Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Targi EFTTEX 2011 Amsterdam - relacja


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 24 czerwiec 2011 - 13:08

Cześć,
Tak caÅ‚kiem na Å›wieÅźo, nie tyle dokÅ‚adna relacja co rzeczy, ktÃÅ‚re zrobiÅ‚y na mnie najwiÄ™ksze wraÅźenie, najbardziej siÄ™ podobaÅ‚y, a takÅźe kilka spostrzeÅźeÅ„ z targÃÅ‚w EFTTEX 2011 w Amsterdamie, 17-19 czerwca. Od czego zacząć? Chyba od samego miasta, peÅ‚nego rowerzystÃÅ‚w, gdzie ze sporym trudem przedzieraliÅ›my siÄ™ w stronÄ™ miasta. KanaÅ‚y, Å‚odzie, uÅ›miechniÄ™ci ludzie, maÅ‚a odmiana po pastewnoÅ›ci dnia codziennego...

Zapraszam do lektury kolejnego artykuÅ‚u na naszej stronie. Tym razem relacja z targÃÅ‚w Efttex 2011. Zapraszam.

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 24 czerwiec 2011 - 13:23

Targi wędkarskie w Amsterdamie. To jest coś!
Powiedz mi Kuba, czy moÅźna byÅ‚o macać wÄ™dki? JakieÅ› prezentacje? Czy tylko do pooglÄ…dania przez szybkÄ™?

#3 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 czerwiec 2011 - 13:30

powiało trochę wielkim światem.... dzięki Kuba :mellow:

#4 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • ImiÄ™:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 24 czerwiec 2011 - 16:11

Kuba szybko ÅźeÅ› siÄ™ uwinÄ…Å‚ z relacjÄ….

Targi wędkarskie w Amsterdamie. To jest coś!
Powiedz mi Kuba, czy moÅźna byÅ‚o macać wÄ™dki? JakieÅ› prezentacje? Czy tylko do pooglÄ…dania przez szybkÄ™?

Odpowiem za Kube
WÄ™dki,przynÄ™ty i inne akcesoria moÅźna byÅ‚o macać do woli przynajmniej na wiÄ™kszoÅ›ci stoisk.
Ja dodam tylko od siebie Åźe na kaÅźdym stoisku wszyscy byli bardzo mili i z chÄ™ciÄ… opowiadali o swoich produktach, moÅźe to przez to Åźe jeszcze nie byli zmÄ™czeni a moÅźe mieli inne nastawienie.

#5 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • ImiÄ™:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 24 czerwiec 2011 - 20:24

Tutaj Kuba i wielki młynek Okumy.

Załączone pliki



#6 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 24 czerwiec 2011 - 21:49

Kuba,

Czy byliÅ›cie na dniach dla handlowcÃÅ‚w i prasy? Takie mam wraÅźenie z relacji. SwojÄ… drogÄ… - rewelka!
Czy spotkałeś ofertę Guideline?
Hardy, ach Hardy! LubiÄ™ ich. Bardzo lubiÄ™!
Połam kije na kardynałach!!!

P.S. Kilka ofert jest znanych z US i relacji TT.

#7 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 25 czerwiec 2011 - 18:51

Hej, dopiero wrÃÅ‚ciÅ‚em z nad Dunajca, z macania wÄ™dek miÄ™dzy innymi.

Tak, mozna byÅ‚o w zasadzie wszÄ™dzie wejść, dotknąć, pomachać, pokrÄ™cić, pogadać. WystawcÃÅ‚w - mnÃÅ‚stwo, zwiedzajÄ…cych - dość maÅ‚o
Guideline'a nie widziałem niestety, nie wiem czy byli?
Z PolakÃÅ‚w spotkaÅ‚em naszego krakowskiego rodbuildera - obieÅźyÅ›wiata Krzysztofa ZieliÅ„skiego.


#8 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 26 czerwiec 2011 - 07:50

Kuba a gdzie KrzyÅ›ka nie moÅźna spoktać :D .TrochÄ™ zaÅ‚amuje opanowywanie produkcji wÄ™dkarskiej przez drapieÅźnÄ… AzjÄ™ :wacko: .
Jak to siÄ™ bÄ™dzie miaÅ‚o do jakoÅ›ci, nie chcÄ™ myÅ›leć i trochÄ™ mnie to przeraÅźa :( .

#9 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:56

Kuba a gdzie KrzyÅ›ka nie moÅźna spoktać :D .TrochÄ™ zaÅ‚amuje opanowywanie produkcji wÄ™dkarskiej przez drapieÅźnÄ… AzjÄ™ :wacko: .
Jak to siÄ™ bÄ™dzie miaÅ‚o do jakoÅ›ci, nie chcÄ™ myÅ›leć i trochÄ™ mnie to przeraÅźa :( .


Jozi,

Trzeba kupowac na zapas prawie nowki made in Japan i USA.
Co nam biednym z klapkami na oczach pozostaje ? ;)



#10 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 26 czerwiec 2011 - 11:29

Kuba, pamiętasz nazwę tych sandeeli yo-zuri?

#11 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 26 czerwiec 2011 - 20:48

niestety nie, ale są jako nowości na ten sezon

#12 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2967 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 27 czerwiec 2011 - 18:25

No, przy tym zdjÄ™ciu Zalta to aÅź poczuÅ‚em zapach Å›wieÅźo wyfiletowanej ryby ;)

#13 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 27 czerwiec 2011 - 18:40

Ucieszyla mnie tak szybka relacja z Targow . Czekalem na nia glownie ze wzgledu na Salmo . Wiem ze nie bylo tam fury woblerow ale ...stoisko bylo z wielka klasa i gustem przygotowane , po za tym chcialem zobaczyc moich starych Przyjaciol . Mnie Standerus zawiodles ...poniewaz pominales ich praktycznie w relacji :( :unsure:

#14 OFFLINE   Ramay

Ramay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjaAthlone, Ireland

Napisano 28 czerwiec 2011 - 16:00

ciekawy zwiastun;)

czekam na pełną relację:D

#15 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 20 lipiec 2011 - 16:16

...stoisko bylo z wielka klasa i gustem przygotowane , po za tym chcialem zobaczyc moich starych Przyjaciol . Mnie Standerus zawiodles ...poniewaz pominales ich praktycznie w relacji :( :unsure:

Tu bym dyskutowaÅ‚, kwestia gustu wÅ‚asnie - mnie nie powaliÅ‚o, w porÃÅ‚wnaniu do konkurencji byÅ‚o bardzo blado, plus Åźywej duszy, po za jednym bardzo sympatycznym piÃÅ‚rasem. WiÄ™c niestety nie byÅ‚o szansy na zdjÄ™cie, hendszejk prezesa etc ;) CÃÅ‚Åź mogÄ™ pisać o sporego rozmiaru sterczÄ…cych ze Å›ciany dwÃÅ‚ch czy trzech podÅ›wietlonych atrapach woblerÃÅ‚w? o banerze 3d z kilkoma wobkami? Nie robiÅ‚o to zbytnio roboty, gÅ‚ÃÅ‚wnie caÅ‚kowitym brakiem ludkÃÅ‚w na miejscu.
Sam Salmo lubiÄ™, ich przynÄ™ty darze sporym uznaniem i mam ich bardzo duÅźo, ale powiem szczerze - poczuÅ‚em siÄ™ jako widz na targach trochÄ™ zlany przez tÄ… firmÄ™...

#16 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 20 lipiec 2011 - 16:26

przyjalem do wiadomosci ...masz prawo do swojej opini ...oczywiscie ja trwam przy swoim :D

#17 OFFLINE   Pepe

Pepe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 20 lipiec 2011 - 17:33

Witam,

odzywam sie, bo choc oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje to sa tez inne kwestie do ktorych musze sie odniesc.
Drogi Standerusie - bardzo mi przykro ze poczules sie zlany przez firme. Najlepszym sposobem (sprawdzonym od lat) na handshake jest umowic sie nieco wczesniej (chocby godzine). Bez watpienia oprocz wspomnianego uscisku otrzymalbys dluzsza rozmowe, komplet sampli do testowania a nawet szklaneczke dobrej irlandzkiej whiskey. Co do obecnosci ludzi na naszym stoisku to gdybys byl kiedys na targach wczesniej (dla nas to byl 16sty raz) to zobaczylbys podobny obrazek. Jesli firma podobna wielkoscia do naszej wysyla na targi wiecej niz 5 osob to ma przerost ambicji nad zdrowym rozsadkiem. Jesli na stoisku byla jedna osoba to znaczy, ze pozostale 4 byly zajete rozmowa z klientami. Po to pojechalismy na te targi. Mam nadzieje, ze przekaz plynacy z takiego faktu jest jasny.
Co do straszenia banerem 3D to jak wspomnialem masz prawo oeniac wg wlasnego gustu ale moze warto wspomniec ze takowego jeszcze nigdy tam nie bylo i dzialal calkiem niezle (wystarczylo zalozyc okulary - moze nie wiedziales?).
Po milosniku Salmo spodziewal bym sie raczej w relacji wspomnienia o XX rocznicy firmy i wynikajacym z tego nietypowym wystroju stoiska. Kosztowalo to sporo pracy paru ludzi i szczerze mowiac czujemy sie lekko zlani przez reportera Jerkbaita.

Pozdrawiam,
PP


#18 OFFLINE   Pepe

Pepe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 20 lipiec 2011 - 17:54

Aha - dla wszystkich ktorzy chcieliby zerknac na to co straszylo w Amsterdamie wrzucilem kilka zdjec na Faceboka - http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Salmo/1242123143021 05

Na marginesie - u nas ni eznajdziesz napisu Made in China ...

P

#19 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 20 lipiec 2011 - 18:31

Szanowny Pepe
Nie ma co brac do siebie - opisaÅ‚em tak jak to wyglÄ…daÅ‚o, z pozycji zwykÅ‚ego odwiedzajÄ…cego. Wiadomo, ze jako prasa czy jerkbait byÅ‚aby moÅźliwość umÃÅ‚wienia, siÄ™, porozmawiania etc - ale z poziomu zwykÅ‚ego odwiedzajÄ…cego nie - nie byÅ‚o praktycznie nikogo. StÄ…d nie do koÅ„ca rozumiem przy miÅ‚oÅ›niku, sporo Å‚owiÄ™ na Wasze przynÄ™ty i mam ich ze dwa wiadra pewnie, jak nie lepiej, wiÄ™kszość fajnych ryb jakie zÅ‚owiÅ‚em na spina to na nie.

Co do wystroju stoiska - mi nie przypadÅ‚ do gustu, ale to tylko i wyÅ‚Ä…cznie moje zdanie, brakowaÅ‚o mi pokazania wieloÅ›ci produktÃÅ‚w, odmian, wersji przynÄ™t, ale przede wszystkim ludzi ktÃÅ‚rzy za produktami stojÄ… i robiÄ… dobrÄ… robotÄ™. BrakowaÅ‚o zdjęć z rybami, klimatu. Rozumiem Åźe targi nie sÄ… raczej robione pod zwykÅ‚ego wÄ™dkarza a pod kontrahentÃÅ‚w, jednak to by znacznie oÅźywiÅ‚o.
Tyle uwag przechodnia, ktÃÅ‚ry krÄ™ciÅ‚ siÄ™ tam caÅ‚Ä… dniÃÅ‚wkÄ™.

Co do rocznicy Salmo - uwaÅźam ze to wielka rzecz i przydaÅ‚by siÄ™ osobny tekst na ten temat, podobny do tego ktÃÅ‚ry kiedyÅ› miaÅ‚em przyjemność tÅ‚umaczyć, ktÃÅ‚ry z zainteresowaniem przeczytaÅ‚a nawet moja Åźona, alergicznie reagujÄ…ca na wszystko zwiÄ…zane z wÄ™dkarstwem. To wbrew pozorom spore osiÄ…gniecie i juÅź niezÅ‚a tradycja, sÄ…dzÄ™ ze mimo niezaleÅźnoÅ›ci od producentÃÅ‚w powinniÅ›my i tutaj, na jerkbait o takich sprawach pisać. Natomiast w relacji z targÃÅ‚w - myÅ›lÄ™, Åźe to akurat nie ma znaczenia. Ale powtarzam, to tylko moje zdanie.

A co do made in china - cieszy, Åźe ostali siÄ™ ludzie nie widzÄ…cy w tym jedynie sÅ‚usznej drogi




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych