Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#4121 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 27 wrzesień 2013 - 09:04

Ziom,

ty ty ty noooo ty !!!!!!

Trzeba mnie było za szmaty wczoraj zabrać !!!!!

 

Tak to właśnie jest, ze jak się pracuje do 17.30-18.00 to jesienią nie ma jak na ryby wyskoczyć, a na godzinkę się nie chce, niedosyt by był...

 

Gratulacje za kolejnego sandałka we wrześniu !

 

Następnego wypadu nie daruję. Jadę po ciemku !

 

Slavo


  • Jarek M lubi to

#4122 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 27 wrzesień 2013 - 11:05

Wysoko brudno ale jak by ktoś pojechał i o dziwo połowił to byś miał z tym problem bo jak sam napisałeś lepiej siedzieć w domu...

A oglądaj sobie ile wlezie masz racje można wyeliminować takie przyłowy łowiąc od lipca do października lub... siedząc w domu oglądając filmy...

Oleix, w ten sposób "usuwam" konkurencję nad wodą, ale tylko w dzień. Nocami oglądam filmy i odpisuję na "merytoryczne" wpisy. :D



#4123 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 27 wrzesień 2013 - 11:27

ERIN i OLEIX - spotkajcie się nad wodą lub na privach i pyskujcie wtedy ile wlezie - tu kolejne "uprzejmości" będą kasowane. 

 

ZANDERIX



#4124 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 18:54

(...)

Następnego wypadu nie daruję. Jadę po ciemku !

A co w tym dziwnego, że po ciemku :) ? Zimno i ciemno ale tak ma być, jesień...

 

Ziom, gratki kolejnego mętnookiego.



#4125 ONLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 27 wrzesień 2013 - 22:14

Stary marudzisz jak p...da, twoich wywodów już się nie da czytać i spamujesz watek - weź to do siebie


Myslałem czy jest sens to komentować - nie ma sensu. Cham jesteś i kawał h..ja.

250 osób z Wrocławia. 5 osob pokazujących rybę. To co reszta czaka na wskazanie miejscówki żeby mięsa nałowić?

Może w takim razie przenieście sobie sposób pkazywania na jakieś prywatne forum albo prywatne maile.
Wy to dopiero spamujecie - jest rybka i 3 strony "gratków"... potem jeszcze 3 strony zapisów na piwo pod mostem. 

Myślę ze wiekszośc osób zaglądających na forum oczekuje porady - informacji jak łowić, gdzie łowić czy ktoś łowi, jaka woda itd. Nie trzeba nam szpanerów którzy kazego innego forumowicza traktują jak kłusola albo lenia który siedzi przed kompem zamiast nad wodą.
Jedziecie we dwóch nad wodę - łowicie rybę a potem siadacie do kompa i sobie gratulujecie mało co w dupę sobie nie wchodząc - co to jest ,, ja pier... jeszcze lajki sobie klikajcie na fejsie :)

Ja może nie łowię duzo na spining, w tym roku spedziłem kazdą sobotę z tyczką - wyjałem setki kg płoci leszczy i innych. Nie mam nawet jednej fotki ale pi...da ze mnie. NIe ma szacunku, nie mam kolegów. Chyba się załamię :(
 

Myślałem że to jest forum ale nie  .... to jest miesjce do lansu - nie ma miejsca dla początkujących, dla pi.d które nie potrafią uczą się - jakim prawem mają swoje zdanie. To jest miejsce dla ..."e"-kolegów.

A wracajac do relacji znad wody to ja dziś szczupaczek około 50+ i 23 okonie z czego największy 25cm. Ale hu.a wam powiem jak i gdzie.
Jak chcecie wiedzieć na co złowiłem piszczie na priv, sprzedam przynęty na które łowię. Cena 20zł za blaszkę.

 

 


 


  • Gobio Gobio, bjpol i robert 7791 lubią to

#4126 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 wrzesień 2013 - 22:26

..... no, ja jednak dostałem informację o stanie wody ...... i jutro zamiast nad Odrę wybieram się nad staw :)   



#4127 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 08:09

Jakub - ręce opadają, nie zrozumialeś chyba przekazu i dalej płaczesz jak p...zda.

Obrażony jesteś na mnie czy na forum???

jak masz do mnie prywatnie jakiś problem to możemy się ustawić i to wyjaśnić, nie ma problemu  ;)

3 strony gratulacji? nie widziałem

3 strony ustawiania się na piwo? - nie widziałem

Kto jeździ we 2 i sobie później gratuluje? - zazwyczaj jak jedziemy we 2 albo 3 to po złowieniu ryby przebijamy piatkę, jaramy fajkę i po temacie, na forum nie dublujemy gratulacji.

Myślę, ze dupowłażenie możesz w innych wątkach komentować, ale tam  Cie zjedzą.

Stary jestes dość mocno zdesperowany.

Pocieszę Cie , wczoraj spory sandał, ale fotki nie wrzucę, żebyś mogł spokojnie spać z dildem w odby...e ;)

Z tego co pamietam to też jakieś fotki probowałeś wrzucić kiedyś, ale niestety kolegów nie znalazłeś.

ogłoszenia sprzedaży chyba w innym wątku

z mojej strony koniec dyskusji, zapraszam na priva


Użytkownik ziom7 edytował ten post 30 wrzesień 2013 - 09:30


#4128 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 30 wrzesień 2013 - 08:19

A wy dalej nic nie zrozumieliście  ;) Plujecie jadem na kilometr.

Jak macie jakieś wzajemne donsy to koledzy skorzystajcie z PRIV bo doprowadzicie do tego że wątek poleci w kosz raz na zawsze  :)


  • Wojtek B. lubi to

#4129 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 30 wrzesień 2013 - 09:13

Takie duże chłopy :unsure:  Szkoda aby tym razem Mod wątek wyrzucił forever :mellow:


  • Wojtek B. lubi to

#4130 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 wrzesień 2013 - 09:42

.... w sobotę w południe zamiast nad Odrę poszedłem nad staw na Głównej, po godzinie wyciągnąłem dwa małe szczupaczki (takie 40-45 cm) i dwa razy podobne maluchy odprowadzały woblera ..... czyli prawdopodobnie ktoś tą wodę zarybia :)   .... fajnie się łapie bo pomimo pięknej pogoda jakoś pusto się nad wodą zrobiło.



#4131 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 wrzesień 2013 - 10:16

A ja wczoraj byłem na rybach, krótko, wręcz chwilę.

Rezultat: 5 urwanych gum, złamana szczytówka, ryb zero :(

 

Ale i tak pięknie było stać w tej mgle...



#4132 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 wrzesień 2013 - 10:18


Myslałem czy jest sens to komentować - nie ma sensu. Cham jesteś i kawał h..ja.

250 osób z Wrocławia. 5 osob pokazujących rybę. To co reszta czaka na wskazanie miejscówki żeby mięsa nałowić?

Może w takim razie przenieście sobie sposób pkazywania na jakieś prywatne forum albo prywatne maile.
Wy to dopiero spamujecie - jest rybka i 3 strony "gratków"... potem jeszcze 3 strony zapisów na piwo pod mostem. 

Myślę ze wiekszośc osób zaglądających na forum oczekuje porady - informacji jak łowić, gdzie łowić czy ktoś łowi, jaka woda itd. Nie trzeba nam szpanerów którzy kazego innego forumowicza traktują jak kłusola albo lenia który siedzi przed kompem zamiast nad wodą.
Jedziecie we dwóch nad wodę - łowicie rybę a potem siadacie do kompa i sobie gratulujecie mało co w dupę sobie nie wchodząc - co to jest ,, ja pier... jeszcze lajki sobie klikajcie na fejsie :)

Ja może nie łowię duzo na spining, w tym roku spedziłem kazdą sobotę z tyczką - wyjałem setki kg płoci leszczy i innych. Nie mam nawet jednej fotki ale pi...da ze mnie. NIe ma szacunku, nie mam kolegów. Chyba się załamię :(
 

Myślałem że to jest forum ale nie  .... to jest miesjce do lansu - nie ma miejsca dla początkujących, dla pi.d które nie potrafią uczą się - jakim prawem mają swoje zdanie. To jest miejsce dla ..."e"-kolegów.

A wracajac do relacji znad wody to ja dziś szczupaczek około 50+ i 23 okonie z czego największy 25cm. Ale hu.a wam powiem jak i gdzie.
Jak chcecie wiedzieć na co złowiłem piszczie na priv, sprzedam przynęty na które łowię. Cena 20zł za blaszkę.

 

 


 

 

 

Kuba daruj sobie to chamstwo na forum, nic takim podejściem nie osiągniesz...

Jeśli nie podoba ci się to, że się spotykamy, to zwyczajnie sobie odpuść, a nie krytykuj grupy ludzi, którzy widzą w tym jakiś sens. Ja bardzo lubię spotykać się z chłopakami z forum na mini-zlocikach.

 

A przy okazji gratuluję setek kilogramów płoci i leszczy no i tych okoni. Ja się nie znam na łowieniu białorybu... Szacun.

Tylko, że to nie to forum....

Nikt nie karze ci robić zdjęć, nikt cie nie nazywa z powodu nie wrzucania zdjęć tak, jak napisałeś.

Miejscówek okoniowych też nie musisz zdradzać, po przeczytaniu tekstów na forum, każdy zrozumie, że szanse na złowienie okoni są największe w różnego rodzaju zatokach, kanałach, starorzeczach. Proste :)

 

Pozdrówka

 

Slavo


Użytkownik Slavobeer edytował ten post 30 wrzesień 2013 - 10:29


#4133 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 12:28

Temat smużaków i kleni zakonczony na ten sezon, treaz szczupaki oraz produkcja własnych woblerów na nowy sezon pod klenia oczywiście. :)


  • amalker lubi to

#4134 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 wrzesień 2013 - 13:26

Temat smużaków i kleni zakonczony na ten sezon, treaz szczupaki oraz produkcja własnych woblerów na nowy sezon pod klenia oczywiście. :)

 

nie biorą już na smużaki?



#4135 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 wrzesień 2013 - 13:29

Jedna z ostatnich rybek złowionych w Odrze :)

Złowiony na prawie stojącej wodzie na gumkę 7-8cm.

Pierwszy mój boleń na gumę >)

 

 

Załączony plik  Boleń.JPG   203,53 KB   100 Ilość pobrań

 


  • Wojtek B. lubi to

#4136 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 30 wrzesień 2013 - 13:40

Wyznaję zasadę chamstwo chamstwem tępić. Jeśli ktoś mnie nie szanuje niech szacunku nie oczekuje.
Mogę nie łowić ryb, mogę mieć inne zdanie na temat gospodarki wodnej ale nie pozwolę na takie komentarze.

Pamiętajcie gdzie jesteście - NA FORUM ! I tak jak napisał Admin rozmowa ma być taka jakbyśmy stali obok siebie. Nie zgadzasz się z tym co piszę skomentuj grzecznie albo wcale.
Kilkaset osób na forum i tylko kilka które zabierają głos. Dlaczego?
Dlatego że doprowadziliście ten watek do płaskiej definicji.
Łowisz - pokaż - jesteś gość.
Nie łowisz nie odzywaj się jesteś dupa.

Nie pytaj o nic tylko wracaj do pierwszego posta, przenieś wiedzę nad rzekę i może za rok będziesz miał prawo się odzywać. Wcześniej wolno Ci tylko wysłać gratki tym co łowią.
Jesteście na wyższym levelu - spoko - piękna robota ale nie dyskryminujcie tych którzy próbują raz na miesiąc i czerpią radość z każdego okonia. Powiedzcie lepiej jak to zrobić.
Dlaczego nie powiecie - nie podzielicie się doświadczeniem. Może czujecie że woda jest tak przeprana że jeszcze ktoś może nabyć te umiejętności i wyłowić ostatnie okazy. Może takich miejscówek w których jesteście jest już tylko dwie bo reszta Odry to pustynie bez ryb. Gdyby tak nie było pewnie nie mielibyście tego strachu.



Zacytuję jednego z kolegów który pisał do mnie na priv
"nie przejmuj sie gamoniami walącymi gruchę do swoich zdjęć i 3 stronami robienia laski"
Przestańcie z ta gruchą :) i szanujcie innych.

 

Tyle ode mnie i to naprawdę już koniec ... dla dobra wątku.
Sorki dla wszystkich jeśli czujecie że ta afera to moja wina.


Wczoraj cały dzień nad Odrą - zwiedziłem Ratowice, Kotowice. prawie 9h biczowania gumą - żadnych małych przynęt. Zero kontaktu z rybą. Spotkanych kilku wędkarzy również bez ryb. Grunciarze wspominali że cały weekend było kilkudziesięciu spinningistów i wszyscy wyzerowali - poza kilkoma okonkami.
Na koniec dnia przeniosłem się do domu nad Oławkę w Siechnicach i tu niespodzianka - sandaczyk około 40cm na małego woblerka. Z nurtu - z wody o głębokości 50cm. Nie spodziewałem się.

 


  • Leszek-1975, Wojtek B. i robert 7791 lubią to

#4137 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 30 wrzesień 2013 - 14:35

Weźcie dajcie wszyscy spokój i jedźcie nad wodę. Ktoś nie łowi, to źle i jeszcze szuka winnych wokół, zamiast stanąć przed lustrem i po prostu poszukać(racjonalnie) przyczyn.. Ktoś łowi i się pochwali, to też niedobrze, bo część zazdrości, a część napisze, że ma to gdzieś, a tak naprawdę też ich skręca, a nie wiadomo dlaczego. To tylko ryba. Pogratulować wyników? Broń Boże,  bo to przecież wazeliniarstwo i lizanie dupy...

 

A jak ktoś ma taki strasznie "elitarny" pogląd na pewne osoby, to proponuję podnieść zad sprzed monitora, wybrać się kiedyś na takie spotkanie pod mostem w Lubiążu i spędzić chwilę z ludźmi. Zaręczam, że nie gryzą. Oczywiście, można stwierdzić: "to nie moje towarzystwo, nie dogaduję się z nimi itd". Ale takie wnioski wyciąga się chyba po spotkaniu, a nie unikając takowych i oceniać wszystko sprzed monitora.

 

Pozdrawiam

Kamil


  • Dedo i Slavobeer lubią to

#4138 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 wrzesień 2013 - 14:45

Kuba,

pokaż mi kiedy, gdzie i kto tak ci powiedział?

 

Łowisz - pokaż - jesteś gość.
Nie łowisz nie odzywaj się jesteś dupa. Nie pytaj o nic tylko wracaj do pierwszego posta, przenieś wiedzę nad rzekę i może za rok będziesz miał prawo się odzywać. Wcześniej wolno Ci tylko wysłać gratki tym co łowią.

 

Wmówiłeś to sobie i się tego trzymasz. Pytam po co, na co i dlaczego?

Zastanów się....

Bo jak tak ma wyglądać Twoja obecność na forum to może lepiej daj sobie spokój.....



#4139 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 30 wrzesień 2013 - 14:51

Weźcie dajcie wszyscy spokój i jedźcie nad wodę. Ktoś nie łowi, to źle i jeszcze szuka winnych wokół, zamiast stanąć przed lustrem i po prostu poszukać(racjonalnie) przyczyn.. Ktoś łowi i się pochwali, to też niedobrze, bo część zazdrości, a część napisze, że ma to gdzieś, a tak naprawdę też ich skręca, a nie wiadomo dlaczego. To tylko ryba. Pogratulować wyników? Broń Boże,  bo to przecież wazeliniarstwo i lizanie dupy...

 

A jak ktoś ma taki strasznie "elitarny" pogląd na pewne osoby, to proponuję podnieść zad sprzed monitora, wybrać się kiedyś na takie spotkanie pod mostem w Lubiążu i spędzić chwilę z ludźmi. Zaręczam, że nie gryzą. Oczywiście, można stwierdzić: "to nie moje towarzystwo, nie dogaduję się z nimi itd". Ale takie wnioski wyciąga się chyba po spotkaniu, a nie unikając takowych i oceniać wszystko sprzed monitora.

 

Pozdrawiam

Kamil

 

Mądrze piszesz chłopaku, popieram w 100%.

O to właśnie chodzi.



#4140 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 30 wrzesień 2013 - 15:21

Sławek przestań z zadawaniem kolejnych pytań  - nie sprowokujesz mnie - ten rozdział jest zamknięty. Każdy wyraził swoje zdanie - FINISZ.

Odejdź od klawiatury i idź nad rzekę :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych