Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#3401 OFFLINE   muzik21

muzik21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 21:52

Dlatego trzeba było jechać na narty, piękna pogoda, warun zajebisty, na ryby przyjdzie pora ;)

 

Jakbym był u siebie w domu to pewnie bym pojechał, ale z Wrocławia to jakoś mi się nie chciało. Mam nadzieję za tydzień zakończyć sezon. Teraz zajebiste, a w zeszły weekend było nie ciekawie. Gdzie jeździłeś?



#3402 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 22:13

jak zawsze - czechy, dziś był ostatni dobry dzień, mroz prawie cały czas się utzymywał, może później mały plus.

tzn mróz w nocy będzie nadal, rano będzie oblodzone chwilę, a później kasza i tak codziennie - mi to nie odpowiada, ja musze mieć stół :)



#3403 OFFLINE   muzik21

muzik21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 22:24

Właśnie w zeszłym tygodniu była kasza- no ale przynajmniej kolejek nie było- zawsze trzeba plusów szukać:D Jak patrzyłem na prognozy w dzień max koło 5, to na wyższych stokach pewnie dojdzie do okolic zera, wieć może tragedii nie będzie.



#3404 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 marzec 2013 - 23:45

Da się pogodzić - w sobotę narty, w niedzielę Odra.

W górach chyba kryzys widać bo kolejek do wyciągów nie ma :).


Użytkownik analityk edytował ten post 17 marzec 2013 - 23:45


#3405 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 19 marzec 2013 - 10:39

Nie ma w regulaminie RAPR obowiązujących strojów.

Można w kasku i nartkach sobie spiningować. :blink:



#3406 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 marzec 2013 - 10:47

Nie ma w regulaminie RAPR obowiązujących strojów.

Można w kasku i nartkach sobie spiningować. :blink:

Pewnie ! Harlem Shake z wędką i szafa gra, tego jeszcze nie grali... ! ;)



#3407 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 22 marzec 2013 - 01:35

Wczoraj mały popołudniowy rekonesansik w przemiłym towarzystwie Odra i jej kanały na terenie miasta Oławy  .

Niestety rybek nie było .

Woda wyraźnie podniesiona główki lekko przylane .

Wiosny ani widu ani słychu , za to śniegu po kostki :D klimaty jak w styczniu nad Regą :lol: .



#3408 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 22 marzec 2013 - 01:44

Zbyszek,jeszcze jakiejś trotki brakowało i pełnia szczęścia... :D Widoki faktycznie iście zimowe znad pomorskiej rzeki,miejscówki super a ryby też pewnie będą ale troszkę później... ;) Liczy się obecność nad wodą w miłym towarzystwie... :)



#3409 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2013 - 15:53

Zrobiłem sobie spacerek (bez wędki) wzdłuż odry - od Maślic do Janówka, zobaczyłem koszmar ....... wszystko opalikowane, drzewa i drzewka oznaczone do wycinki, teren częściowo rozryty przez ciężki sprzęt i co jakiś czas rozwieszone taśmy ....... brrrrrrrrrr, gdzie ja będę na ryby chodził?



#3410 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 24 marzec 2013 - 16:02

normalka w Polsce... :angry: skąd ja to znam...?pewnie z wielu wód na jakich łowiłem,tak łowiłem bo już się po prostu nie da.... :(



#3411 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 24 marzec 2013 - 16:11

Na którym to konkretnie odcinku od wysokości Kożiej ? Mam tam niedaleko działkę budowlaną , prace były już dawno planowane ale odpuścili przed EURO .


Użytkownik wedkarzyk1 edytował ten post 24 marzec 2013 - 16:11


#3412 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2013 - 16:12

A szkoda gadac... U mnie na Bartoszowicach na powodziowym kanale Rownież coś chyba majstrują bo koparki przy brzegach . A takie łowisko fajne  jest Może go w całosci nie popsują bo zamierzalem  duzo czasu od maja poswiecic temu kanałowi.



#3413 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2013 - 16:59

dla mnie to sobie jaja robia panowie"budowlańcy" cypel pierwszego zimowiska zamknięty z powodu hehe naprawy wiaduktu kolejowego...,więc w zasadzie całe zimowisko odpada z łowienia,tama przy moście trzebnickim wraz z dosyć sporym odcinkiem brzegu tez w trakcie robót,tak samo cypel poniżej mostu osobowickiego cały zaorany,drzewa wycinaja nie ma powoli gdzie łowić jakies kpiny... zapłaciłem za karte po to żeby niemieć gdzie lowić... gdzie nie pojade tam zaorane wszystko...



#3414 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 24 marzec 2013 - 17:07

Michał dawaj do Oławy ugościmy po królewsku :D  .


Użytkownik wedkarzyk1 edytował ten post 24 marzec 2013 - 17:07


#3415 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2013 - 17:45

Kiedyś o tym pisaliśmy a teraz widać prace ruszły i pewno jeszcze to trochę potrwa a co z tego będzie? pewno równe brzegi, brak drzew i szybko spływająca powodziowa woda - podobno w zachodniej europie już dawno odeszli od tego stylu melioracji - ale na powódź w mieście (w stylu 1997) też nie mam za bardzo ochoty.



#3416 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 18:43

dla mnie to sobie jaja robia panowie"budowlańcy" cypel pierwszego zimowiska zamknięty z powodu hehe naprawy wiaduktu kolejowego...,więc w zasadzie całe zimowisko odpada z łowienia,tama przy moście trzebnickim wraz z dosyć sporym odcinkiem brzegu tez w trakcie robót,tak samo cypel poniżej mostu osobowickiego cały zaorany,drzewa wycinaja nie ma powoli gdzie łowić jakies kpiny... zapłaciłem za karte po to żeby niemieć gdzie lowić... gdzie nie pojade tam zaorane wszystko...

 

a na dodatek zasypali powodziowy na Kromera a powyżej jagiellońskich koparka deptak robi- pięknie będzie jak w Wenecji.,

Danek



#3417 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 24 marzec 2013 - 18:44

Kiedyś o tym pisaliśmy a teraz widać prace ruszły i pewno jeszcze to trochę potrwa a co z tego będzie? pewno równe brzegi, brak drzew i szybko spływająca powodziowa woda - podobno w zachodniej europie już dawno odeszli od tego stylu melioracji - ale na powódź w mieście (w stylu 1997) też nie mam za bardzo ochoty.

Niemcy już od wielu lat wracają do takiego stanu rzek jakie mieli z przed melioracji...Natomiast powodzie występują od zarania dziejów a to,że są tak tragiczne w skutkach jak np ta z 97 roku to tylko i wyłącznie wina człowieka,który na siłę poprawia naturę...



#3418 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2013 - 21:28

http://www.umwd.doln...-wezla-wodnego/

.... i wszystko jasne ...... właściwie prace obejmą cały odcinek Odry w zachodniej części Wrocławia. Plac budowy zaczyna się na Ślęzoujściu, a kończy za Janówkiem ....... czyli do końca 2014 Odra jest spalona :(



#3419 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2013 - 21:32

W takim razie karta w tym roku powinna byc za darmo. Bo i tak wiekszosc fajnych odcinkow bedzie bez dostepu ;/



#3420 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 21:36

Dzisiaj, zgodnie z planem, zrobiłem Widawę do ujścia. Przepiękna pogoda, cieplutko choć cały czas marzły przelotki i linka. Ptaki już wiosnę czują, pełno ich na drzewach, krzewach, śpiewają jak zwariowane.

Kilka a chyba nawet kilkanaście :angry: stad kormoranów już mnie tak sielsko nie nastroiło a jeden spokojnie żerował poniżej ujścia :wacko:

Co do ryb to ni chuchu, ani słychu ani dychu jakby to ładnie ująć. Na Odrze poniżej ujścia też nawet oczka nie widziałem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych