Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zawody Street Fishing 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
678 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 17:29

Dzięki za info.

Rozmawiałem z żoną i pozwala. ;) No i wstyd się przyznać, ale w Warszawie jeszcze nie byłem. :rolleyes: Może się uda ....



#162 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 17:55

Nie ma w tym ani biznesu ani interesów, staramy się by imprazy były dla uczestników po prostu jeszcze atrakcyjniejsze... nic poza tym.
@Daro, w ostatni weekend lipca jest impreza w Warszawie, zaczynamy w sobotę wieczorem, kończymy w niedzielę przed południem

Mam nadzieję ,że Remigiusz też tam będzie. Bo Warszawa to chyba leży po wschodniej stronie Wisły :blink: . Boję się, że mnie opiją, zgwałcą  :wub:  i do wojska M...  :ph34r: wcielą. I nie będzie się nawet komu pożalić.



#163 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 27 marzec 2017 - 18:22

Mam nadzieję ,że Remigiusz też tam będzie. Bo Warszawa to chyba leży po wschodniej stronie Wisły :blink: . Boję się, że mnie opiją, zgwałcą  :wub:  i do wojska M...  :ph34r: wcielą. I nie będzie się nawet komu pożalić.

Szczęśliwie dla Ciebie Warszawa leży po obu stronach Wisły. Możesz wybrać w zależności od preferencji ;)


  • w6i6e6 i Vita lubią to

#164 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 27 marzec 2017 - 18:24

Ok nie ma biznesu a konger wypuszczając serie streeto zrobił to za friko i rozdaje wędki. Wszyscy sponsorzy sponsorują bezinteresownie bez reklamy i innego pijaru. Starać się można ale nie zawsze coś wychodzi.Nie żebym hejtował street fishing gdyż jestem za takimi imprezami lecz śmiem twierdzić iż zawody robią się strasznie komercyjne co w późniejszym etapie rozwoju stanie się agonią tego typu imprez. Po prostu będzie chora rywalizacja lub oszukiwanie.Do tego za plecami gadanie.

Oszukiwanie już było, mimo innej formuły. Też się tego boję i mam nadzieję, że Remek&Team znaleźli na "cwaniaków" sposób..


  • Frogerset lubi to

#165 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 18:39

Szczęśliwie dla Ciebie Warszawa leży po obu stronach Wisły. Możesz wybrać w zależności od preferencji ;)

Preferencie to mam jak najbardziej hetero. Więc chyba jakos to będzie.

Mam nadzieję :rolleyes:



#166 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 27 marzec 2017 - 18:53

Ok nie ma biznesu a konger wypuszczając serie streeto zrobił to za friko i rozdaje wędki. Wszyscy sponsorzy sponsorują bezinteresownie bez reklamy i innego pijaru. Starać się można ale nie zawsze coś wychodzi.Nie żebym hejtował street fishing gdyż jestem za takimi imprezami lecz śmiem twierdzić iż zawody robią się strasznie komercyjne co w późniejszym etapie rozwoju stanie się agonią tego typu imprez. Po prostu będzie chora rywalizacja lub oszukiwanie.Do tego za plecami gadanie.

Nie jesteśmy w stanie zorganizować tak wielkiej imprezy bez partnerów. Pozwolenia, dzierżawa terenu, kibelki, catering, barierki, wywóz śmieci i rozmaite media kosztują. Ławek i stolików nie przynosimy z domów. Namioty, smycze, holdery czy miarki nie spadły nam z nieba. Trzeba mieć świadomość, że organizacja takiej imprezy kosztuje masę czasu, pracy ale także pieniędzy... Nawet WOŚP organizując orkiestrę korzysta z pomocy sponsorów, czy to złe? Nie. Czy zrobiliby to bez nich? Za co? Staramy się dać uczestnikom jak najwięcej radości z udziału w zawodach. Czy komuś będzie przykro jeżeli dostanie fajną nagrodę? Wątpię. Przykro, jest trochę mi, gdy czytam takie komentarze, biorąc pod uwagę fakt iż wkładamy w to kupę ciężkiej harówy i prywatnego czasu, który moglibyśmy spędzić chociażby na rybach czy ze swoją rodziną. A wszystko to, tylko po to by mieć satysfakcję, że zrobiliśmy coś fajnego dla innych. Pozdrawiam



#167 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 27 marzec 2017 - 18:55

Nie jesteśmy w stanie zorganizować tak wielkiej imprezy bez partnerów. Pozwolenia, dzierżawa terenu, kibelki, catering, barierki, wywóz śmieci i rozmaite media kosztują. Ławek i stolików nie przynosimy z domów. Namioty, smycze, holdery czy miarki nie spadły nam z nieba. Trzeba mieć świadomość, że organizacja takiej imprezy kosztuje masę czasu, pracy ale także pieniędzy... Nawet WOŚP organizując orkiestrę korzysta z pomocy sponsorów, czy to złe? Nie. Czy zrobiliby to bez nich? Za co? Staramy się dać uczestnikom jak najwięcej radości z udziału w zawodach. Czy komuś będzie przykro jeżeli dostanie fajną nagrodę? Wątpię. Przykro, jest trochę mi, gdy czytam takie komentarze, biorąc pod uwagę fakt iż wkładamy w to kupę ciężkiej harówy i prywatnego czasu, który moglibyśmy spędzić chociażby na rybach czy ze swoją rodziną. A wszystko to, tylko po to by mieć satysfakcję, że zrobiliśmy coś fajnego dla innych. Pozdrawiam

i za to was lubimy :P



#168 OFFLINE   michalvcf

michalvcf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz, Wrocław
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Kyrc

Napisano 27 marzec 2017 - 19:13

już w kilku miejscach czytałem ze było jakieś "oszukiwanie", może ktos napisać cos więcej na ten temat?



#169 OFFLINE   Vita

Vita

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA
  • Imię:JOWITA

Napisano 27 marzec 2017 - 19:13

Mimo niezadowolenia i uwag ze strony niektórych osób, nie poddamy się i nadal będziemy ulepszać STREET FISHING POLAND. Dla ludzi, którzy jeżdżą z nami po całym kraju, dla tych, którzy się uśmiechają, dla niepowtarzalnego klimatu- warto! Podnieśliśmy standard naszych spotkań, staliśmy się atrakcyjni dla wędkarzy z innych krajów, którzy w tym roku spotkają się z nami chociażby w Bydgoszczy. Cokolwiek byśmy zrobili w naszej opinii dla urozmaicenia tych imprez, liczymy się z tym, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.



#170 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 27 marzec 2017 - 19:24

Co nie zmienia faktu iż z czasem stworzy się kobinowanie na większą skalę jak stawka pójdzie w górę... Ja szanuję waszą pracę jaka jest wkładana bo inny może mieć to w dupie... Ale nie ma co ukrywać że ktoś też na tym kręci biznes. Dowiedzcie sie lepiej o Wrocław... Pisałem do Remka.Wg PSR nie moż a łowić w obrębie starej mapki street fishing(wszystko to budowle hydrotechniczne pietrzace wode :D) i moga sie mandaty posypać a głupio by było....

#171 OFFLINE   Vita

Vita

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA
  • Imię:JOWITA

Napisano 27 marzec 2017 - 19:27

Co nie zmienia faktu iż z czasem stworzy się kobinowanie na większą skalę jak stawka pójdzie w górę... Ja szanuję waszą pracę jaka jest wkładana bo inny może mieć to w dupie... Ale nie ma co ukrywać że ktoś też na tym kręci biznes. Dowiedzcie sie lepiej o Wrocław... Pisałem do Remka.Wg PSR nie moż a łowić w obrębie starej mapki street fishing(wszystko to budowle hydrotechniczne pietrzace wode :D) i moga sie mandaty posypać a głupio by było....

Spokojnie, jesteśmy w temacie i upewnimy się na 100%, żeby nie było niespodzianek. A Tobie dziękujemy za czujność:)



#172 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 marzec 2017 - 19:32

Kilka słów od siebie - możecie mi wierzyć albo nie ale ja wiem swoje. A jak ktoś chce weryfikować moją prawdomówność to proszę bardzo zapytać o to dystrybutorów - lista już się pojawia więc zamiast snuć domysły uderzcie bezpośrednio do nich i zapytajcie jak pracujemy nad tematem w 2017r. Hasło przewodnie, które nam przewodzi w tym roku to - współpraca na zasadach atrakcji dla UCZESTNIKÓW. Stąd piękne nagrody, pamiątki, gadżety. Przygotowujemy kolejne atrakcje - dla uczestników.

Zamysłem moim i całego zespołu było to by w tym roku mieć różnorodnych (nie jednego), atrakcyjnych, światowych Partnerów. Po co? Bo dzięki takim Partnerom możemy zmieniać rynek to na co często narzekacie - nędza na rynku polskim wędkarskim. Mnie się marzą takie zawody (i pisałem o tym 2 lata temu) by przyjeżdżali do nas ludzie z całej Europy, byśmy nie byli zaściankiem a pierwszą ligą wędkarską - nie tylko dlatego, że mamy kilku świetnych wędkarzy, a dlatego że potrafimy robić też fajne imprezy. Gdzie jesteśmy dzisiaj? Jak widzę listę uczestników to na ten moment mamy 50% ludzi z Polski a resztę z innych krajów. Stajemy się stolicą europejskiego Street Fishingu, czy ktoś tego chce czy nie. Pytanie tylko czy chcecie uczestniczyć w tworzeniu historii, czy chcecie tylko ją oceniać, siedząc na tylnym siedzeniu, bazując na powielanych od dziesiątek lat schematach i stereotypach. Street Fishing Poland - buduje. Zapraszam ludzi z tzw. "Zajawką", ludzi z pozytywną energią, którzy chcą tworzyć z nami. My mamy marzenia i będziemy je realizować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

#173 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 27 marzec 2017 - 19:32

Dobra nie bede tworzył już zamętu bo tak czy inaczej fajna inicjatywa i spoko zawody, tylko oby kombinatorów nie było bo tacy psują cała koncepcje. Dzięki za wasz wkład pracy oraz i czas ktory poswięcacie.

#174 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 marzec 2017 - 19:37

Dobra nie bede tworzył już zamętu bo tak czy inaczej fajna inicjatywa i spoko zawody, tylko oby kombinatorów nie było bo tacy psują cała koncepcje. Dzięki za wasz wkład pracy oraz i czas ktory poswięcacie.


Jeśli masz pomysł jak uszczelnić reguły napisz do nas. SFP to nasze dziecko - nie tylko moje, zespołu ale przede wszystkim uczestników. Przed realizacją 2017 siedzieliśmy i dokładnie studiowaliśmy Wasze odpowiedzi po to by w tym roku zrobić jeszcze lepszą serię, by jeszcze bardziej Wam podpasowała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

#175 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 27 marzec 2017 - 22:40

Witam myślę , że panowie, którzy w Szczecinie nie spisali się fair już się na streecie nie pojawią zostało to zauważone i podane do wiadomości tutaj na forum, i wg mnie to jest największa broń przeciw takim ludziom, którzy nie rozumieją idei tych wędkarskich spotkań, tak jak Remek napisał nagrody to tylko dodatek do tej imprezy, a jeśli są coraz bardziej atrakcyjne to chwała organizatorom ,którzy potrafili przyciągnąć sponsorów co na ten czas nie jest wcale takie łatwe, jeżeli komuś się nie podoba taka forma zawodów to przecież nie musi brać w tym udziału, jest wiele innych imprez wędkarskich na pewno coś dla siebie znajdzie, nasza ekipa na pewno nie zawiedzie bo atmosfera jest niepowtarzalna..do zobaczenia!!!



#176 OFFLINE   pacyfik.77

pacyfik.77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaWielkopolskie
  • Imię:Tomek

Napisano 27 marzec 2017 - 22:56

Witam myślę , że panowie, którzy w Szczecinie nie spisali się fair już się na streecie nie pojawią zostało to zauważone i podane do wiadomości tutaj na forum, i wg mnie to jest największa broń przeciw takim ludziom, którzy nie rozumieją idei tych wędkarskich spotkań, tak jak Remek napisał nagrody to tylko dodatek do tej imprezy, a jeśli są coraz bardziej atrakcyjne to chwała organizatorom ,którzy potrafili przyciągnąć sponsorów co na ten czas nie jest wcale takie łatwe, jeżeli komuś się nie podoba taka forma zawodów to przecież nie musi brać w tym udziału, jest wiele innych imprez wędkarskich na pewno coś dla siebie znajdzie, nasza ekipa na pewno nie zawiedzie bo atmosfera jest niepowtarzalna..do zobaczenia!!!

W rzeczy samej nie zawiedziemy....już się nie mogę doczekać.


  • remek, Kamil G i Vita lubią to

#177 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 marzec 2017 - 08:01

U mnie zasada prosta - im więcej fajnych osób tym fajniejsza impreza. Dlatego zachęcam, zapraszam, namawiam.
  • Duch Puszczy i bolomistrz7 lubią to

#178 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 28 marzec 2017 - 09:26

Czy regulamin samych zawodów zmieni się jakoś zasadniczo?



#179 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 13:28

Szkoda ,że nie macie Gdańska w programie. W okresie lata jest tam masa turystów. A wędkować można w sercu starego miasta (tak mi się wydaje). No i lotnisko jest też w pobliżu. Impreza taka odbiła by się dużym echem, nie tylko w Polsce. Wędkowanie na  Wiśle, Odrze, itp. nie kojarzy mi się z typowym Street Fishingiem. Jednak ukłony, że udało się zorganizować taką imprezę jak SFP. 



#180 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 marzec 2017 - 13:31

Wędkowanie na  Wiśle, Odrze, itp. nie kojarzy mi się z typowym Street Fishingiem. 

To przyjedź na SFP do Wrocławia to ci się skojarzy :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych