Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

konkurs pieknosci :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 lipiec 2011 - 14:50

Witam,

w zwiazku z przemysleniami odnosnie zakupu nowego kolowrotka, obok wlasciwosci uzytkowych i ceny, przemykaja mi przez glowe plusy dodatnie i ujemne zwiazane z wygladem/pieknem kolowrotka.

zdaje sobie sprawe, ze dla niektorych wyglad ma mniejesze znaczenie niz parametry (dla mnie rowniez) ale przy tak szerokiej ofercie na rynku z jaka mamy teraz do czynienia mozna rowniez tego typu kryteria brac pod uwage, bez szkody dla uzytecznosci sprzetu i komfortu lowienia.

podziele sie tym na co w ostatnich dniach zwrocilem uwage:
1. bardzo podobaja mi sie korbki z uchwytami z korka
2. bardzo fajne kolory proponuje Daiwa (np. niektore Pixy czy Zillion). Ciekawe wzornictwo proponuje tez Pinnacle; np. http://www.tackletour.com/previewpinnacleicastreels2010.html. Szczegolnie podoba mi sie ten w kolorze czarnym (ciemny grafit) z czerwonymi wstawkami.
3. Niektore korbki Daiwa (ciekawie wygiete) robia fajne wrazenie.

Mysle tutaj o kolowrotkach standardowych, bez tuningu .

Jakie sa Wasze typy na slicznotke roku?

umowmy sie, ze Miss Zakreciolka moze byc glupiutka i hamulec moze nie dzialac za kazdym razem :D.

pozdrawiam,
sebastian stasiuk


#2 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 25 lipiec 2011 - 23:53

Dla mnie to naj jest Megabass link poniżej a jeszcze lepiej wersja milano.
http://www.mefistofishing.pl/megabass-bespoke-limited-racing -condition-left-castingowe-dzielo-sztuki-p-425.html

#3 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 26 lipiec 2011 - 11:20

rzeczywiscie Milano ma fajne kolory


#4 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 lipiec 2011 - 11:34

seba czysto teoretycznie rzecz ujmując faktycznie wybór jest ogromny. ale ja od pewnego czasu ciagle odczuwam niedosyt. bo to troche jak z autami czy tego typu rzeczami. jak juz dokladnie wiesz czegos chcesz, co potrzebujesz i co chcesz osiagnac to nagle sie okazuje ze jesli masz szczescie to ... pozostaja na placu boju gora dwa modele... :D

poki co wyglad dla mnie nie jest juz tak super wazny. obecnie bawie sie w srubowanie wydajnosci :D doszlo do tego ze calais DC okazal sie malo wystarczalnym multikiem i teraz szukam, a w zasadzie czekam na cos nowego. niestety wybor padl na T3 ballistic a to najwczesniej pojawi sie we wrzesniu... i tak oto z 7 multikow roznej masci w domu obecnie mam ... 2 :D jeden ladny i drugi... cholernie praktyczny :D

#5 OFFLINE   RBTS

RBTS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 600 postów
  • LokalizacjaŚrodkowa Wisła

Napisano 27 lipiec 2011 - 14:19

Rzeczywiście wybór jest ogromny, ale z reguły w krzykliwych kolorach, chromie, złocie i niepotrzebnych kanciastych wstawkach. Coraz mniej jest maszynek o stonowanych barwach w klasycznym kształcie. No i wreszcie problem z dostępnością (u nas) normalnych praworęcznych multków, gdzie nie spojrzeć same lewusy...

#6 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 lipiec 2011 - 16:08

praworeczny ladniejszy od leworecznego ? :D :D

mam i taki i taki i nie zauwazylem roznicy :D

a na powaznie, to rzeczywiscie ciezko u nas z tymi na prawa reke.
trzeba przeszukiwac fora i aukcje. tam najczesciej sie pojawiaja.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych