Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#6821 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 30 wrzesień 2016 - 12:27

Odra w centrum ma być wyłączona z wędkowania, zimowiska barek I i II od następnego sezonu to nie woda pzw. To po co slipy ? Chyba że na d...e :)
A otwarcie Odry na miasto to tylko sprzedaż terenów nadrzecznych dla bogaczy w celu prywatnego dostępu do rzeki :) Idzie nowe.

Użytkownik Tomek O edytował ten post 30 wrzesień 2016 - 12:31

  • Slavobeer lubi to

#6822 OFFLINE   Radeon

Radeon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radosław

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:26

Odra w centrum ma być wyłączona z wędkowania, zimowiska barek I i II od następnego sezonu to nie woda pzw. To po co slipy ? Chyba że na d...e :)
A otwarcie Odry na miasto to tylko sprzedaż terenów nadrzecznych dla bogaczy w celu prywatnego dostępu do rzeki :) Idzie nowe.

Skąd masz takie informacje? o odcinkach wyłączonych z wędkowania?

Wydaje mi się, że nie można ot tak sobie blokować dostępu do wód publicznych.

 Art. 27 prawa wodnego zabrania grodzenia nieruchomości przyległych do powierzchniowych wód publicznych w odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia przez ten obszar.


  • analityk lubi to

#6823 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:31

w temacie ale czy to prawda nie ręczę

https://www.facebook...093007414110302



#6824 OFFLINE   Radeon

Radeon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radosław

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:52

no Zimowisko barek I jest już ogrodzone...więc może to i prawda....



#6825 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:56

Skąd masz takie informacje? o odcinkach wyłączonych z wędkowania?

Z wrocławskiego magistratu, czyli chyba od źródła ! :)



#6826 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 30 wrzesień 2016 - 19:40

qwa czego jeszcze nie wymyślą :angry:



#6827 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:35

Witam, czy ktoś z kolegów wybiera sie na forumową dyskusję - 8 października na ul. Sienkiewicza 1?
  • s4mo lubi to

#6828 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 30 wrzesień 2016 - 21:26

Witam, czy ktoś z kolegów wybiera sie na forumową dyskusję - 8 października na ul. Sienkiewicza 1?

Po co ? Już tu kiedyś te same figury namieszały w głowach ludziom i teraz większość duża już sie z tego wyleczyła. Znaczy z pomagania. Zrobili w konia, naobiecywali. Tylko nowych afer nakręcili. Szkoda czasu na stare dziady pod inną nazwą.


  • Mucha12 lubi to

#6829 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 październik 2016 - 13:57

Z innej beki. Dzisiejsza kluseczka 54 cm. Zażarła kopytko.

 


Użytkownik TAJMIEN edytował ten post 01 październik 2016 - 13:58


#6830 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 październik 2016 - 21:17

Witam, czy ktoś z kolegów wybiera sie na forumową dyskusję - 8 października na ul. Sienkiewicza 1?

Może ja się wybiorę ale jeszcze na 100% nie postanowiłem.



#6831 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 01 październik 2016 - 23:29

Po co ? Już tu kiedyś te same figury namieszały w głowach ludziom i teraz większość duża już sie z tego wyleczyła. Znaczy z pomagania. Zrobili w konia, naobiecywali. Tylko nowych afer nakręcili. Szkoda czasu na stare dziady pod inną nazwą.

A czy możesz Kolego podać jakieś konkretne (!) przykłady tych obecnych afer spowodowanych przez "te same figury"!?  Jak wędkarze z Wrocławia chcielibyśmy wiedzieć co jest nie tak.



#6832 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 02 październik 2016 - 06:18

To kolega z Wrocławia i nie wie co jest nie tak ? I co tu się dzieje ? powiedziałem swoje zdanie w temacie i tyle ! Nie zamierzam się tu szarpać z żadnymi kolegami kolegów. Idź na to zebranie to może się dowiesz



#6833 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 02 październik 2016 - 08:14

Po pierwsze, anie w obecnym ani poprzednim zarządzie nie mam żadnych kolegów sensu stricto i proszę nie rzucać takich bezpodstawnych insynuacji.  Obraz tego co się teraz dzieje też jako taki mam (między innymi czytając jerkbait.pl), ale chciałbym mieć ten obraz jeszcze lepszy i dlatego zadałem powyższe pytanie. Dlatego jeśli Kolega ma jakieś rzetelne informacje to chętnie (pewnie nie tylko ja) się dowiem. To forum znane jest z rzeczowych i merytorycznych rozmów, więc o jakimkolwiek szarpaniu nie ma mowy.



#6834 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 02 październik 2016 - 09:58

Zero insynuacji. Za bardzo do siebie kolega wziął moje słowa o kolegach kolegów. najbardziej rzetelne informacje informacje będą pewniena zebraniu, więc idź tam i pogadaj z ludzmi. Sami szczęśliwi tam nie przyjdą pewnie to i się dowiesz. Tam się zapowiada na sądy, a takie rzeczy nie biorą się z nieba. mnie nikt po sądach ciągać nie będzie. Jak ktoś ma parcie na rządzenie i wizje na fajną posade to niech się upewni, że jest na tyle mocny i cfany by dać rade sobie. Także jeszcze raz: idz na zebranie wtedy opiszesz to na forum co usłyszałeś. Byle prawdziwie. Połamania.



#6835 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 02 październik 2016 - 13:35

Z tego co się dowiedziałem to te slipy są własnością wojska i mają służyć na wypadek działań wojennych. Heheh to nie żart heheh. Rozumiem jakby istniało ryzyko że osoby slipujace swoje łodzie zniszczą slipy ale nie rozumiem jak można to zrobić. Zagradzanie i utrudnianie wodowania jest dla mnie totalną głupotą ale w tym kraju chyba nic nie może dziwić.

Jeszcze trochę i cała Odrę ogrodzą :))

 Nie wiem gdzie to słyszałeś. Wojsko ma swój slip...



#6836 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 02 październik 2016 - 23:50

Zero insynuacji. Za bardzo do siebie kolega wziął moje słowa o kolegach kolegów. najbardziej rzetelne informacje informacje będą pewniena zebraniu, więc idź tam i pogadaj z ludzmi. Sami szczęśliwi tam nie przyjdą pewnie to i się dowiesz. Tam się zapowiada na sądy, a takie rzeczy nie biorą się z nieba. mnie nikt po sądach ciągać nie będzie. Jak ktoś ma parcie na rządzenie i wizje na fajną posade to niech się upewni, że jest na tyle mocny i cfany by dać rade sobie. Także jeszcze raz: idz na zebranie wtedy opiszesz to na forum co usłyszałeś. Byle prawdziwie. Połamania.

 

Na sądy ? Z tego co wiem to tam ma być co innego :) A co do ciągania Ciebie po sądach ... Hymmm albo masz coś na sumieniu i się boisz albo strikto nie rozumiesz o co kaman ...



#6837 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 03 październik 2016 - 08:14

czy jest jakieś sensowne  wytłumaczenie i uzasadnienie  powodu zamknięcia - zagrodzenia dostępu po remoncie  dwóch slipów ?   Rędzin i druga strona  ujście Ślęzy , nie wiem jak na Kozanowie czy również zamknięty szlabanami ?   



#6838 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 03 październik 2016 - 17:49

czy jest jakieś sensowne  wytłumaczenie i uzasadnienie  powodu zamknięcia - zagrodzenia dostępu po remoncie  dwóch slipów ?   Rędzin i druga strona  ujście Ślęzy , nie wiem jak na Kozanowie czy również zamknięty szlabanami ?   

Na kozanowie na przeciwko JW nie było ogrodzone tydzień temu i nie było nic widać by ogradzali. W środę sprawdzę.



#6839 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 październik 2016 - 19:24

wydaje sie merytoryczne to wkleję

https://www.facebook...097480930329617


  • Karol Krause lubi to

#6840 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów

Napisano 03 październik 2016 - 19:52

Ciekaw jestem ilu członków odpłynęło do innych Okręgów i o ile ZMNIEJSZYŁY się wpływy do Okręgu Wrocław. Oczywiście jestem realistą i wiem, że nikt mi tego nie udostępni. I nikt mi nie będzie wmawiał co jest dla mnie lepsze, porozumienie z połową Polski czy zupełny jego brak. W sąsiednim Okręgu dopłaciłem do dotychczasowej składki 70 zyla i dalej mogę sobie raz w roku pojechać nad Wartę, Bóbr czy Wieprzę bez dodatkowego kombinowania. A ryb nie zabieram od przed wojny więc chyba jestem bardzo pożądanym wędkarzem w każdym Okręgu. A w wrocławskim nie, dziwne, bardzo dziwne...

 

A teraz powiedzta co tam łowicie, ja po Odrze łażę i ze zdziwieniem stwierdzam, że ryby tylko na płytkich, szybkich odcinkach siedzą. Po dołach zupełna pustka a w miejscach gdzie powinny siedzieć sandacze siedzą pojedyncze duże okonie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych