szajbusa jak mówiłem im o okresie ochronnym na węgorza.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych