Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Boliwia -Bayangol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 29 lipiec 2011 - 03:55

Jest juz relacja z wyprawy po Zlote Dorado . Rafal Slowikowski -Slowik- opisal i wstawil zdiecia calej grupy . Byl z nimi nasz Archie ochczony przez nich Yankie . Grupa byla tydzien po Bigosie Salmo Adventure i badala kolejne rewiry Dzungli . Prosze czytac i podziwiac :mellow: B)
www.bayangol.pl

#2 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 lipiec 2011 - 20:13

Przelecialem dzis na spokojnie jeszcze raz ich wyprawe ...cos fantastycznego . Zarowno Slowik z Bayangol jak Bigos z Salmo Adventure maja swietna spojrzenie , podejscie , opisy , uwagi i zdiecia ...oraz dystans i chumor :D . Uwazam ze to co oni prezentuja i pokazuja powinno byc celem kazdego z nas . Przed moim wyjazdem do usa jakies 18 lat temu przeczytalem A.Fiedlera , A.Szklarskiego , W.Ostrowskiego i naogladalem sie T.Halika ...teraz oni tam byli . Podkreslam po raz kolejny ze nie przepadam za tropikami ale ...tam bym szedl jeszcze wyzej , do samych zrodel Amazonii ...tam gdzie nikt nie doszedl B)

#3 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2738 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:13

Obie relacje super. Troche nie moj kllimat, bo za goraco, ale te ryby :huh: Trzeba bedzie sie skusic kiedys.

#4 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 sierpień 2011 - 09:42

Widziałem, podziwiałem i zachwycałem się relacjami i fotami. Naprawdę piękne.

I do tego czuć taką ciekawość, zachwyt oraz nutkę romantycznej przygody dobrze oddane w relacji.

Jeśli chodzi o ryby - niby nie moje klimaty, ale jak pomyśleć o tych dorado jako o trochę innych pstrągach albo kleniach...w końcu te odcinki rzek gdzie oni łowili to takie 'górskie' bardziej niż 'tropikalne'.

Ech, chętnie bym się wybrałna następną wyprawę, niestety - nie na moją kieszeń :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych