Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#1681 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 17:38

No Michał dajesz klonkom popalić :lol: Gratki !!! Ale żeby nie było tego tam to przekornie zapytam jak tam noga :lol: :lol: :lol:

#1682 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 kwiecień 2011 - 18:24

[quote title=superuszy napisał(a) dnia sob, 16 kwiecień 2011 02:40]Dziś wstałem i pomyślałem sobie skoro są grand derby to fajnie by było złowić rybkę która by spełniała jerkbaiotowe minimu i zrobić sobie fotkę w koszulce z ulubiona drużyną.
Plan zrealizowany z nawiązką. Więc bedzie 2 - 0 dla REALU!!!

P.S. Dzięki wielkie Pasiasty za dobór kija, wczoraj odebrałem dziś już przetestowany i mega mi się podoba :mellow:

A fotograf jak chce robić zdjęcia to niech zacznie jeździć :D
----------------
Fotograf zbiera siły, ładuje baterie :D i kibicuje.

Przy okazji - Krokodyl nie jest zainteresowany sponsorowaniem naszego Zlotu zaplanowanego na 04.06. Jak dla mnie to rozczarowanie. Myślałem że duży wrocławski sklep wędkarski będzie zainteresowany promowaniem C&R - a tu nic - zero zainteresowania. Poradzimy sobie bez Krokodyla.

#1683 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 16 kwiecień 2011 - 19:25

Krokodyl tylko siebie Promuje :lol: :lol:

Michal GRATKI !!!!
a co ZA kijek masz na te KLEKSY ???
Pozdro

#1684 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 19:34

Ależ promuje C&R tylko pod innym znaczeniem: CATCH a customer and make him to RELEASE a lot of money from the pocket :lol: Twarde zasady rynku <_< Ja ze swojej strony coś wrzucę do koszyka, choć chyba nie po prezenty jedziemy się spotkać...

#1685 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 16 kwiecień 2011 - 19:49

P.S. Dzięki wielkie Pasiasty za dobór kija, wczoraj odebrałem dziś już przetestowany i mega mi się podoba :mellow:

Nie ma sprawy :D
Bardzo się cieszę, że kijek Ci leży i co ważne- sprawdził się na placu boju :D
Niech Ci służy jak najlepiej!!

Pozdro
Kamil

P.S Co do Krokodyla..- moim zdaniem nie ma co robić o to afery. Żyjemy w wolnym kraju i każdy może sponsorować to, co chce i w sumie nie musi się nikomu tłumaczyć...Zresztą, to ma być spotkanie kolegów-forumowiczów nad wodą w miłej wędkarskiej atmosferze, a nie bankiet z nagrodami za tysiące peeelenów :mellow:

Luuuuzik

Pozdrawiam
Kamil

#1686 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:08

sponsorzy są jak dinozaury.już dawno wygineli :lol:

#1687 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:33

Etam bez sponsorow mozna sie obejsc :mellow: wazne aby była pogoda i rybki a o atmosfere to zadbamy przy ognisku :lol: Do zobaczonka pozdrawiam Karol :mellow:

#1688 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:44

Gratulacje łowcom kleni !!!

Ja na zlocik zasponsoruję pęto kiełbasy na ognisko/grilla :lol:
Jak każdy zasponsoruje coś to będzie gruuuba imprezka.

A może tak jak to kiedyś podobno na zawodach bywało, każdy daje do kapelusza np. woblerka i zwycięzca zgarnia cały kapelusz?

Co Wy na to?

Jutro zawody kleniowe, więc odrzańskie rybki zostawiam w spokoju :mellow:

Pozdrawiam

Slavobeer

#1689 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:50

a czy ja z kumplem po kiju mogę wpaść?

#1690 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:59

Każdy może wpaść - od nas zależy kto będzie - jak będzie - co będzie itd - imprezka ma charakter nieformalny

Połamania

#1691 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 21:08

ok

#1692 OFFLINE   Daniel Wirek

Daniel Wirek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaWrocław / Nowa Sól
  • Imię:Daniel

Napisano 17 kwiecień 2011 - 07:16

Wstępnie również się piszę na spotkanko :D

#1693 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 kwiecień 2011 - 18:56

[quote title=superuszy napisał(a) dnia sob, 16 kwiecień 2011 02:40]Dziś wstałem i pomyślałem sobie skoro są grand derby to fajnie by było złowić rybkę która by spełniała jerkbaiotowe minimu i zrobić sobie fotkę w koszulce z ulubiona drużyną.


Michał - czy ty nie wiesz że w naszym ukochanym kraju reklamowanie hazardu (Bwin.com) jest prawnie zakazane :wacko:

.

P.S. Konkurs na te woblerki jeszcze trwa. Uprzejmie proszę o Wasze komentarze na priv dotyczące koncepcji trampolino.pl - zależy mi na rozwoju tego portalu i bardzo interesują mnie Wasze opinie.


Połamania

Załączone pliki



#1694 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 kwiecień 2011 - 19:04

[quote title=Kamil Z. napisał(a) dnia sob, 16 kwiecień 2011 08:49][P.S Co do Krokodyla..- moim zdaniem nie ma co robić o to afery. Żyjemy w wolnym kraju i każdy może sponsorować to, co chce i w sumie nie musi się nikomu tłumaczyć...Zresztą, to ma być spotkanie kolegów-forumowiczów nad wodą w miłej wędkarskiej atmosferze, a nie bankiet z nagrodami za tysiące peeelenów :mellow:

------------------------

Wolny Kraj - każdy może sposnsorować lub nie i Każdy może to komentować lub nie - Wolny kraj - Luuuzik.

Mamy wstępnie zainteresowany inny sklep wędkarski, który prawdopodobnie zechce (pogadamy to może coś ustalimy) choćby skromie nas sponsorować i promować w ten sposób C&R.

O drogie nagrody nie idzie - idzie o to aby imprezka miała swój charakter i klimat - odrobina rywalizacji (choćby o upominki) dobrze klimat buduje - przyda się również pokazanie że można rywalizować – rozgrywać zawody na żywej rybie

Pozdro


#1695 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 17 kwiecień 2011 - 19:13

wstepnie zglaszam swoja chec udzialu w zlociku i pewnie od siebie cos tam do kapelusza wrzuce :mellow:

Pozdrawiam

#1696 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2011 - 07:32

i zrobić sobie fotkę w koszulce z ulubiona drużyną.

fotka zmieniona, koszulka nadal kiepska... hahaha



Rybka śliczna, koszulka fatalna!

Wynik też nietrafiony (choć przyznaję, mieli swoje szanse) i w nagrodę La Liga przegrana!

VeB!

Zmień koszulkę, ta w bordowo-granatowe kolory lepiej wygląda na zdjęciach z rybami! :mellow: <_<

#1697 OFFLINE   superuszy

superuszy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 kwiecień 2011 - 09:56

Witam
Jacku, oczywiście było to nie świadome i nawet o tym nie pomyślałem. Fotkę zmieniłem ;)
pozdrawiam

#1698 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 kwiecień 2011 - 12:12

Spoko - to było póżartem-półserio ale po co mają Cię jakieś urzędasy ciągać.
Zdaje się że urzędnicy nie wiedzą jak sobie poradzić z problemem pokazywanych w telwizji publicznej reklam na koszulkach zagranicznych sportowców, autach F1 itp



#1699 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 19 kwiecień 2011 - 20:40

No to w końcu i ja się mogę pochwalić :D. Wyskoczyłem dzisiaj po pracy, tak na chwilkę, na opaskę na Odrze i zameldował mi się klenik taki ze 40cm. Łyknął Instynct'a 3cm jasnego z ciemnym grzbietem. W kolejnym rzucie szczęśliwa przynęta poleciała na brzeg na którym stałem i tam już została gdzieś w trawie, bo po lekkim szarpnięciu żyłka pękła... musiałem mieć kretyński wyraz twarzy jak to się stało. Dobrze, że rybie w ryju nie została. Musiałem uszkodzić żyłkę na kamieniach, więc warto ja sprawdzać co kilka rzutów.
Zameldowałem też jedno branie na Brombę. Nie spodziewałem się, że ryby będą się nią o tej porze roku interesowały.
Połamania!

#1700 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 20 kwiecień 2011 - 18:50

No to w końcu i ja się mogę pochwalić :D. Wyskoczyłem dzisiaj po pracy, tak na chwilkę, na opaskę na Odrze i zameldował mi się klenik taki ze 40cm. Łyknął Instynct'a 3cm jasnego z ciemnym grzbietem. W kolejnym rzucie szczęśliwa przynęta poleciała na brzeg na którym stałem i tam już została gdzieś w trawie, bo po lekkim szarpnięciu żyłka pękła... musiałem mieć kretyński wyraz twarzy jak to się stało. Dobrze, że rybie w ryju nie została. Musiałem uszkodzić żyłkę na kamieniach, więc warto ja sprawdzać co kilka rzutów.
Zameldowałem też jedno branie na Brombę. Nie spodziewałem się, że ryby będą się nią o tej porze roku interesowały.
Połamania!



Skoro Brromba zaczyna je interesować - znaczy się idą lepsze czasy - te wiosenne, lepsze wędkarsko czasy :D Te, które ja bardzo lubię.
Ja też bardzo chętnie wykąpię swoje Bromby i chrabąszcze Insecty w Odrze i Widawie na najbliższej wyprawie.

Łówcie Koledzy i chwalcie się.

Slavobeer




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych