Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9104 odpowiedzi w tym temacie

#6181 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1030 postów
  • LokalizacjaSudety / Kotlina Kłodzka
  • Imię:Tomek

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:47

W Wałbrzychu jedynie co zostało to plotka o pociągu.... Mam Odrę i co z tego ? To Ty w Wałbrzychu masz glinianki i nie narzekaj ...

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

 

Maćku nie dramatyzuj i nie unoś się :)    Od nas chłopaki jadą 150 km właśnie nad Odrę. Glinianki są , to prawda, ale populacja znacznie mniejsza niż w Odrze ;)



#6182 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:51

s4mo, chcesz się zamienić ? :D Ja chętnie :D

 

To już taka Legnica jest w naprawdę komfortowej sytuacji...

 

Póki co trzeba zagryźć zęby i robić, co się da. Ślubu z Wałbrzychem nie brałem...wszystko w swoim czasie ;)


  • TomekSudety lubi to

#6183 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:52

Nie unoszę się. Tylko to w naszym interesie powinno być byśmy mogli łowić w każdym miejscu Polski. Nie jeździmy po mięso tylko realizujemy swoją pasję która i tak już kosztuje. Na dodatek gdybyśmy bardziej się zaglebili to rzeka jest dobrem ogółu do którego każdy ma mieć dostęp...

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

#6184 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:55

Kamil ja pochodzę z Opola , mieszkam we Wrocławiu a dużo czasu spędzam w okolicach Wschowy. Żeby wszędzie moc polowic to troszkę będę musiał zapłacić ...

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

#6185 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 grudzień 2015 - 11:04

Ja nie narzekam na opłaty, bo każde hobby kosztuje i kosztować musi. Boli mnie tylko fakt marnotrawienia ogromnej części pieniędzy (a takie odnoszę wrażenie).

 

Podane przez Ciebie miejsca zamieszkania są, lekko mówiąc na drugim biegunie tego, co "oferuje" nam Wałbrzych i najbliższe okolice..


  • TomekSudety lubi to

#6186 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 23 grudzień 2015 - 11:40

Witam.

Czy ktoś z kolegów wie już jaka będzie dystrybucja tych dodatkowych znaczków np. na Wrocław tj. czy będą do wykupienia w macierzystych kołach ?



#6187 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 23 grudzień 2015 - 11:42

Ja słyszałem że w kołach przynajmniej w krokodylu już są a czy to prawda? 3stycznia chce opłacić.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

#6188 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 grudzień 2015 - 12:10

Wałbrzyskie już opłaciłem. Słyszałem, że dopłatę za Wrocław, będzie można zrobić tylko na miejscu, w stolicy Dolnego Śląska... ;/



#6189 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 23 grudzień 2015 - 12:23

Kamil e zezwolenia sprawdzales? Ja tak opole oplacalem

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

#6190 OFFLINE   Radeon

Radeon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radosław

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:33

A tak wracając do tematu to kanał powodziowy przy leclercu już pełny wody. Widziałem jak policja motorówka śmigała. 



#6191 OFFLINE   MARCIN W

MARCIN W

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 19:22

A tak wracając do tematu to kanał powodziowy przy leclercu już pełny wody. Widziałem jak policja motorówka śmigała.


Potwierdzam ale bardzo dużo syfu. A co do policji pewnie troll na ,,sucho" ;)

#6192 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 23 grudzień 2015 - 20:18

Panowie to nie kanał powodziowy tylko Kanał Miejski,kiedyś pływałem po nim statkiem pasażerskim Nereida z przystani Zwierzynieckiej,a przy Leclercu była mała przystań,następnie śluza Miejska i dalej do Wałów Śląskich.Stare fajne czasy :(



#6193 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:14

Coś jest na rzeczy z tymi ginącymi fantami. Dziś zaginął jeden telefon a Slavozbir chyba zostawił podbierak :ph34r:  Na wrocławskim jarmarku mniej ludzi niż nad wodą.

 

Brak podbieraka zauważyłem dopiero przy aucie :) ale nie chciało mi się już wracać. Takie stary i podarty. Podbierał wszystkie największe ryby tego sezonu zarówno mnie jak też kilka rybek Ziomowi :)

Te rozdarcia to po sandaczach 80+ :), które nie za bardzo chciały wjeżdżać do siaty :)

 

Ptaszki ćwierkają, że nowy podbierak może jutro znajdę pod choinką :D

 

Slavo


  • Kamil Z. i Zed Zgred lubią to

#6194 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:25

Panowie to nie kanał powodziowy tylko Kanał Miejski,kiedyś pływałem po nim statkiem pasażerskim Nereida z przystani Zwierzynieckiej,a przy Leclercu była mała przystań,następnie śluza Miejska i dalej do Wałów Śląskich.Stare fajne czasy :(

 Pamiętam te statki: Nereida i była jeszcze Driada :) Pływałem nimi kilkakrotnie, ale nie do Wałów.



#6195 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:37

Była jeszcze Rusałka,mała Kaczuszka,rejsy do Wałów Śląskich były tylko na zamówienie,zakłady pracy,uczelnie,szkoły,najlepsze były zakłady pracy,rzadko kto wytrzymywał pierwszą godzine,do sluzy miejskiej bractwo było pijane w sztok,a póżniej bitki,skakanie za burte,mordobicie,istny cyrk,pływałem tam 3 sazony,najpierw jako marynarz a potem jako bosman.


  • Slavobeer, TomekSudety i rapek lubią to

#6196 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 23 grudzień 2015 - 22:25

Całkiem spoko to wygląda czas się tam przenieść na ten rok :)

Seba, jakimś cudem mamy opcję "0" z O/Wrocław :D

Tak dojdzie mi pełna dopłata na O/Poznań (jak przed rokiem), gdybym ganiał za kropkowańcami (nasz tylko nizinne porozumienia podpisuje...), to Legnica w moim przypadku była by bezkonkurencyjna (rewelka dla trociarzy i pstrągarzt), tylko 50% do Wrocławia musiał bym dopłacać...


Użytkownik *Hektor* edytował ten post 23 grudzień 2015 - 22:29


#6197 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 grudzień 2015 - 22:45

Była jeszcze Rusałka,mała Kaczuszka,rejsy do Wałów Śląskich były tylko na zamówienie,zakłady pracy,uczelnie,szkoły,najlepsze były zakłady pracy,rzadko kto wytrzymywał pierwszą godzine,do sluzy miejskiej bractwo było pijane w sztok,a póżniej bitki,skakanie za burte,mordobicie,istny cyrk,pływałem tam 3 sazony,najpierw jako marynarz a potem jako bosman.

 

Faktycznie były takie statki. W 1996 na jesieni byłem na rejsie z Kolegami-Motocyklistami. Zaprosili mnie za bardzo mnie nie znając, znajomi mnie polecili.

To się wtedy działo !!!  Płyny lały się potokami w gardła. Jeden z Kolegów nawet przez chwilę wisiał na rękach na Moście Grunwaldzkim !!! :lol:  Całe szczęście spadł na pokład, a nie do wody.

Świetne towarzystwo. Niektóre z tych znajomości trwają do dziś :) Jest co wspominać.



#6198 OFFLINE   Casdamato

Casdamato

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 grudzień 2015 - 23:10

Ogłoszenie...

 

Jak jest ktoś chętny na łowienie pstrągów w terminie do wyboru dla mnie 2-5 stycznia to ja jestem chętny. Mogę załatwić transport lub podłączyć się do ekipy z samochodem. Doświadczenie z poprzednich lat pozwoli na odwiedzenie dobrych miejsc na Kaczawie lub Bobrze. Kwestia ustalenia szczegółów na prv.

 

Pozdrawiam

Wesołych Świąt



#6199 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 24 grudzień 2015 - 00:12

Ogłoszenie...

 

Jak jest ktoś chętny na łowienie pstrągów w terminie do wyboru dla mnie 2-5 stycznia to ja jestem chętny. Mogę załatwić transport lub podłączyć się do ekipy z samochodem. Doświadczenie z poprzednich lat pozwoli na odwiedzenie dobrych miejsc na Kaczawie lub Bobrze. Kwestia ustalenia szczegółów na prv.

 

Pozdrawiam

Wesołych Świąt

Paweł jak rozwiązałeś temat opłat?



#6200 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 24 grudzień 2015 - 07:35

Seba, jakimś cudem mamy opcję "0" z O/Wrocław :D

Tak dojdzie mi pełna dopłata na O/Poznań (jak przed rokiem), gdybym ganiał za kropkowańcami (nasz tylko nizinne porozumienia podpisuje...), to Legnica w moim przypadku była by bezkonkurencyjna (rewelka dla trociarzy i pstrągarzt), tylko 50% do Wrocławia musiał bym dopłacać...

 

Właśnie o te pstrągi chodzi ale nie wiem czy nie będzie tak jak w zeszłym roku że na planach tylko pozostanie.

Tak czułem że Kalisz z Wrocławiem porozumienia nie zerwą mają troszkę wody granicznej i jakoś na szczęście się dogadują.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych