Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Hedsunda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   radanet

radanet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 08:52

Mam prośbę o wszelkie informację na temat tego łowiska. Co prawda byliśmy tam w zeszłym roku jesienią, ale wyprawa była całkowicie nieudana pod względem wędkarskim. Łowisko jednak jest na tyle ciekawe, że korci mnie aby się tam wybrać jeszcze raz. Może jednak jest tam generalnie słabo i nie warto zawracać sobie głowy....

Będę wdzięczny za uwagi.....

pozdrawiam

#2 OFFLINE   radanet

radanet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 13:29

Naprawdę nikt nie łowił na tej wodzie.......?

#3 OFFLINE   raf65

raf65

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 09:21

cześć,
Łowić na tej wodzie nie łowiłem. Byłem nad nią. Jezioro... ogromne sporo rozlewisk, na wybrzeżu głazy też wielkie (wielkości np. malucha lub ciut większe)wystające z wody.
O wynikach można poczytać na www.wyprawynary... , bywa różnie z wynikami. Sporo Polaków tam jeździ, w sezonie (kiedy dzieci szwedzkie mają wolne, czy też polskie wakacje) to kempingu jest ciasno. Wprawdzie w domkach to raczej nie przeszkadza, tym bardziej że rozległość łowiska powoduje to że rano wyplywasz wracasz na wieczór.

#4 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 16 wrzesień 2011 - 14:11

Może jednak jest tam generalnie słabo i nie warto zawracać sobie głowy...
Generalnie fajnie bylo lat temu kilka do poki rozlewisko nie zostalo postawine na odstrzal .Teraz niestety trzeba sie naplywac zeby polapac ,tym bardziej jesienia kiedy to rzesze przeczesaly teren w poszukiwaniu zdobyczy .
pozdrawiam Termos

#5 OFFLINE   raf65

raf65

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:08

@Termos co masz na myśli pisząc postawione na odstrzał ?
Wydaje mi się że jednak bez względu na granice narodowe których ryby nie uznają, to jednak lepiej (może jestem w błędzie)ilościowo się łowi wiosną niż latem czy jesienią, gdzie faktycznie już nawet duże zbiorniki mogą być zmęczone nie mówiąc o rybach, ilosciami różnych wabików. Być moze to jest też zagadnienie dotyczące woblerów czy gum. W tym roku będąc nad innym szwedzkim łowiskiem przeprowadziłem rozmowę z której wynikało że większość ludzi przybywających do Szwecji ma po prostu za małe przynęty. Oglądałem u Szweda takie około 30cm, wagowo 40-60g i być może właśnie w doborze przynenty tkwi problem. Z drugiej strony nawet na północy nie można spodziewać się były same wielkie sztuki bo te przecież wyrastają na mniejszych, a jeśli tych nie ma to dużych nie będzie.

#6 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 16 wrzesień 2011 - 20:44

Mialem na mysli ze moze poglowie przez ostatnie lata troche spadlo skoro tam taki tlok. :D
pozdrawiam Termos





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych