Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zawody Street Fishing 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
678 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 24 lipiec 2017 - 19:11

Latarka czołowa , coś na komary, coś przeciwdeszczowego, coś ciepłego do ubrania - nad ranem potrafi być nad wodą chłodno, małą apteczkę - jakiś bandaż, plaster + antyseptyk, coś "energetycznego" do przegryzienia w nocy...

to tak po krótce :P

...Coś na komary...

 

Właśnie - jak z komarami?

U mnie mimo w sumie mokrego lata komarów na szczęście znikoma ilość.


Użytkownik eRKa edytował ten post 24 lipiec 2017 - 19:13


#482 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 24 lipiec 2017 - 19:58

Komarów nie ma tragicznie dużo, no chyba że w kszaczorach. Na przełomie dnia i nocy roi się masa chruścików więc chusty, ktore dostaniecie się przydadzą, bo bywają upierdliwe ;)
  • olo86 i eRKa lubią to

#483 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:09

Czy już jest jakaś decyzja z OM PZW co z opłatami za wędkowanie w dniu, a właściwie dniach, zawodów???
  • Frogerset i Tobek lubią to

#484 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 25 lipiec 2017 - 09:18

Czy już jest jakaś decyzja z OM PZW co z opłatami za wędkowanie w dniu, a właściwie dniach, zawodów???

już wiemy z równoległego wątku o Night Street Fishing Extreme 2017.

 

gratuluję odwagi O/PZW Mazowiecki w zakomunikowaniu tej decyzji wcześniej... myślałem, że na dzień przed zawodami poinformują, że nie są w stanie podjąć decyzji i że przepraszają... a to taka odważna decyzja i bez przeprosin.... Ciechanów, Siedlce, Radom na 2018.

 

przyjezdnych proszę o zwrócenie uwagi na "Zobligował uczestników do zapłaty jednodniowych zezwoleń 20PLN (wody nizinne)." 2x po 20PLN jak sądzę... beton to beton.


Użytkownik RulleZ edytował ten post 25 lipiec 2017 - 09:27


#485 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 25 lipiec 2017 - 09:31

Niestety nie jesteśmy w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy. Dołożyliśmy wszelkich starań by "załatwić" Wam zwolnienie z opłat lecz decyzja należała do zarządu okręgu. Mamy nadzieję, że ten ponury akcent nie przeszkodzi Wam świetnie się bawić na imprezie :)
  • Piotrek Milupa i ASAPfishing lubią to

#486 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 25 lipiec 2017 - 09:44

Czyli od zeszłego roku nic się nie zmieniło. Warszawa nadal nie jest gościnna dla wędkarzy C&R.



#487 OFFLINE   dreadknight

dreadknight

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:21

Ja mam nadzieję że za trzecim razem w przyszłym roku zostanie jednak wybrana inna lokalizacja. Osobiście nie wiem jakie powody zadecydowały o Warszawie ponownie w tym roku, ale wg mnie sam brak zwolnienia z opłat powinien wystarczającym powodem do wybrania innej lokalizacji.

#488 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:41

remek

 

....."Zła: Zarząd O/PZW w Warszawie nie skorzystał z objęcia patronatem honorowym wydarzenia Street Fishing Extreme 2017 NIGHT w Warszawie. Nie wyraził też zgody na zwolnienie uczestników zawodów wędkarskich z wniesienia opłat za wędkowanie. Zobligował uczestników do zapłaty jednodniowych zezwoleń 20PLN (wody nizinne)".....

 

Jeśli można to proszę o doprecyzowanie - czy wystarczy owo jednodniowe zezwolenie,czy też trzeba wykupić zezwolenie na dwa dni.

Impreza jako taka trwa mniej niż dobę, lecz czy tak to zostanie policzone przez ZO ?

Bo w kalendarzu to już dwa dni...



#489 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:44

na pewno będą liczyć na swoją a nie na naszą korzyść.


Użytkownik RulleZ edytował ten post 25 lipiec 2017 - 10:44


#490 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:39

Czyli na dwa dni trzeba wykupić zezwolenie.
Ja rozumiem, że organizatorzy są z Warszawy i że im bliżej sercem czy duchem do tego miasta. Warszawa to także stolica, a Street Fishing Extreme to największa impreza tego typu w Polsce i głupio by wyglądało jakby omijała największe polskie miasto, ale chyba nas tam nie chcą włodarze PZW i nie wydaje mi się również żeby było tylu zwolenników tego miasta wśród uczestników, żeby za rok noga Street Fishing tam stanęła.

#491 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 26 lipiec 2017 - 08:50

Po rozmowie telefonicznej z zarządem okręgu mazowieckiego.... " opłata jednodniowa obowiązuje od godziny 0.00 do 24.00" tak więc trzeba wykupić dwie dniówki...

#492 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 26 lipiec 2017 - 08:59

To chyba logiczne, że dwie dniówki. Informowanie o tym, że dodatkowa opłata to 20zł jest zwyczajnie słabe, tak samo jak informacja o braku zwolnień publikowana w ostatniej chwili. Nie wydaje mi się, że planując tego typu przedsięwzięcie o braku współpracy z OM PZW dowiadujecie się w ostatniej chwili.

Nie dziwię się młodym wędkarzom, że ta sytuacja jest odbierana jako żenująca i moim zdaniem jest to wtopa wizerunkowa nie tylko OM PZW, ale też SFP jako organizatora zabawy. 


  • mifek, urasenty i Marcin1 lubią to

#493 OFFLINE   radmac5

radmac5

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Imię:Radek

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:14

Byłem z Bydgoszczy chciałem jechać do Wawy ... ale jak tylko dowiedziałem się o opłacie dodatkowej to zrezygnowałem ... i nie chodzi tu o 40 zł ale o podejście ... zgadzam się z kolegą wyżej WTOPA (jest tyle innych miast przyjaznych wędkarza np gdansk )
  • urasenty lubi to

#494 ONLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5792 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:18

Zróbcie na bitej rybie i dopuście rybaków do rywalizacji, zgodzą się bez opłat :( Żenada.


Użytkownik wujek edytował ten post 26 lipiec 2017 - 09:19


#495 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:27

Wyglądało by to DUŻO lepiej gdyby od razu było info - koszt zawodów "wejściówka" SFP + 2xOM i super kto chce płacić wbija i płaci. A tak wygląda to słabo i trochę niepoważnie. 



#496 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:39

To chyba logiczne, że dwie dniówki. Informowanie o tym, że dodatkowa opłata to 20zł jest zwyczajnie słabe, tak samo jak informacja o braku zwolnień publikowana w ostatniej chwili. Nie wydaje mi się, że planując tego typu przedsięwzięcie o braku współpracy z OM PZW dowiadujecie się w ostatniej chwili.
Nie dziwię się młodym wędkarzom, że ta sytuacja jest odbierana jako żenująca i moim zdaniem jest to wtopa wizerunkowa nie tylko OM PZW, ale też SFP jako organizatora zabawy.

To chyba logiczne, że dwie dniówki. Informowanie o tym, że dodatkowa opłata to 20zł jest zwyczajnie słabe, tak samo jak informacja o braku zwolnień publikowana w ostatniej chwili. Nie wydaje mi się, że planując tego typu przedsięwzięcie o braku współpracy z OM PZW dowiadujecie się w ostatniej chwili.
Nie dziwię się młodym wędkarzom, że ta sytuacja jest odbierana jako żenująca i moim zdaniem jest to wtopa wizerunkowa nie tylko OM PZW, ale też SFP jako organizatora zabawy.


Informację otrzymaliśmy w poniedziałek pomimo wielu ponagleń z naszej strony we wcześniejszym czasie.Ale rozumiem, że wiesz lepiej a my kłamiemy - "Nie wydaje mi się, że planując tego typu przedsięwzięcie o braku współpracy z OM PZW dowiadujecie się w ostatniej chwili".

Co do logiki 2 czy 1 dzień, w pzw Toruń opłata jednodniowa obowiązuje 24 h od godziny rozpoczęcia wpisanej podczas wykupienia zezwolenia, dlatego też sprawdziliśmy to by mieć pewność.

#497 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:40

Chwila moment. Nie zarzucajmy wtopy organizatorom. Na pewno organizatorzy próbowali wywalczyć... z mojego doświadczenia organizacyjnego wiem, iż mimo że się starasz, piszesz pisma, dzwonisz, prosisz itp itd to i tak czasem nic nie daje, ale walczysz do końca. Czasem się udawało, a czasem na kilka dni przed imprezą (konferencją) informowało się uczestników, że są zmiany.

Jak widać beton to beton.



#498 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:51

Informację otrzymaliśmy w poniedziałek pomimo wielu ponagleń z naszej strony we wcześniejszym czasie.Ale rozumiem, że wiesz lepiej a my kłamiemy - "Nie wydaje mi się, że planując tego typu przedsięwzięcie o braku współpracy z OM PZW dowiadujecie się w ostatniej chwili".

Co do logiki 2 czy 1 dzień, w pzw Toruń opłata jednodniowa obowiązuje 24 h od godziny rozpoczęcia wpisanej podczas wykupienia zezwolenia, dlatego też sprawdziliśmy to by mieć pewność.

 

Sorry, ale zwyczajnie tego nie rozumiem jak można czekać do ostatniego dnia na tego typu ważne info. Mówiąc "wtopa" oceniam to tylko ze strony wizerunkowej. Nigdzie też nie napisałem, że "kłamiecie", a że trudno mi w to uwierzyć mimo wszystko jest tu jednak subtelna różnica w znaczeniu tych słów. Na codzień zarządzam projektami i gdyby pracownik dwa dni przed startem projektu zgłosił mi, że negocjowany temat nie doszedł do skutku a on czekał na odpowiedź do ostatniej chwili ... to zwyczajnie następnego dnia mógłby już szukać sobie innego zajęcia. Dlatego właśnie dla mnie to dziwne i słabe. Dlatego też mówię, że wizerunkowo byłoby o niebo lepiej od razu napisać, że koszt imprezy to opłata na rzecz SFP + 2xOM. Proste, logiczne, przejrzyste...


  • malcz lubi to

#499 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 26 lipiec 2017 - 10:00

Po ubiegłorocznych zawodach można było przypuszczać, ze będzie podobnie.Tzn - opłaty dla OM.

Więc nie bardzo rozumiem skąd tyle oburzenia, że organizatorzy nie powiedzieli...

Powiedzieli, że chcą sprawę pozytywnie dla uczestników załatwić...



#500 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 26 lipiec 2017 - 10:11

Ja się nie oburzam, a jedynie mówię jak to widzę, myślę, że temu właśnie służy forum - wymianie punktów widzenia, dyskusji.


  • Frogerset lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych