Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Brzany 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 13 październik 2011 - 17:10

A tu wczorajsza!
Walnela w kopyto 6 :huh: Pozdro!

.

Załączone pliki



#82 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 13 październik 2011 - 17:30

Ale to sa odkurzacze Klaudek :D

kolejna kapitalna ryba!

Moje gratulacje

Pozdrawiam

Guzu



#83 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 październik 2011 - 19:02

Claudio właśnie się robią dla Ciebie mastodonty:)

#84 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 13 październik 2011 - 20:53

Hihihi zobaczymy czy te nowe sie im spodobaja!Ta stara dalej im(brzanom i szczupakom)sie podoba! :mellow:

#85 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 09 grudzień 2011 - 18:09

Dziś po obejrzeniu w TV czeskiego filmiku i po tym jak usłyszałem, że się chwalą pięknymi boleniami (ryby po ok.40cm), to nie pozostało mi nic innego jak pojechać nad wodę i w grudniu wyjąć zdecydowanie coś większego i nazwać to normalną rybą :lol: . Akurat miałem coś do przetestowania (nowe wzorki woblerów) to i okazja się nadarzyła. Gdy się pakowałem za oknem piękna słoneczna pogoda (w grudniu :mellow:), ale niestety jak dojechałem te 8km rowerkiem, to zastałem dużą falę, z szalejącym wiaterkiem i oczywiście bez słońca. Ale zły byłem, że czesi mnie tak nakręcili, chociaż... Porzucałem kilka razy czymś cięższym,ale nic, bo jak może być gdy woda ma zaledwie 1-2m głębokości. Zmiana główki, na moją tajemniczą, która dała mi już na niejednej jesieni ryby (grudzień, to raczej wędkarska zima :lol:). Oprócz wynalazków, miałem też banany do ustawienia (dla koleżki), rzut na przedłużenie główki i niby coś puknęło, ale to cholernie dziwne miejsce z rozsypanymi kamieniami po całym przelewie, tymbardziej wiatr nie pozwalał na dobrą kontrolę. Poprawka i... siedzi. Myślę sobie - czesi popłynęli, ja im pokażę bolenie!!! Przez ułamek sek. w głowie widzę pięknego bolka, ale już po pierwszym mocnym odjeździe wiedziałem, że to nie ta ryba. Lekkie zatrzymanie i już prawie moja, bo delikatne pompowanie i idzie pod nogi, i właśnie tego się obawiałem, bo za spokojnie idzie. W głowie domysły, że może zeszła, że to już tylko jakaś szmato-gałęź :mellow: . No ale już pod nogami świeci się jak ryba, tylko nie za bardzo znany mi to kolor. Lubię pokazać się rybie i dać jej jeszcze jedną szansę na odejście. Dopiero jak się pokazała, to wiedziałem, że to brzana. Rybka wyjęta, szybko wypięta i biegiem do fotografa, a później do wody.
Wiem, wiem, fotka jaka wyszła, taka jest, ale poprostu nie zmieściłem się już (może za duży jestem),to ryba chciała być na pierwszym miejscu. Jedno zdjęcie i ryba szybko do wody, bo dla mnie najważniejsza jest ryba i szkoda czasu na powtórki zdjęciowe.
Cieszę się tą rybą, bo z tego miejsca wyjąłem już dużo ryb, a do kolekcji brakowało mi właśnie tego gatunku. Na odcinku 30 główek, ta jest najbrzydsza i każdy niechętnie na niej łowi i niech tak pozostanie, a ja swoje dalej będe robił :lol:

http://img864.imageshack.us/img864/2895/brzana69cm.jpg

Nagroda - brzana 69cm
Patyk - St.Croix wysłużony Łowca duchów
Coś z korbą - Stella 2500FA
Nitka - żyłeczka 0.18
Skuszona na owoc - Banan w kolorze Trout.

Do końca roku jeszcze trochę czasu pozostało, także nie ma co się jeszcze poddawać :lol: .

#86 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 grudzień 2011 - 18:34

Pięna brzana,gratuluje :D

#87 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2007 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 09 grudzień 2011 - 18:37

To jest najlepsze w łowieniu na rzece ... wszystko się może zdarzyć :mellow:

Gratulacje.

#88 OFFLINE   kmr1

kmr1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 448 postów
  • LokalizacjaBug i okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 09 grudzień 2011 - 20:45

Pięęknaaa gratki.

#89 OFFLINE   Damian111oneeleven

Damian111oneeleven

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów

Napisano 09 grudzień 2011 - 20:49

to i ja szczerze pogratuluję kol. Jackowi, zupełnie nie nadużywając tego na prawdę jest czego, śliczna..

#90 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2011 - 22:58

Brzana na banana, w grudniu po południu :lol: Potrafisz dostrzec piękno wewnętrzne w najbrzydszej główce, to się chwali i ceni na równi z umiejętnością posługiwania się orężem :mellow:
Połamania, a u mnie z bolkami jak zwykle, czeski film, hahaha <_<

Pozdrawiam
Grzesiek

#91 OFFLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2597 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 10 grudzień 2011 - 08:31

śliczna-gratuluję

#92 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 10 grudzień 2011 - 14:20

Piękna brzana ! Gratulacje ! :huh:

#93 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 10 grudzień 2011 - 15:45

Dziś po obejrzeniu w TV czeskiego filmiku i po tym jak usłyszałem, że się chwalą pięknymi boleniami (ryby po ok.40cm), to nie pozostało mi nic innego jak pojechać nad wodę i w grudniu wyjąć zdecydowanie coś większego i nazwać to normalną rybą :lol: . Akurat miałem coś do przetestowania (nowe wzorki woblerów) to i okazja się nadarzyła. Gdy się pakowałem za oknem piękna słoneczna pogoda (w grudniu :mellow:), ale niestety jak dojechałem te 8km rowerkiem, to zastałem dużą falę, z szalejącym wiaterkiem i oczywiście bez słońca. Ale zły byłem, że czesi mnie tak nakręcili, chociaż... Porzucałem kilka razy czymś cięższym,ale nic, bo jak może być gdy woda ma zaledwie 1-2m głębokości. Zmiana główki, na moją tajemniczą, która dała mi już na niejednej jesieni ryby (grudzień, to raczej wędkarska zima :lol:). Oprócz wynalazków, miałem też banany do ustawienia (dla koleżki), rzut na przedłużenie główki i niby coś puknęło, ale to cholernie dziwne miejsce z rozsypanymi kamieniami po całym przelewie, tymbardziej wiatr nie pozwalał na dobrą kontrolę. Poprawka i... siedzi. Myślę sobie - czesi popłynęli, ja im pokażę bolenie!!! Przez ułamek sek. w głowie widzę pięknego bolka, ale już po pierwszym mocnym odjeździe wiedziałem, że to nie ta ryba. Lekkie zatrzymanie i już prawie moja, bo delikatne pompowanie i idzie pod nogi, i właśnie tego się obawiałem, bo za spokojnie idzie. W głowie domysły, że może zeszła, że to już tylko jakaś szmato-gałęź :mellow: . No ale już pod nogami świeci się jak ryba, tylko nie za bardzo znany mi to kolor. Lubię pokazać się rybie i dać jej jeszcze jedną szansę na odejście. Dopiero jak się pokazała, to wiedziałem, że to brzana. Rybka wyjęta, szybko wypięta i biegiem do fotografa, a później do wody.
Wiem, wiem, fotka jaka wyszła, taka jest, ale poprostu nie zmieściłem się już (może za duży jestem),to ryba chciała być na pierwszym miejscu. Jedno zdjęcie i ryba szybko do wody, bo dla mnie najważniejsza jest ryba i szkoda czasu na powtórki zdjęciowe.
Cieszę się tą rybą, bo z tego miejsca wyjąłem już dużo ryb, a do kolekcji brakowało mi właśnie tego gatunku. Na odcinku 30 główek, ta jest najbrzydsza i każdy niechętnie na niej łowi i niech tak pozostanie, a ja swoje dalej będe robił :lol:

Nagroda - brzana 69cm
Patyk - St.Croix wysłużony Łowca duchów
Coś z korbą - Stella 2500FA
Nitka - żyłeczka 0.18
Skuszona na owoc - Banan w kolorze Trout.

Do końca roku jeszcze trochę czasu pozostało, także nie ma co się jeszcze poddawać :lol: .



ale ale alee lakierki do dresów B) ? dobry temat jeszcze w grudniu po południu to już całkiem na wypasie :D banan robi swoje i to się liczy taki chyba prezent na mikołaja za wytrwałość w dążeniu do celu

#94 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5010 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 10 grudzień 2011 - 22:04

Dwadzieścia lat temu, kiedy na wysokości mojego rodzinnego domu, rzeka Drwęca obfitowała w brzany, używaliśmy nitki dwukrotnie grubszej, stąd gratuluję wygranego holu.

#95 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 13 grudzień 2011 - 21:36

@ J A Z.

Gratulacje, piękna brzana. Złowiona powyżej Słubic i wioski Świecko jak sądzę, chyba, że się mylę. :D))

#96 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 13 grudzień 2011 - 22:47

Ryba powinna być raczej w przyłowach, bo wiadomo, że nie namierzana, to przypadek, chociaż z tego miejsca miałem już podobne brania i wiedziałem, że ta ryba powinna tam być (latem). Trochę przynęt zostawiłem przez te lata, żeby poznać dobrze przelew.
Co do miejsca, to poniżej Słubic, bo rowerkiem mam bliżej (Lubusz). Po ostatnich wstawionych boleniach, przeddzień zawodów była kolejka na tą główkę, bo mnie rozszyfrowali, no i nawet ktoś sprzedał. Na przyszły rok trzeba szukać innej :lol:.

#97 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 13 grudzień 2011 - 22:53

To pewnikiem ta sama sama co złowiles kilka ładnych boleni na testach? Watek boleniowy.


#98 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 13 grudzień 2011 - 23:17

Ta sama i tam na przelewie jest teraz może 1-1,5m głebokości, tylko że leży tam kilka magicznych kupek kamieni :lol: . Ja zawsze śmieję się jak robię taką szybką sesję jednozjęciową(samemu), bo zaraz widzę Cię i twoje fotki (samowyzwalacz) - dla mnie to porażka. Plecak na glebę, na nim telefon i czekanie na 10sygnałów, aż się cyknie, szybka kontrola, że w ogóle coś wyszło i ryba do wody. Ja raczej jeżdżę nad wodę, przy okazji połowić, a nie cykać fotki :lol:. Teraz Odra pusta, bo jak są wędkarze to raczej trzepią dołki na korek z żywcami :( .

#99 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 14 grudzień 2011 - 00:48

Co do miejsca, to poniżej Słubic, bo rowerkiem mam bliżej (Lubusz).

W tym rejonie to są super miejscówki, łowiłem tam wielokrotnie przy okazji zawodów (różnych) i nie tylko. Zawsze jak wspominam łowiska w okolicy Słubic, to przypomina mi się śp. Andrzej Gromadziński. Cóż nie będę drążył tematu, pozdrowienia dla wędkarzy ze Słubic, członków Orfy i innych również.

#100 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 grudzień 2011 - 13:16

Wstawiam fotke ostatniej brzany w moim wykonaniu w sezonie 2011.

Z mojej rzeczki udalo mi sie przechytrzyc 20 sztuk w tym roku.
To jubileuszowa i konczaca sezon.
Grudniowa.
56 cm.
Wziela na twister na cofce zbiornika.

.

Pozdrawiam

Guzu

Załączone pliki

  • Załączony plik  20ta.JPG   279,67 KB   395 Ilość pobrań